১২ জানুৱাৰী, বুধবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Daily Horoscope in Assamese 2022 - নিয়মীয়া খবৰ

১২ জানুৱাৰী, বুধবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল। জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Daily Horoscope in Assamese 2022

 দৈনিক ৰাশিফল - ১২ জানুৱাৰী, বুধবাৰ।


মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে ব্যয়ৰ দিন হ’ব। বিদেশী কোম্পানীত কাম কৰা সকলে আজি কোম্পানীৰ পৰা উপহাৰ পাব পাৰে। কিছুমান লোকে তেওঁলোকৰ দুৰ্বল স্বাস্থ্যৰ বাবে আজি চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত পাৰিবাৰিক পৰিৱেশত কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে। যিসকলে আমদানি আৰু ৰপ্তানিৰ ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণলৈও যাব পাৰে। আজি আপোনাক আধ্যাত্মিক ক্ষেত্ৰতো অগ্ৰগতি লাভ কৰা দেখা যাব। যদি আপুনি আজি কৰবাত আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, ইয়াক আন্তৰিকতাৰে কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে কথা পাতি থাকোতে আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি এতিয়ালৈকে কাকো কোৱা নাই বুলি কোনো গোপন কথা প্ৰকাশ নকৰে। আজি আপুনি মাটি আৰু বাহন ক্ৰয় কৰাৰ বাবেও প্ৰস্তুত হ’ব পাৰে। যিটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া ঘৰলৈ অহা অতিথিৰ সৈতে কটাব, যি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো ব্যস্ত ৰাখিব। যদি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত চুপ থাকিব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ লেহেম ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। কিন্তু যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শও লয়, তেন্তে আপুনি সমস্যাবোৰৰ পৰা যথেষ্ট পৰিমাণে পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে। কৰ্মৰত লোকসকলে সাৱধানে কাম কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত পলম হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত তেঁওলোকে পিতৃৰ পৰা গালি শুনিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাগ্যৰ বাবে আপোনাৰ সমস্যাৰ পৰা মুক্ত হ’ব পাৰিব। যদি সন্তানে নতুন পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিব বিচাৰে, আপুনি ইয়াৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। অবিবাহিত লোকসকলৰ বাবে ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ প্ৰিয়জনৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আজি চৰকাৰী চাকৰি পোৱাত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত সুখ থাকিব আৰু এক উৎসৱৰ পৰিৱেশ থাকিব। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰিবলৈ শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰা সহায় বিচাৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি আপোনাৰ ব্যয় কৰাটো ভাল হ’ব, অন্যথা তেওঁলোকৰ সম্পদ পিছত হ্ৰাস হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিও হ্ৰাস হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি স্বাস্থ্য সচেতন হ’ব লাগিব। কিয়নো আজি খোৱাৰ ফলত আপোনাৰ পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব পাৰে। সেয়েহে যদি আজি ঘৰত ব্যঞ্জন, মিঠাই আদি তৈয়াৰ কৰা হয়, সেইবোৰৰ বিশেষ যত্ন লওক, অন্যথা আপুনি ভুগিব লগা হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া সন্তানে আপোনাক ফুৰিবলৈ যোৱাৰ কথা ক’ব পাৰে, আপুনি সেইবোৰ চিনেমাৰ সামগ্ৰী আদিৰ সৈতে লৈ যাব পাৰে। যদি আপুনি আজি কৰবালৈ যায়, অতি সাৱধানে যাওক, কিয়নো আপোনাৰ আঘাত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মচাৰীসকলক আজি তেওঁলোকৰ মন অনুসৰি কাম আৱণ্টন কৰা হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে আন যিকোনো দিনতকৈ ভাল দিন হ’ব। কিয়নো যদি আজি আপোনাৰ আইনী বিষয় চলি আছে, আপোনাৰ সিদ্ধান্ত আজি আবেলি আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে, যিটো আপুনি আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে, যি আপোনাক আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী কৰিব আৰু তাৰ বাবে আপুনি আজি এটা সৰু অনুষ্ঠানো আয়োজন কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ বিষয়বোৰৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নোৱাৰিব, যি আপোনাক আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয় কাম কৰাত বাধা দিব পাৰে। আপোনাৰ মাতৃৰ আজি সন্ধিয়া কিছু স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। যদি তেওঁলোকৰ কষ্ট বৃদ্ধি হয়, আপুনি আজি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।


তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আপুনি আজি এজন পুৰণি বন্ধু পাই সুখী হ’ব। কিন্তু আপুনি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু তেওঁলোকৰ সৈতে কথা পাতি থাকোঁতে অলপ সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাৰ বিষয়ে বেয়া অনুভৱ কৰিব পাৰে। আপুনি আজি এটা সামাজিক অনুষ্ঠানতো অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি কিছু টকাও খৰচ কৰিব, যিয়ে আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনত সম্প্ৰীতি বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত কিছু বিবাদ হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মহিমাৰ বাবে কিছু ধন খৰচ কৰাৰ কথাও ভাবিব, য’ত আপুনি সফল হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব কিয়নো শিক্ষাৰ্থীসকলে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত ভাল ফলাফল পাব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে নতুন পাঠ্যক্ৰম ল’ব বিচাৰে, তেওঁলোকে নামভৰ্তি কৰিব পাৰে। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ পত্নীৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। যদি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কোনো সমস্যা হৈছিল, আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ বা ভগ্নীৰ সহায়ত সেইবোৰ যথেষ্ট পৰিমাণে অতিক্ৰম কৰিব পাৰিব। আজি আপুনি যিকোনো ব্যক্তিৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰিব লাগিব, অন্যথা ইপিছত আপোনাৰ সম্পৰ্ক ছিঙিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে সম্পৰ্ক বেয়া আছিল, সেয়াও আজি সমাপ্ত হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ মাজত কিবা ঘটে, ইজনে সিজনৰ সৈতে যুঁজ দিয়াতকৈ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বহি কথা পতা ভাল, অন্যথা ই দীঘলীয়াকৈ প্ৰসাৰিত হ’ব পাৰে। সৰু ল’ৰা ছোৱালীয়ে আপোনাক আজি ফুৰাবলৈ ক’ব পাৰে আৰু আপোনাক সেইবোৰ পূৰণ কৰা দেখা যাব। আজি আপুনি কাৰোবাক বিশ্বাস কৰাৰ পূৰ্বে আপুনি মন কৰিব লাগিব যে ব্যক্তিজন বিশ্বাসযোগ্য হয় নে নহয়, অন্যথা আপোনাক পিছত প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনত ভাৰসাম্য বজাই ৰাখিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আপুনি আজি জীৱনৰ কোনো সিদ্ধান্ত পূৰ্ণ গতিত লয়, আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে, সেয়েহে সাৱধান হ’ব। যদি আপোনাৰ কামবোৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি ৰৈ আছে, আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ আত্মীয়সকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি সেইবোৰ আজি সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছুমান অত্যাৱশ্যকীয় বজাৰ সামগ্ৰীৰ বাবে বজাৰ কৰিবলৈ যাব পাৰে, য’ত আপুনি বাজেট প্ৰস্তুত কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি পিছত টকাৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাষণৰ মধুৰতাই আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকলক আপোনাৰ নিজৰ কৰি তুলিব। যাৰ ফলত আপোনাৰ বন্ধুৰ সংখ্যাও বৃদ্ধি হ’ব, যি সামাজিক খণ্ডত কাম কৰা লোকসকলক লাভান্বিত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব, কিয়নো আপোনাৰ বেছি কাম নাথাকিব। আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ দুৰ্বল স্বাস্থ্যৰ বাবে আপুনি কিছুমান লোককো লগ পাব পাৰে। যদি আপুনি কিছু সময় আগতে শ্বেয়াৰ বজাৰ বা লটাৰীত বিনিয়োগ কৰিছিল, আজি সেই ধনে আপোনাক লাভ দিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ সুখ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰামৰ্শ অনুসৰণ কৰিব পাৰে আৰু এক নতুন ব্যৱসায় কৰিব পাৰে। য’ত আপুনি পদোন্নতি পাব আৰু আপুনি যথেষ্ট ধন পাব, যি আপোনাক সুখী কৰিব আৰু আপোনাৰ মানসিক বোজা হ্ৰাস কৰিব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কথা পাতি ভ্ৰমণ কৰাটো আপোনাৰ বাবে আনন্দদায়ক আৰু লাভজনক হ’ব। কিন্তু বাটত আপুনি আপোনাৰ অত্যাৱশ্যকীয় মূল্যৱান সামগ্ৰীবোৰ সুৰক্ষিত কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি ভাল পোৱা কিবা চুৰি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

horoscope in assamese

ajir raxifol

dainik raxifol

Assamese astrosage.com

Niyomia Barta today

asomiya pratidin today 


SeeHere is theComments

Sponsored

close