৬ ডিচেম্বৰ, সোমবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in assamese

৬ ডিচেম্বৰ, সোমবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো ।


মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অতি ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বাবে সময় উলিয়াব নোৱাৰিব। যাৰ ফলত আপোনাক অলপ বিচলিত কৰিব। কিন্তু আজি আপোনাৰ ধৰ্মীয় বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছু ধনসহ ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানবোৰো বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে একেবাৰে অসাৱধান হ’ব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে এটা ডাঙৰ ৰোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব আৰু যদি কোনো সমস্যা আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। 

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো বৈবাহিক জীৱনৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’বলৈ গৈ আছে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষা সম্পৰ্কীয় কিছুমান তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। কিন্তু সন্ধিয়া আপোনাৰ আজি কিছু চাপ থাকিব পাৰে, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছুমান বিচলিত বাতৰি শুনিব পাৰে, যি আপোনাৰ মনটো অলপ দুখিত কৰিব। যদি আপুনি আজি বিনিয়োগ কৰে, ই আপোনাক এক সাধাৰণ লাভালাভ প্ৰদান কৰিব, সেয়েহে আজি অধিক ধন বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে, আপুনি সাৱধানে চিন্তা কৰিব লাগিব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বীৰত্ব বৃদ্ধি হোৱাৰ লক্ষণ দেখা গৈছে। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কিছু ডাঙৰ লাভ কৰি সুখী হ’ব। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে বৃহৎ লাভৰ বাবে আপুনি ভৱিষ্যতে আপোনাক সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পৰা কাকো একো ক’ব নালাগে। সেয়েহে আজি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে কথা পতাৰ আগতে চিন্তা কৰিব লাগিব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, সাৱধান হওক। কিয়নো আপুনি ভাল পোৱা আৰু মূল্যৱান বস্তু হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সেয়েহে আপুনি আজি সাৱধান হ’ব লাগিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান ক্ষেত্ৰত হতাশা পাব, কিয়নো যদি আপোনাৰ আইনী গোচৰ আছে, আপুনি আজি সিদ্ধান্তটো স্থগিত ৰাখিব পাৰে। আপুনি আজি কামৰ ক্ষেত্ৰতো কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব। কিয়নো আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাৰ কামত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি সেইবোৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি বিচৰা ফলাফল লাভ কৰি সুখী হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ সৈতে এটা নিৰ্দিষ্ট বিষয় আলোচনা কৰিবলৈ যাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি যদি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কাম আছে, আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত আজি ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকে আজি কিছু সুযোগ পাব, যিয়ে তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিব। প্ৰেমিক সকল আজি সমৃদ্ধ হ’ব, কিন্তু যদি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে ধনৰ লেনদেন কৰাৰ কথা ভাবি আছে, অলপ সময়ৰ বাবে ৰ’ব। অন্যথা আপুনি ভুগিব লাগিব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা পাব পাৰে। যদি আপুনি আজি কৰবাত ভ্ৰমণ কৰাৰ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, আপোনাৰ ধন হঠাতে বাহন বিকল হোৱাৰ বাবেও খৰচ হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাক বিশেষ দেখুৱাবলৈ চেষ্টা কৰাৰ দিন হ’ব। যি আপোনাক আপোনাৰ ব্যৱসায়ত এটাৰ পিছত এটাকৈ নতুন আৱিষ্কাৰ কৰাত ব্যস্ত ৰাখিব। কিন্তু যদি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃৰ পৰামৰ্শ লয় আৰু কিবা কৰে, ই নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ ভাল হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান ঋতুগত ৰোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছুমান সমস্যা যেনে ভাগৰ, মুৰৰ বিষ, জ্বৰ আদি সন্ধিয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা বিত্তীয় লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা আৰু বীৰত্ব বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰাৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টাই নিশ্চিতভাৱে আপোনাক উন্নত লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। যদি আজি আপোনাৰ ঘৰৰ পৰিয়াল বা চাকৰিৰ এজন বিষয়াৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, কিয়নো ই আজি আপোনাক সন্মান দিব অন্যথা আপোনাৰ সম্পৰ্ক নষ্ট হ’ব পাৰে। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে কিছুমান সুযোগ আহিব। যিবোৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে সহজে অনুমোদন কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান পুৰণি বিতৰ্কৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব। যদি আপোনাৰ চাকৰিত এজন সংগীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক আছে, ই আজি সমাপ্ত হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যয় নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, তেওঁলোকে আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি নষ্ট কৰিব পাৰে। বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি কিছু ভাল খবৰ পাব, যি আপোনাক সুখী কৰিব আৰু আপুনি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বাবে এটা সৰু অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান গোপন আৰু ঈৰ্ষাগ্ৰস্ত সহকৰ্মীৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো সেইবোৰে আজি আপোনাৰ কাম কৰাত বাধা দিব পাৰে। কৰ্মচাৰী সকলৰ বিষয়াসকলে তেওঁলোকৰ বিৰুদ্ধে তেওঁলোকৰ শত্ৰু গঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰিব, কিন্তু ইয়াত তেওঁলোকে সতৰ্ক থাকিব লাগিব আৰু বিষয়টো সমাধান কৰিব লাগিব। যদি আপুনি আজি এগৰাকী মহিলা বন্ধুক টকা ধাৰ দিয়ে, আপুনি আবদ্ধ হ’ব পাৰে। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা সন্মান পাব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি এটাৰ পিছত এটাকৈ ভাল খবৰ শুনি থাকিব। যি আপোনাৰ মন সুখী কৰিব আৰু আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। কিন্তু আজি যদি আপোনাৰ কোনো প্ৰতিদ্বন্দীৰ সৈতে সম্পৰ্ক থাকে, আপুনি কথা কোৱাৰ আগতে ভাবিব লাগিব। অন্যথা সেই প্ৰতিদ্বন্দীয়ে আপোনাৰ বিৰুদ্ধে এক নতুন পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে ভাল ফলাফল আহিব, যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশে চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকে আজি কিছু নতুন সুযোগ পাব। তেওঁলোকে কিছুমান ৰাজহুৱা সভা অনুষ্ঠিত কৰাৰ সুযোগ পাব। যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি পাব। আজি আপুনি এজন অবিচ্ছেদ্য বন্ধুক লগ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যদি আপুনি আজি ওচৰত আৰু দূৰলৈ ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপোনাক আজি চৰকাৰে সন্মানিত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক সন্ধিয়া বজাৰ কৰিবলৈ লৈ যাব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাক পুৰণি কাজিয়া আৰু অসুবিধাৰ পৰা মুক্ত কৰাৰ দিন হ’ব। কিয়নো যদি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা কিছু টকা ধাৰ লৈছে, আপুনি আজি ইয়াক আঁতৰাব পাৰে। যাৰ বাবে আপুনি শিথিল অনুভৱ কৰিব। আপোনাক আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে এটা উপহাৰ প্ৰদান কৰিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপুনি নিজৰ বাবে অলপ সময় উলিয়াবলৈ ভাবিব। কৰ্তৃপক্ষৰ বাবে আপুনি সফল হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি পুঁজিৰ কিছু অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি চাকৰিয়াল সকলে আজি এটা নতুন কাম কৰে, তেওঁলোকে সৌভাগ্য লাভ কৰিব।

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

horoscope in assamese

today's horoscope in assamese

ajir raxifol

Assam Latest news

insurance for bike

best insurance for home

best insurance for life

LPG cylinder price today

liquefied petroleum gas cylinder

liquefied petroleum gas price 

SeeHere is theComments

Sponsored

close