৭ জানুৱাৰী, শুক্ৰবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Daily Horoscope in Assamese 2022

 ৭ জানুৱাৰী, শুক্ৰবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো ।


মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি আপুনি কিছুমান ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপতো অংশগ্ৰহণ কৰিব, যি আপোনাৰ ভাবমূৰ্তি অধিক উন্নত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান বন্ধুৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা আপুনি ভাল পোৱা কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ ভয় আছে। সেয়েহে আজি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যাওঁতে সাৱধান হ’ব লাগিব। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত গুৰুসকলৰ সমৰ্থনত শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ সকলো বাধা আঁতৰ কৰিব। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপুনি আজি যিকোনো প্ৰচেষ্টাত নিশ্চিতভাৱে সফলতা অৰ্জন কৰিব। আজি আপুনি বহুতো সৌভাগ্য লাভ কৰিব, যি আপোনাক লাভালাভ প্ৰদান কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ কিছুমান স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা আহিব পাৰে। সেয়েহে আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। প্ৰতিদিনে যোগ ব্যায়ামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে দীঘলীয়া ৰোগ এটা তৰাব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে হঠাতে এটা নতুন চাকৰি সলনি কৰিব লগা হ’ব পাৰে, যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। কিন্তু আপোনাৰ পুৰণি সহকৰ্মীৰ পৰা আঁতৰি আপুনি আজি অলপ হতাশ হ’ব। আকস্মিক লাভৰ বাবে ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকল আজি সুখী হ’ব। কিন্তু তেওঁলোকৰ ব্যয়ো আজি বৃদ্ধি হৈ থাকিব, যি তেওঁলোকক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনৰ সৈতে তাল মিলাব লাগিব, অন্যথা কিছুমান সম্পৰ্ক উখল-মাখল হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকৰ উপাৰ্জন হঠাতে বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত তেওঁলোকে আন এটা ব্যৱসায় কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে। কিন্তু এইক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত এটা ব্যৱসায় কৰি আছে, আজি আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে কিছু মতভেদ হ’ব পাৰে, যাক আপুনি আজি একেলগে আলোচনাৰ জৰিয়তে অতিক্ৰম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। য’ত আপুনি আজি সফল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কোনো বিৰোধীক আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ দিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি আপোনাৰ বিবাহত আপোনাৰ কিছুমান ভাল মুহূৰ্ত থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ আইনী বিষয়ত সাৱধান হ’ব লাগিব, অন্যথা ই দীঘলীয়া হ’ব পাৰে, আপুনি হতাশ হ’ব পাৰে, সেয়েহে যদি আপোনাৰ যিকোনো সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় বিষয় দীৰ্ঘদিন ধৰি বঞ্চিত হৈ আছে, আজি আপুনি ইয়াৰ যত্ন ল’ব লাগিব আৰু ইয়াক কাম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি জিকিব পাৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আপুনি আজি কাকো অত্যাধিক বিশ্বাস কৰিব নালাগে, অন্যথা তেওঁ আপোনাৰ বিশ্বাস ভাঙিব পাৰে। আপুনি আজি সামাজিক কাৰ্যসূচীতো অংশগ্ৰহণ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজি প্ৰেমিকসকলৰ বাবে আনন্দদায়ক ফলাফল আহিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মতামত আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁ আপোনাক বুজি পাব আৰু আপোনাক সঠিক পৰামৰ্শ দিব। আজি আপোনাৰ মনৰ অস্থিৰতাৰ বাবে অধ্যয়ন কৰিব নোৱাৰিব, যাৰ ফলত পৰীক্ষাত বিফলতা হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি আজি সাৱধান হ’ব লাগিব। আপুনি আজি অৰ্থনৈতিক বিষয়ত আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাত সফলতা লাভ কৰিব, যি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিও শক্তিশালী কৰিব। আজি আপুনি আৱেগৰ দ্বাৰা কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা সেই সিদ্ধান্তবোৰ পিছত আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি এটা সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, কিছু সময় ৰোৱা ভাল হ’ব, অন্যথা সম্পত্তিৰ চুক্তি আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক এটা নতুন ব্যৱসায় কৰিবলৈ দিয়ে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফল হ’ব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে আৰু আপুনি আজি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ বাধাবোৰ আঁতৰ কৰিব পাৰে আৰু সম্পৰ্কটো ভাল কৰিব পাৰে। কিন্তু সন্ধিয়া আপোনাৰ দেউতাকৰ স্বাস্থ্যৰ সমস্যা হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব, যি আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ শত্ৰুসকলক আচৰিত আৰু বিচলিত কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ শত্ৰুৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিয়াকৈ আপোনাৰ কামত আগবাঢ়িব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আপোনাৰ এজন পুৰণি বন্ধুৰ পৰা আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি অভিযোগ আছে, আপুনি সেইবোৰ আজি আঁতৰাবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে তেওঁলোকে বিচৰা লাভালাভৰ বাবে আজি আশীৰ্বাদপ্ৰাপ্ত হৈ থাকিব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ বিচলিত হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু অধ্যয়ন কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাষণে আপোনাক যথেষ্ট সন্মান দিব। যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰি আছে। আজি তেওঁৰ ভাষণৰ বাবে তেওঁ কিছুমান নতুন দিশৰ প্ৰচেষ্টাতো সফল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ পৰা পৈতৃক সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কিন্তু আপুনি ইয়াৰ বিষয়ে সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি কাৰোবাৰ সৈতে বিতৰ্ক হয়, আপুনি ভাল বা বেয়া ক’ব নালাগে। আজি আপুনি আপোনাৰ চকুৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো আপোনাৰ চকুৰ কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে। যদি হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি আপুনি কিছুমান পুৰণি অভিযোগ আঁতৰাবলৈ আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব। কিয়নো যদি তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ পত্নীৰ কেৰিয়াৰত কোনো অসুবিধাৰ সন্মুখীন হৈছে, নিশ্চিতভাৱে সেইবোৰ সমাধান কৰাত সফল হ’ব। মানসিকভাৱে আজি আপুনি নিজকে শক্তিশালী কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব আৰু আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কিছুমান কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আপোনাৰ বুদ্ধি ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত পুঁজিৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি অবিবাহিত লোকসকলৰ বাবে ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ থাকিব আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও আজি অনুমোদন জনাব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি এক সামাজিক অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে আৰু আপুনি কিছুমান প্ৰভাৱশালী লোকক লগ পাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ বাবে বাজেট ঠিক কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আজি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক বেয়া আছিল, ইয়াক আজি সমাধান কৰা হ’ব, যাৰ ফলত আপোনালোক দুয়োৰে মাজত প্ৰেম বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰেমিকসকলে আজি এটা নতুন ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যিটো তেওঁলোকে দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। আজি আপুনি বিদেশত ব্যৱসায় কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। সন্ধিয়া আপোনাক আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰা দেখা যাব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আনন্দদায়ক ফলাফল লাভ কৰিব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত লাভ কৰাৰ বহুতো সুযোগ পাব, যাক আপুনি চিনাক্ত আৰু ৰূপায়ণ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি কিছু সময় পূৰ্বে কৰবাত টকা বিনিয়োগ কৰিছিল, আপুনি আজি ইয়াক দুগুণ পাব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ সমস্যাবোৰৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত, আপুনি আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে কথা পাতিব পাৰে। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি আপোনাৰ কোনো ব্যৱসায়িক চিন্তা কাৰো সৈতে ভাগ-বতৰা নকৰে, অন্যথা তেওঁলোকে আপুনি কোৱা কথাবোৰৰ সুবিধা ল’ব পাৰে আৰু পৰৱৰ্তী ব্যৱসায়ত ইয়াৰ সুবিধা ল’ব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত সন্মান বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। যদি কৰ্মৰত লোকসকলে তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে কিবা এটাত বিতৰ্ক কৰিছিল, আপুনি আপোনাৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ সহায়ত সেইবোৰ সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যিসকলে নিযুক্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ নিযুক্তি বৃদ্ধি কৰাৰ কিছু নতুন সুযোগ পাব। আজি চৰকাৰী চাকৰিয়ালসকলে তেওঁলোকে যি বিচাৰে সেয়া পাই সুখী হ’ব, যাৰ ফলত তেওঁলোকে আজি কাৰোবাৰ সৈতে বেয়াকৈ কথা পাতিব পাৰে। কিন্তু আপুনি এইটো কৰিব নালাগে, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ প্ৰগতিত বাধা দিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

horoscope in assamese

ajir raxifol

dainik raxifol

Assamese astrosage.com

Niyomia Barta today

asomiya pratidin today 


SeeHere is theComments

Sponsored

close