২৫ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in Assamese - নিয়মীয়া খবৰ

২৫ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in Assamese

২৫ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in assamese 25th November, Thursday


মেষ ৰাশি  (অ, আ, ল)  - আজি আপোনাৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষমতাৰ বিকাশ হ’ব। আজি আপোনাৰ ভাল কামে আপোনাৰ গৌৰৱ বৃদ্ধি কৰিব, যি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক আপোনাৰ সৈতে সুখী দেখা যাব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃৰ আশা পূৰণ কৰিব লাগিব। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো আজি ধন লাভ কৰিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ ব্যয় নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি লাভ কৰিব পাৰিব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলৰ আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ বাবে যিকোনো কাম কৰা সহজ হ’ব।

বৃষ ৰাশি (উ, ঊ, ই, এ, ও, ব)- আজি আপোনাৰ সন্তানে কৰা কামত আপুনি সুখী হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। বৰ্তমান সময়ত আপোনাৰ সাংসাৰিক আনন্দৰ মাধ্যমো বৃদ্ধি পাব। আজি প্ৰেম জীৱনত কিছু নতুন অভিজ্ঞতা হ’ব আৰু আপুনি যিকোনো সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আধ্যাত্মিক স্থান দৰ্শন কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি( ক, ঘ, ঙ, ছ)- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। যদি আপুনি চাকৰি নিযুক্ত হৈ আছে, উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ অনুগ্ৰহৰ দ্বাৰা আজি আপোনাৰ অধিকাৰ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে ধেমালি আৰু গান বজাই সন্ধিয়াটো কটাব। যদি শিশু সম্পৰ্কীয় কিছুমান সমস্যা চলি আছে, আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃৰ সহায়ত সেইবোৰ সমাধান কৰিব পাৰিব। যদি আপুনি আইনী গোচৰৰ সন্মুখীন হৈছে, আপুনি আজি হতাশ হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি(ড, হ)- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পদোন্নতিৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে সন্ধিয়া আপোনাৰ বাবে এটা সৰু পাৰ্টি আয়োজন কৰিব পাৰে। যদি আপোনাৰ মাতৃৰ চকুৰ কোনো সমস্যা আছে, তেন্তে তেওঁৰ কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব। সন্ধিয়া আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তাৰ বাবে বজাৰ কৰিবলৈও যাব পাৰে।


সিংহ ৰাশি-( ম, ট - ) আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী হোৱাৰ বাবে আপুনি আজি সফল অনুভৱ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ কিছুমান সমস্যা তেওঁলোকৰ পিতৃৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি সমাধান বিচাৰিব পাৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত টকা লেনদেন কৰে, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ ধন ৰৈ যাব পাৰে।

কন্যা ৰাশি ( ঠ, প, ব,ন) - শ্ৰমিক লোকসকলৰ দায়িত্ব আজি বৃদ্ধি হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ গৌৰৱৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় হ’ব। কিন্তু সেই ধন আপোনাৰ অপচয় হ’ব, সেয়েহে আজি আপুনি টকা খৰচ কৰাৰ আগতে বহুবাৰ ভাবিব লাগিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক ব্যৱসায়ত পিতৃৰ নিৰ্দেশনাই আপোনাৰ বহুতো কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব। যিবোৰ আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে।

তুলা ৰাশি( ৰ,  ত) - আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত ভৱিষ্যত পৰিকল্পনাএটাত বিনিয়োগ কৰাৰ কথা বিবেচনা কৰিব। তেতিয়াহে এই আঁচনিখন সফল হ’ব, অন্যথা আপুনি ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব। যদি আপুনি আপোনাৰ কিছু কাম এজন বন্ধুৰ ওপৰত ৰাখে, আপুনি আজি হতাশ হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি ( ন, য)  - আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে মূল্যৱান কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সম্বন্ধীয় কাৰোবাৰ পৰা কিবা বস্তু বা টকা পাব পাৰে, যি আপোনাৰ মন সুখী কৰিব। বৰ্তমান সময়ত আপোনাৰ কিছুমান মনোযোগ আধ্যাত্মিকতাৰ ফালে স্থানান্তৰিত হ’ব। প্ৰেমিক সকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীক পৰিচয় কৰাব পাৰে, যদি তেওঁলোকে এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সংগীক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া নাই। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত পূজা পাঠো কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি ( ধ, ভ, ঢ,  ফ, ড়, ঢ়) - আজি আপুনি নেতিবাচক চিন্তাবোৰ আপোনাৰ মনলৈ অহাবন্ধ কৰিব লাগিব আৰু আজি আপোনাৰ কোনো সমস্যা থাকিলেও, আপুনি ইয়াত ধৈৰ্য্য ধৰিব লাগিব আৰু ইয়াৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ সকলো কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো, আজি আপুনি এগৰাকী মহিলা সংগীৰ সহযোগিতাৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি কাকো বিশ্বাস কৰাৰ আগতে মনোযোগ দিব লাগিব, সেয়েহে কাকো বিশ্বাসঘাতকতা নকৰিবলৈ সাৱধান হ’ব।

মকৰ ৰাশি  (খ, জ)- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰিব, যাৰ ফলত আপুনি সেইবোৰ বন্ধ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি দ্ৰুত গতিত চলাচল কৰা বাহনৰ ব্যৱহাৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো ই আপোনাৰ ধন ব্যয় বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপোনাৰ হাতত বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন থাকিলে আপুনি সুখী হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি (গ, শ, ষ, স) - আজি আপুনি কিবা কৰাৰ আগতে ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি সফল হ’ব পাৰিব। সেয়েহে আজি খৰখেদাকৈ কোনো সিদ্ধান্ত নল’ব, অন্যথা আপুনি ভুগিব পাৰে। আজি আপুনি ভৌতিক আৰামৰ সুবিধাও ল’ব। সন্তানৰ চাকৰি আৰু আজি এটা মাংগলিক কাৰ্যসূচীৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে। য’ত আপুনি পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সৈতে থাকিব লাগিব। যদি আপুনি আজি এটা নতুন চাকৰিৰ বাবে বিনিয়োগ কৰিব লগা হয়, ইয়াক আন্তৰিকতাৰে কৰক, আপুনি যথেষ্ট লাভান্বিত হ’ব।

মীন ৰাশি ( চ, ঞ, ঝ, থ, দ)- আপোনাৰ স্বাস্থ্য আজি কিছু বেয়া হ’ব পাৰে, কিয়নো আজি আপোনাৰ পেট সম্পৰ্কীয় কিছুমান সমস্যা হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত আপুনি বিচলিত হ’ব আৰু আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত সুখী অনুভৱ নকৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সহযোগত কিছুমান নতুন ভৱিষ্যত পৰিকল্পনাত বিনিয়োগ কৰিব। আজি যদি আপুনি কোনো প্ৰতিষ্ঠান বা ব্যক্তিৰ পৰা ধাৰ ল’ব বিচাৰে, আপুনি সেইটোও সহজে পাব। যাৰ ফলত আপোনাৰ স্তব্ধ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাটো সহজ হ’ব।


Related Search 
Assamese Daily news 
Assamese Daily horoscope 
Assamese weekly horoscope 
Ajir raaxifol 
tomorrow's raaxifol assamese 
LPG cylinder price today 
Life insurance policy news 
best insurance for home 
crypto news 

SeeHere is theComments

Sponsored

close