২২ ডিচেম্বৰ, বুধবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Daily Horoscope in Assamese december 2021

 

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২২ ডিচেম্বৰ, বুধবাৰ


মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কামৰ বাবে কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। অৱশ্যে আপুনি এই যাত্ৰাত কিছু টকা ব্যয় কৰিব। হঠাতে বাহন বিকল হোৱাৰ বাবে আপোনাৰ ধন ব্যয় হ’ব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰে আজি আপোনাক অনুৰোধ কৰা দেখা যাব। আজি আপোনাৰ বন্ধু এজনক লগ পোৱাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আপোনাৰ কথাৰ মৃদুতাই আপোনাক সন্মান দিব। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি কৰ্মক্ষেত্ৰত বা ঘৰৰ যিকোনো কথাত আপোনাৰ খং উঠে, আপুনি নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। আজি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা টকা পাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আপুনি মানসিকভাৱে শক্তিশালী হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ কিছু উত্তেজনা বা চাপ আছে, আপুনি ইয়াৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যিসকলে গঠনমূলকভাৱে কাম কৰে, আজিৰ দিনটো অধিক ভাল হ’ব। আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলেও কামত আপোনাৰ প্ৰদৰ্শন দেখি আচৰিত হ’ব। যদি আপোনাৰ কিছুমান জৰুৰী কাম আছে, সেইবোৰ প্ৰথমে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক, অন্যথা ই পিছত আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ব্যয়ৰে পৰিপূৰ্ণ দিন হ’ব। আপুনি আপোনাৰ খৰচত চিন্তা কৰিব লাগিব। আজি আপুনি কিছুমান ব্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব, যিবোৰ আপুনি নিবিচৰাকেই হ’ব। কিন্তু যদি আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি ব্যয় নকৰে, আপোনাৰ সম্পদ হ্ৰাস হ’ব পাৰে। যাৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। যদি আপুনি আজি ঋণ ল’ব বিচাৰে, অতি সাৱধানে চিন্তা কৰক। কিয়নো অন্যথা আপুনি সেই টকা ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন যিকোনো দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। কিয়নো আপোনাৰ ব্যৱসায়ত উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস লাভ কৰি আপুনি ধন লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা অধিক। যদি আপুনি আগতে কেতিয়াবা আপোনাৰ ধন কৰবাত বিনিয়োগ কৰিছিল, আপুনি আজি ইয়াক দুগুণ পাব পাৰে। যি আপোনাক সুখী কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু পৰিৱৰ্তন দেখিব, যাৰ ফলত আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ দ্বাৰা আপোনাৰ সকলো কাম সহজে সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটোয়ে আপোনাক ইতিবাচক ফলাফল আনিব। আপুনি সুখী হ’ব যে আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে এটা চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব। সেয়েহে আপুনি আজি আপোনাৰ কোনো সহকৰ্মীৰ সৈতে বেয়া আচৰণ কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ প্ৰগতি বাধাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰু আজি বিৰাজ কৰিব, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ দ্ৰুততাৰে তেওঁলোকক আঁতৰাই দিব। যিসকলে ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ পিতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব আৰু আগবাঢ়িব লাগিব। যদি তেওঁলোকে এনে নকৰে, তেন্তে তেওঁলোকে ধন হেৰুৱাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানলৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছু ধন ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচীত বিনিয়োগ কৰিব, যি ভৱিষ্যতে নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সহযোগিতা লাভ কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু ঘনিষ্ঠতা লাভ কৰিব। আজি আপোনাৰ এজন পৰিচিত ব্যক্তিৰ অস্বস্তি দেখি আপুনি দুখিত হ’ব। কিন্তু আপুনি তেওঁলোকক সহায় কৰিবলৈ সদায় সাজু থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব। কিয়নো আপুনি হঠাতে ধন লাভ কৰিব পাৰে, যিটো আপুনি বিচৰা নাছিল। আজি কিছুমান লোকে আনকি বিদেশ ভ্ৰমণৰ সুযোগো পাব পাৰে। আপোনাৰ শত্ৰুসকল আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি বিচলিত হ’ব। গতিকে আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব আৰু আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ গৃহস্থৰ কিছু পৰিৱৰ্তন দেখিব, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব, যি আপোনাৰ মাজৰ সম্পৰ্ক অধিক গভীৰ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কাম যথেষ্ট পৰিমাণে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যি আপোনাক শিথিল অনুভৱ কৰাব। আজি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ বাবে এক উন্নত সম্পৰ্ক আহিব পাৰে, যাক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও সঁহাৰি দিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল নহ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মানসিক অসুবিধাৰ বাবে চিন্তিত হ’ব। যাৰ ফলত কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছুমান ভুল হ’ব পাৰে, যিবোৰ আপুনি বহন কৰিব লাগিব। সেয়েহে আজি যদি আপুনি যিকোনো স্থানত ধন বিনিয়োগ কৰে, কিছু সময়ৰ বাবে বন্ধ হ’ব পাৰে। অন্যথা আপুনি ভুগিব পাৰে। আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে কিছুমান সমস্যা ভাগ বতৰা কৰাৰ পিছত আপুনি নিশ্চিতভাৱে কিছু মানসিক শান্তি অনুভৱ কৰিব। সেয়েহে যদি আজি কোনো সমস্যা হয়, অনুগ্ৰহ কৰি তেওঁৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰক।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে আৰু অধিক ভাল হ’ব। কিয়নো যদি তেওঁলোকে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰিছিল, ফলাফল আজি আহিব পাৰে। য’ত তেওঁলোকে সফলতা লাভ কৰিব। শত্ৰু পক্ষই আজিও আপোনাক হাৰাশাস্তি কৰি থাকিব। কিন্তু আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিয়াকৈ আগবাঢ়িব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি ভৱিষ্যতে কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰিব। আপুনি আজি কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত কটাব।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আনন্দ কৰি অতিবাহিত কৰিব। যি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক একতা বৃদ্ধি কৰিব। যদি পৰিয়ালত কোনো কাজিয়া হৈছিল, তেন্তে সেইটোও শেষ হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপুনি অতীতৰ কিছুমান মুহূৰ্ত হেৰুৱাব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বিবাহৰ বাধাবোৰ আঁতৰাবলৈ পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ সমস্যাটো সমাপ্ত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলক আজি পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰা দেখা যাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

Related Search 

Assam news live

Assamese daily horoscope

Assamese weekly horoscope

Assamese yearly horoscope

LPG cylinder price today

LPG cylinder latest news

liquefied petroleum gas cylinder update 

SeeHere is theComments

Sponsored

close