February, 2022 - Monthly Horoscope in assamese - ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২, মাহিলী ৰাশিফল । জানক কেনে যাব এই মাহটি।

 


ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে মেষ ৰাশিফল - Mesh rashi Prediction  February, 2022 

এই মাহটোৱে মেষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে বহুক্ষেত্ৰত শুভ ফলাফল আনিব। এই মাহটো কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত ভাল। দশম পথত উপস্থিত থকা শনি দেৱ আৰু বুধে একেলগে ভাল ফলাফল প্ৰদান কৰিব। দুয়োটা গ্ৰহৰ শুভ সংমিশ্ৰণে আপোনাক কঠোৰ আৰু সততাৰে কাম কৰিবলৈ অনুপ্ৰাণিত কৰিব। নিয়োজিত লোকসকলে তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সম্পূৰ্ণ ফল পাব। এই মাহটোৱে ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবেও ভাল ফলাফল আনিব। মাহটোৰ আৰম্ভণি তেওঁলোকৰ বাবে ভাল হ'ব যিসকলে তেওঁলোকৰ কাম কৰি আছে। বৃহস্পতি আৰু শনিৰ সপ্তম পথত চকু থাকিব, যি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ প্ৰগতি অতি সোনকালে বৃদ্ধি কৰিব। পঞ্চম ধৰণে সূৰ্য আৰু দেৱগুৰু বৃহস্পতিৰ দিশৰ বাবে শিক্ষাৰ্থীসকলে মনোৰম ফলাফল লাভ কৰিব। ইয়াৰ দ্বাৰা, জ্ঞান আহৰণৰ বাবেও সঠিক দিশ বিচাৰি উলিয়াব পাৰি। চাকৰিৰ বাবে চেষ্টা কৰা শিক্ষাৰ্থীসকলেও সফলতা লাভ কৰিব। দ্বিতীয় ধৰণে ৰাহুৰ উপস্থিতি আৰু নৱম ঘৰত শুক্ৰৰ উপস্থিতিয়ে পাৰিবাৰিক প্ৰত্যাহ্বান বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। ইয়াৰ সৈতে, চতুৰ্থ ঘৰত শনি আৰু বুধ দেখা পোৱাৰ ফলত পৰিয়ালটোৰ পৰিস্থিতি অধিক অৱনতি হ'ব পাৰে। পৰিয়ালত মতবিৰোধ আৰু উত্তেজনা বৃদ্ধি পাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা মেষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এইটো এটা সুখৰ সময়। দীৰ্ঘম্যাদী প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী হ'ব। আপোনাৰ সঙ্গীক বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ দিয়াৰ সঠিক সময়। এইটো বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে এক মিশ্ৰিত সময় হ'ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সুখী মুহূৰ্ত বোৰ কটোৱাৰ সুযোগ পাব। একাদশ ঘৰত বৃহস্পতিৰ উপস্থিতি আৰু দ্বিতীয় ঘৰত ৰাহুৰ উপস্থিতি অৰ্থনৈতিক লাভালাভৰ পৰিচায়ক। এতিয়ালৈকে, ব্যয়ৰ দ্বাৰা অসুবিধাত পৰা মেষ ৰাশিৰ লোকসকলে সকাহ পাব পাৰে কিয়নো শনিৰ দৃষ্টি দ্বাদশ ঘৰত থাকিব। এই সময়ছোৱাত, মেষ ৰাশিৰ লোকসকলে তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে গম্ভীৰ হোৱা প্ৰয়োজন। আপোনাৰ বাবে এটা স্বাস্থ্যকৰ ৰুটিন গ্ৰহণ কৰাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। পুষ্টিকৰ আৰু সন্তুলিত খাদ্যবোৰ স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা যত্ন ল'ব লাগে।

জানক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে বৃষ ৰাশিফল - Brish rashi Prediction  February, 2022 

বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে, এই মাহটোৱে বহুতো ক্ষেত্ৰত সফলতা আনিব। এইবাৰ ই কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত ভাল খবৰ আনিবলৈ গৈ আছে। দশম ঘৰত দেৱগুৰু বৃহস্পতিৰ উপস্থিতিয়ে আকাংক্ষিত ফলাফল প্ৰদান কৰিব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি পৰিকল্পনা এটাত কাম কৰি আছে, তেন্তে আপুনি এই সময়ত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। ৯ চনৰ ঘৰত সূৰ্য, বুধ আৰু শনি দেৱৰ উপস্থিতিয়ে কৰ্ম অনুসৰি ভাগ্যক সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন দিব। নিযুক্তি প্ৰাপ্ত সকলৰ বাবে সফলতাৰ লক্ষণ আছে। ব্যৱসায় বা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলৰ বাবেও এইটো এটা ভাল সময় হ'ব। অৱশ্যে, নতুন ব্যৱসায় এটা আৰম্ভ কৰা কঠিন হ'ব পাৰে। পঞ্চম চিন্তাৰ প্ৰভু বুধ শনি গ্ৰহৰ সৈতে নৱম ধৰণে উপস্থিত থাকিব, সেয়েহে এইবাৰ শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে অনুকূল হ'ব। নতুন শিক্ষা লাভকৰাৰ আকাংক্ষা তেওঁলোকৰ মনত শক্তিশালী হৈ থাকিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এইটো এটা কঠিন সময় হিচাপে প্ৰমাণিত হ'ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱনৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এইটো এটা মিশ্ৰিত সময় হ'ব। দ্বিতীয় ঘৰত মঙ্গলগ্ৰহৰ উপস্থিতি থাকিব আৰু চতুৰ্থ প্ৰকাৰে দেৱগুৰু বৃহস্পতিৰ দৃশ্য থাকিব। এই সময়ছোৱাত, পাৰিবাৰিক প্ৰত্যাহ্বান বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। বৃষ পৰিয়ালটোক পৰিয়ালটোৰ ইজনে সিজনক বিশ্বাস কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে। প্ৰেমসম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত মিশ্ৰিত প্ৰভাৱ দেখা যাব। পঞ্চম ধৰণে ভগৱান বুধৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে ভাল ফলাফল লাভ কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত শক্তি থাকিব আৰু প্ৰেমৰ সৈতে এটা ভাল বন্ধন থাকিব। এইটো বিবাহিত স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে এটা অসুবিধাজনক সময় হিচাপে প্ৰমাণিত হ'ব পাৰে। কেতু সপ্তম ঘৰত উপস্থিত থাকিব আৰু ই প্ৰত্যাহ্বানবৃদ্ধি কৰিব পাৰে। ইয়াৰ ফলত, বিবাহিত জীৱনত কিছু উত্তেজনা থাকিব পাৰে। বিত্তীয় দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এই মাহটো বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে শুভ হ'ব। অৱশ্যে, মাহৰ মাজভাগত দশম ঘৰত দেৱগুৰু বৃহস্পতিৰ সৈতে সূৰ্যৰ উপস্থিতিয়েও অসুবিধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। ব্যয় বৃদ্ধি হ'ব আৰু উপাৰ্জন হ্ৰাস হ'ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত, বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ'ব। বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকল উপকৃত হ'ব কিয়নো শনি দেৱ ৯ ম পথত অৱস্থিত। কোনো ডাঙৰ ৰোগ বা গুৰুতৰ স্বাস্থ্য সমস্যা নাথাকিব। যদি আপুনি সাৱধান হয়, আপুনি সাধাৰণ ৰোগৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পোৱাত সফল হ'ব। আপোনাৰ আহাৰৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়ক আৰু গধুৰ ওজন উঠোৱা পৰিহাৰ কৰক।


ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে মিথুন ৰাশিফল - Mithun rashi Prediction  February, 2022 

কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এই সময়খিনি মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ'ব। শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ সংমিশ্ৰণ আপোনাৰ বাবে লাভজনক প্ৰমাণিত হ'ব। নিয়োগ কৰা লোকসকলৰ জীৱনত পৰিৱৰ্তন হ'ব। চাকৰিএটালৈ স্থানান্তৰিত হোৱাৰ লক্ষণ আছে কিন্তু শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ সংমিশ্ৰণৰ বাবে স্থানান্তৰটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক প্ৰমাণিত হ'ব। এই সময়টো ব্যৱসায়িক ক্ষেত্ৰত থকা সকলৰ বাবে সফল হ'ব। বৃহস্পতি গ্ৰহটোৰ ৯ ম ফালে থকাটো ইয়াত এটা দীঘলীয়া যাত্ৰাৰ সংযোজন। আপুনি এই ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় ভ্ৰমণবোৰৰ পৰা লাভান্বিত হ'ব। এই সময়ছোৱাত, নতুন সম্পৰ্কও সৃষ্টি কৰা হ'ব যি ব্যৱসায়ৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা লাভজনক হ'ব। এই মাহটো মিথুন ৰাশিৰ শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে ভাল প্ৰমাণিত হ'ব। পঞ্চম প্ৰকাৰে, দেৱগুৰু বৃহস্পতিৰ প্ৰভাৱ বিশেষভাৱে ফলপ্ৰসূ হ'ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে অধ্যয়নত অগ্ৰগতি লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা শিক্ষাৰ্থীসকলে সফলতাৰ বাবে অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। পাৰিবাৰিক জীৱন এটা সমস্যা হ'ব পাৰে। দ্বিতীয়তে, শনি দেৱ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ দিশ পাৰিবাৰিক জীৱনৰ বাবে বৰ অনুকূল নহয়। পৰিয়ালত সম্প্ৰীতিৰ অভাৱৰ ফলত সমস্যা হ'ব। নতুন বিবাদ উদ্ভৱ হ'ব পাৰে। পুৰণি বস্তুৰ বাবে পৰিয়ালটোত উত্তেজনাও সৃষ্টি হ'ব পাৰে। মাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, পাৰিবাৰিক পৰিস্থিতি স্বাভাৱিক হ'ব পাৰে। এই মাহটো মিথুন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত শুভ হ'ব। পঞ্চম ঘৰৰ মাষ্টাৰ শুক্ৰ সপ্তম ঘৰত মঙ্গলগ্ৰহৰ সৈতে উপস্থিত থাকিব। শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ সংমিশ্ৰণৰ সৈতে আপোনাৰ প্ৰেম বৃদ্ধি পাব। প্ৰেমৰ পংক্তি শক্তিশালী হ'ব। মিথুন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বিবাহিত জীৱন স্বাভাৱিক হ'ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ মৰম আৰু সমৰ্থন পাব। যদি আপুনি নতুন পৰিকল্পনা কৰিছে, আপোনাৰ পত্নীয়ে ইয়াত সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। মাহটোৰ আৰম্ভণি বিত্তীয় দৃষ্টিকোণৰ পৰা ভাল হ'ব। মিথুন ৰাশিৰ বাসিন্দাসকলে তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সম্পূৰ্ণ ফলাফল পাব। কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ প্ৰতিচ্ছবি উন্নত হ'ব আৰু আপুনি জ্যেষ্ঠ বিষয়াসকলক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। এই সময়টো স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা প্ৰত্যাহ্বানজনক হ'ব। ষষ্ঠ ধৰণে কেতু আৰু অষ্টম ঘৰত শনি দেৱৰ উপস্থিতিয়ে আপোনাৰ বাবে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও, দ্বাদশ ঘৰত ৰাহুৰ উপস্থিতিয়ে স্বাস্থ্যৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে।

জানক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে কৰ্কট ৰাশিফল - Karkat rashi Prediction  February, 2022 

এই মাহটো সাধাৰণতে কৰ্কট ৰাশিৰ বাবে শুভ হ'ব। কৰ্কট ৰোগীসকলৰ বাবে, এইবাৰ কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত মিহলি কৰা হ'ব। মাহটোৰ আৰম্ভণি স্বাভাৱিক হ'ব আৰু কোনো বিশেষ উত্থান নহ'ব। অৱশ্যে, ভগৱান মংগলৰ আগমনৰ বাবে, ষষ্ঠ ধৰণে শুক্ৰৰ সৈতে দশম চিন্তা, কৰ্মচাৰীসকলৰ সমস্যা বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। এই মাহটো ব্যৱসায় কৰা লোকসকলৰ বাবে ভাল হ'ব। আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে দীঘলীয়া দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। এনে ভ্ৰমণৰ সৈতে, আপুনি নতুন সম্পৰ্ক সৃষ্টি কৰিব যি ব্যৱসায়ৰ বাবে লাভজনক প্ৰমাণিত হ'ব। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ'ব লাগিব। পঞ্চম ঘৰত কেতুৰ উপস্থিতি আৰু তাইৰ ওপৰত ৰাহুৰ প্ৰভাৱ তাত থাকিব। গ্ৰহটোৰ এই অৱস্থানৰ বাবে শিক্ষাৰ্থীসকলে অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। এই সময়টো প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুত িথকা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে অনুকূল হ'ব। এই মাহটো কৰ্কট ৰাশিৰ বাবে পাৰিবাৰিক সুখ আৰু শান্তিত থাকিব। দ্বিতীয় প্ৰকাৰে বৃহস্পতিৰ এটা 'দৃষ্টি' থাকিব আৰু শনি আৰু সূৰ্যৰ প্ৰথম ঘৰত সম্পূৰ্ণ দৃষ্টি থাকিব। গ্ৰহটোত এনে স্থিতিয়ে পাৰিবাৰিক জীৱনত মিশ্ৰিত প্ৰভাৱ পেলাব। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত, এইবাৰ কৰ্কট ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে কঠিন হৈ পৰিব। মাহটোৰ আৰম্ভণিতে, কেতু পঞ্চম ধৰণে উপস্থিত থাকিব আৰু ই ৰাহুৰ প্ৰভাৱত থাকিব। গ্ৰহটোৰ এই অৱস্থানে প্ৰেমৰ বিষয়টোৰ সৈতে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। মাহটোৰ আৰম্ভণি অবিবাহিত লোকসকলৰ বাবে ভাল হ'ব। বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। যদি বিবাহৰ বিষয়ে ইতিমধ্যে আলোচনা কৰা হৈছে, এতিয়া ই নিশ্চিত কৰিব পাৰি। বিবাহিত জীৱন কৰ্কট ৰাশিৰ চিহ্ন ৰখা লোকসকলৰ বাবে ভাল হ'ব। সপ্তম ধৰণে, শনি স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত প্ৰেম বৃদ্ধি কৰাত সহায়ক হ'ব। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এইবাৰ কৰ্কট ৰাশিৰ চিহ্ন থকা লোকসকলৰ বাবে ভাল। একাদশ ঘৰত ৰাহুৰ উপস্থিতি উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ লক্ষণ। মাহটোৰ আৰম্ভণিতে উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস খুলিব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভৰ বাবে উপাৰ্জনো বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এইবাৰ মিশ্ৰিত হ'ব। যদি ষষ্ঠ পথৰ শাসক বৃহস্পতি অষ্টম ঘৰত প্ৰৱেশ কৰে তেন্তে পৰিস্থিতি বিৰূপ হ'ব। শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহক ষষ্ঠ ধৰণে একেলগে ৰখাটো কৰ্কট ৰাশিসকলৰ বাবে বেদনাদায়ক প্ৰমাণিত হ'ব।



ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে সিংহ ৰাশিফল - Singha rashi Prediction  February, 2022 

এই মাহটো সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে শুভ আৰু কোনো বিশেষ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ'ব নালাগে। কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, সিং চাইনৰ লোকসকলৰ বাবেই পৰিস্থিতি প্ৰতিকূল প্ৰমাণিত হ'ব পাৰে কিয়নো ৰাহু উৎসৱেৰে পৰিপূৰ্ণ দশম ঘৰত আছে। পঞ্চম ঘৰত শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ উপস্থিতিয়ে আপোনাক শক্তি প্ৰদান কৰিব। গভীৰ নিৰাশাৰ মুহূৰ্ততো আপোনাৰ সাহস শক্তিশালী হৈ থাকিব। যিসকলে ব্যৱসায় বা ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকৰ বাবে এই মাহটো সফল হ'ব। ব্যৱসায়টো সম্প্ৰসাৰিত হ'ব আৰু লাভৰ লক্ষণ আছে। এইবাৰ সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা অৰ্জন কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে মঙ্গল আৰু শুক্ৰক পঞ্চম ঘৰত একেলগে ৰাখি ভাল ফলাফল লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে লিখিবলৈ চেষ্টা কৰিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এই সময়অনুকূল হ'ব। সিঙৰ পাৰিবাৰিক জীৱন মজলীয়া হ'ব। চতুৰ্থ ঘৰত কেতুৰ উপস্থিতি আৰু ষষ্ঠ ঘৰত সূৰ্যৰ সৈতে দ্বিতীয় ঘৰৰ ভগৱান বুধুৰ সংমিশ্ৰণে পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কক চাপ দিব। এই মাহটো লিঅ'ৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত ভাল হ'ব। এইবাৰ অবিবাহিত লোকসকলৰ বাবে বহুত ভাল। আপুনি বিবাহৰ বাবে এটা ভাল সম্পৰ্কৰ প্ৰস্তাৱ পাব। এই সময়ছোৱাত, সিংহ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বিবাহিত জীৱনো ভাল হ'ব। পত্নীৰ সৈতে সম্প্ৰীতি উন্নত হ'ব। কঠিন পৰিস্থিতিত পত্নীয়ে আৱেগিক সমৰ্থন পাব। এইটো লিঅ'ৰ বিত্তীয় দৃষ্টিকোণৰ পৰা এক মিশ্ৰিত সময়। একাদশ ঘৰত সম্পূৰ্ণ দৃষ্টিৰে মঙ্গল গ্ৰহ দেখাটো ফলপ্ৰসূ প্ৰমাণিত হ'ব। ইয়াৰ বাবে, উপাৰ্জনত এক গুৰুত্বপূৰ্ণ বৃদ্ধি সম্ভৱ। সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে, এইবাৰ স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা দুৰ্বল হ'ব। ষষ্ঠ ধৰণে আৰু তেওঁলোকৰ অষ্টম আৰু দ্বাদশ ঘৰত শনি আৰু সূৰ্যৰ উপস্থিতি দেখা যাব। ইয়াৰ ফলত স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ'ব পাৰে। সিংহৰ চিহ্ন থকা লোকসকল সৰু-সুৰা ৰোগত ভুগিব পাৰে। যদি দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ হয়, ই বিৰক্তিকৰ হ'ব পাৰে। আহাৰ আৰু ৰুটিনৰ বিষয়ে যত্ন ল'ব লাগিব।


ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে কন্যা ৰাশিফল - Kanya rashi Prediction  February, 2022 

এই মাহটোৱে কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সফলতাৰ নতুন দুৱাৰ মুকলি কৰিব, কিন্তু বহুক্ষেত্ৰত সমস্যা হ'ব। কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এজন কুমাৰী চিহ্ন ৰখা ব্যক্তিৰ বাবে এইটো এটা ভাল সময়। ষষ্ঠ ধৰণে উপস্থিত বৃহস্পতিৰ দশম ঘৰত দৰ্শন হ'ব। ই আপোনাক কামত সফলতা প্ৰদান কৰিব। নিয়োগকৰ্তাসকলে কৰ্তৃত্ব আৰু পদবৃদ্ধি কৰিব। অৱশ্যে, কামত কিছুমান প্ৰত্যাহ্বানও থাকিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অনুসৰি ভাগ্যই আপোনাক সমৰ্থন নকৰে। এইটো ব্যৱসায়ী আৰু ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে এক মিশ্ৰিত সময় হ'ব। কামটো স্বাভাৱিক গতিত চলিব কিয়নো দশম চিন্তা লৰ্ড মাৰ্কিউৰী পঞ্চম ধৰণে বহি আছে। বিশেষ লাভ বা লোকচানৰ কোনো পৰিস্থিতি নাথাকিব। এই সময়টো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে কঠিন হ'ব পাৰে। পঞ্চম ঘৰত সূৰ্য, বুধ আৰু শনি একেলগে উপস্থিত িয়ে শিক্ষাৰ্থীসকলৰ অধ্যয়নত বাধা দিব পাৰে। কিবা কাৰণত, মনটো অধ্যয়নৰ পৰা আঁতৰি থাকিব পাৰে। বৃহস্পতি ষষ্ঠ ঘৰত থাকিলেও সফলতাৰ লক্ষণ আছে কিন্তু ইয়াৰ বাবে যথেষ্ট পৰিশ্ৰমৰ প্ৰয়োজন হ'ব। এইটো পাৰিবাৰিক জীৱনত উত্থান-পতনৰ সময় হ'ব। চতুৰ্থ ঘৰত মঙ্গলগ্ৰহৰ সৈতে দ্বিতীয় ঘৰত ভগৱান শুক্ৰৰ উপস্থিতিৰ বাবে পাৰিবাৰিক উত্তেজনাৰ সম্ভাৱনা আছে। চতুৰ্থ পথৰ প্ৰভু, ষষ্ঠ উপায়েৰে বৃহস্পতিৰ উপস্থিতিৰ বাবে পৰিয়ালটোত বিবাদ হ'ব। ধনৰ অধিকাৰক লৈ ভাই-ভনীৰ সৈতে সম্পৰ্ক কিছু দিনৰ বাবে তিক্ত হ'ব পাৰে। ঘৰৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ মৰম আপোনাৰ ওপৰত থাকিব। বুধ আৰু শনিকে ধৰি পঞ্চম ধৰণে সূৰ্যৰ সৈতে, প্ৰেমিকসকলে অবাঞ্ছিত পৰিস্থিতিত পৰিব লাগিব। ইজনে সিজনৰ প্ৰেমৰ বিশ্বাস ভাঙিব পাৰি। ভুল বুজাবুজিৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কও শেষ হ'ব পাৰে। এইবাৰপ্ৰেম প্ৰকাশৰ বাবেও অনুকূল নহয়। আপোনাৰ সঙ্গীৰ মনত আপোনাৰ বিষয়ে বহুতো প্ৰশ্ন থাকিব। এই মাহটো বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে স্বাভাৱিক হ'ব। ফেব্ৰুৱাৰীৰ মাজভাগৰ পিছত, ষষ্ঠ পদক্ষেপে স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজৰ সম্পৰ্ক অধিক শক্তিশালী কৰিব। দীৰ্ঘম্যাদী বিবাহিত জীৱনৰ সমস্যাবোৰ দূৰ কৰিব পাৰি। কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে বিত্তীয় দৃষ্টিকোণৰ পৰা এইটো এটা মধ্যমীয়া সময় হ'ব। শনি একাদশ আৰু পঞ্চম চিন্তাৰ দ্বিতীয় ঘৰত দৰ্শন হ'ব। জীয়েকৰ স্বাক্ষৰ কৰা লোকসকলৰ বাবে এইটো এটা ভাল সময় হিচাপে প্ৰমাণিত হ'ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এইবাৰ কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিহলি কৰা হ'ব। ষষ্ঠ উপায়েৰে বৃহস্পতিৰ উপস্থিতিৰ বাবে স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যা সম্ভৱ। গতিকে সাৱধানতা অৱলম্বন কৰাটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ হ'ব। মাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, আপুনি আপোনাৰ খাদ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়া উচিত। আপুনি জীৱনশৈলীৰ ৰোগৰ বিষয়ে সাৱধান হ'ব লাগিব।

জানক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে তুলা ৰাশিফল - Tula rashi Prediction  February, 2022 

কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এই মাহটোৱে ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলৰ বাবে সফলতা আনিব। চতুৰ্থ ঘৰত বুধ, সূৰ্য আৰু শনিক লগ পোৱা দশম ঘৰটো আপোনাৰ বাবে সম্পূৰ্ণ দৃষ্টিৰে চাবলৈ সফলতাৰ লক্ষণ। এই সময়ছোৱাত, ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে যথেষ্ট পৰিশ্ৰম কৰিব আৰু কামৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব। কৰ্মচাৰীসকলে কাম অনুসৰি সফলতা লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ বিষয়াসকলৰ বিশ্বাস লাভ কৰা হ'ব আৰু পদোন্নতি হ'ব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকলেও এই মাহত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। কিন্তু তাৰ বাবে তেওঁলোকে মাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈ অপেক্ষা কৰিব লাগিব। আপুনি এই সময়ত আপোনাৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিব পাৰে। নতুন কাম আপোনাৰ বাবে অতি লাভজনক হ'ব। এই মাহটোৱে ৰাশিৰ শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এটা ভাল সময় আৰম্ভ কৰিব। বৃহস্পতি পঞ্চম ধৰণে থকাৰ বাবে শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে জ্ঞান আহৰণত কোনো বাধা নাথাকিব। অধ্যয়নসম্পৰ্কে শিক্ষাৰ্থীসকলৰ মাজত উৎসাহ থাকিব। উচ্চ শিক্ষা বিচৰা শিক্ষাৰ্থীসকলেও সফলতা লাভ কৰিব। বৰফৰ বাসিন্দাসকলৰ বাবে পাৰিবাৰিক জীৱন অস্থিৰতাৰে ভৰি থাকিব। কেতু দ্বিতীয় ধৰণে আৰু শনি চতুৰ্থ ঘৰত উপস্থিত থাকিব। ইয়াৰ উপৰিও, নৱম ধৰণে মঙ্গল গ্ৰহ দেখা পোৱাৰ ফলত পাৰিবাৰিক জীৱন ব্যাহত হ'ব। পুৰণি বিবাদ উদ্ভৱ হ'ব আৰু ঘৰখনত উত্তেজনা বৃদ্ধি পাব পাৰে। প্ৰেমসম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এইবাৰ আপোনাৰ বাবে স্বাভাৱিক হ'ব। পঞ্চম ঘৰত বৃহস্পতিৰ উপস্থিতিৰ বাবে সম্পৰ্কত কোনো উত্তেজনা নাথাকিব। এইবাৰ বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে উৎসাহেৰে ভৰি থাকিব। তৃতীয় ঘৰটো শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ সংমিশ্ৰণ হ'ব আৰু দুয়োজনে একেলগে নৱম ঘৰটো চাব। ইয়াৰ ফলত, বৈবাহিক সুখ আংশিকভাৱে হ্ৰাস হ'ব। এইবাৰ ৰাশিচিহ্নৰ বাবে আৰ্থিকভাৱে বহুত ভাল হ'ব। ১১ তম উপায়েৰে বৃহস্পতিৰ দিশৰ বাবে উপাৰ্জন বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বেতনভোগী লোকসকলক পদোন্নতি দিয়া হ'ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত দায়িত্ব আৰু প্ৰভাৱো বৃদ্ধি পাব। মাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে সফলতাৰ লক্ষণ আছে। পঞ্চম ঘৰত সূৰ্য অস্ত যোৱাটোৱে ৰাজহুৱা খণ্ডক লাভান্বিত কৰিব। এই ৰাশিচিহ্নৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত এইটো এটা মিশ্ৰিত সময় হ'ব। যদি সূৰ্য আৰু শনি চতুৰ্থ ঘৰত থাকে আৰু ৰাহু 8ম ঘৰত থাকে, তেনেহ'লে আপুনি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। এই সময়ত, আপুনি সৰু-সুৰা ৰোগৰ ভুক্তভোগী হ'ব পাৰে। লিব্ৰানসকলে ছালৰ ৰোগৰ বিষয়ে বিশেষভাৱে সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন।


ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে বৃশ্চিক ৰাশিফল - Brishik rashi Prediction  February, 2022 

এইবাৰ বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত বহুত ভাল হ'ব। আপুনি বৃহস্পতিক দশম ধৰণে আৰু শনি তৃতীয় ঘৰত থকাৰ সুবিধা পাব। প্ৰথমাৰ্ধত শনিৰ সৈতে তৃতীয় ধৰণে সূৰ্যৰ উপস্থিতিৰ বাবে চাকৰি পোৱাত কিছু সমস্যা হ'ব পাৰে। ইয়াৰ পিছত, মানুহৰ বাবে কাম কৰাৰ বাবে এইটো এটা ভাল সময় হ'ব। ব্যৱসায় বা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলৰ বাবেও এইটো এটা অনুকূল সময় হ'ব। আপুনি সপ্তম ঘৰত ৰাহুৰ সৈতে নতুন পৰিকল্পনাৰ ওপৰত কাম কৰিব। প্ৰত্যাশিত সফলতা নতুন পৰিকল্পনা আৰু নতুন কামৰ পৰা আহিব। শিক্ষাৰ দিশৰ পৰা, এইবাৰ বৃশ্চিক ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে উত্থান-পতনেৰে পৰিপূৰ্ণ হ'ব। পঞ্চম চিন্তাৰ প্ৰভু বৃহস্পতি, যদি দ্বাদশ ঘৰত এটা দৃষ্টি থাকে আৰু যদি পঞ্চম ধৰণে শনিৰ দৰ্শন থাকে, তেন্তে অধ্যয়নটো বাধাপ্ৰাপ্ত হ'ব পাৰে। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতাৰ এক শক্তিশালী সম্ভাৱনা আছে। বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে, এয়া হৈছে পাৰিবাৰিক সুখ আৰু শান্তিৰ সময়। চতুৰ্থ ঘৰত দ্বিতীয় ঘৰৰ ভগৱান বৃহস্পতিৰ উপস্থিতিৰ বাবে পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ বহুত ভাল হ'ব। সাধাৰণতে, পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যৰ স্বাস্থ্য ভাল হ'ব। বিশেষকৈ অভিভাৱকসকলে স্বাস্থ্যৰ লাভালাভ লাভ কৰিব। ইজনে সিজনৰ প্ৰতি সমন্বয় বৃদ্ধি পাব আৰু প্ৰেমৰ অনুভূতি বিৰাজ কৰিব। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত এইটো এটা মিশ্ৰিত সময় হ'ব আপুনি প্ৰেমিকৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কত কিবা নতুন অনুভৱ কৰিব। এই মুহূৰ্তত আপুনি নিজকে আৰু আপোনাৰ প্ৰেম বুজিবলৈ চেষ্টা কৰিব। যদিও এয়া সম্ভৱ যে এই সময়ছোৱাত পত্নীয়ে অলপ প্ৰভাৱশালী হৈ নিজকে চলাবলৈ চেষ্টা কৰে। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ মৰম আৰু সমৰ্থনৰ দ্বাৰা কামটোৰ পৰা লাভান্বিত হ'ব। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এইবাৰ স্বাভাৱিক হ'ব। বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকল অতিৰিক্ত ব্যয়ৰ বিষয়ে চিন্তিত হ'ব। কিন্তু উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসও উপলব্ধ হ'ব। নিযুক্তিৰ পদোন্নতনে উপাৰ্জন বৃদ্ধি কৰিব। তথাপিও, অধিক ব্যয়ে আপোনাৰ বাজেটৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলাব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা ই মিশ্ৰিত সময় হ'ব। দ্বিতীয় প্ৰকাৰে মঙ্গল গ্ৰহত ষষ্ঠ চিন্তাধাৰাৰ প্ৰভুৰ বহাৰ বাবে আৰু ৰাশি চিহ্নত কেতুৰ অৱস্থানৰ বাবে কিছু স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ'ব।

জানক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে ধনু ৰাশিফল - Dhanu rashi Prediction  February, 2022 

এই মাহটো ধনু ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে মিহলি কৰা হ'ব। কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা ধনু ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এইটো এটা ভাল সময়। দ্বিতীয় ধৰণে আপুনি শনিৰ সৈতে দশম চিন্তাত ভগৱান বুধৰ উপস্থিতিৰ পৰা লাভান্বিত হ'ব। আপোনাৰ দক্ষতাই বিকাশ আৰু প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। কৰ্মচাৰীসকলে শাৰীৰিক শ্ৰমতকৈ মানসিক শ্ৰম কৰিবলৈ অধিক প্ৰস্তুত হ'ব। আপুনি মাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত পদোন্নতি পাব পাৰে। এইটো ব্যৱসায়ী আৰু ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে উৎসাহৰ সময় হ'ব। প্ৰথমতে, শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ উপস্থিতিৰ বাবে, সঙ্গীৰ সৈতে সম্পৰ্ক নষ্ট হোৱাৰ আশংকা আছে। শিক্ষাৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা ধনু ৰাশিৰ বাবে এইটো এটা মধ্যমীয়া সময়। পঞ্চম ইন্দ্ৰিয়ৰ মাষ্টাৰ, মঙ্গল গ্ৰহ, এই সময়ত প্ৰথম স্থানত শুক্ৰৰ সৈতে থাকিব। ইয়াৰ বাবে, শিক্ষাৰ্থীসকল অধ্যয়নত অত্যাধিক আত্মবিশ্বাসৰ চিকাৰ হ'ব পাৰে। ই শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে ক্ষতিকাৰক প্ৰমাণিত হ'ব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতাৰ বাবে এইটো সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সময়। এই সময়ছোৱাত পাৰিবাৰিক জীৱন উত্থান-পতনেৰে ভৰি থাকিব। পৰিয়ালটোত সমস্যা থাকিব কিয়নো দ্বিতীয় চিন্তাত শনি আছে আৰু চতুৰ্থ ধৰণে এবাৰ চাব। পৰিয়ালটোত ইজনে সিজনৰ ওপৰত বিশ্বাসৰ অভাৱ হ'ব। পাৰস্পৰিক উত্তেজনা আৰু বিবাদৰ বাবে পাৰিবাৰিক পৰিৱেশৰ অৱনতি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। এই মাহটোৱে ধনু ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে প্ৰেমসম্পৰ্কীয় বিষয়ত সম্পূৰ্ণ সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব। মাহটোৰ আৰম্ভণিতে, আপোনাৰ ৰাশি চিহ্নত মঙ্গল আৰু শুক্ৰৰ অৱস্থানৰ বাবে হুলস্থূল হ'ব পাৰে। আপোনাৰ প্ৰেমিকে আপোনাক উৎকৃষ্টতাৰ অনুভূতি প্ৰদান কৰি আপোনাক তললৈ নমাই আনিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। মাহটোৰ প্ৰথমাৰ্ধ বিবাহিত স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে প্ৰত্যাহ্বানজনক হ'ব। স্বামী/পত্নীয়ে যথেষ্ট খং কৰিব কিয়নো সপ্তম ঘৰত শুক্ৰ আৰু মঙ্গলগ্ৰহৰ সম্পূৰ্ণ দৃশ্য আছে। এই সময়ত বিবাহিত জীৱনত বিবাদ হ'ব পাৰে। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এইটো এক মিশ্ৰিত সময় হ'ব। দ্বিতীয় প্ৰকাৰে, শনি আৰু বুধৰ উপস্থিতিৰ বাবে, ধনু ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে এক লাভজনক পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ'ব। ইয়াৰ সৈতে সূৰ্যৰ তৃতীয় ঘৰত থাকিলে অতিৰিক্ত ব্যয় হ'ব। ইয়াৰ ফলত, ধনু লোকসকলৰ বিত্তীয় অৱস্থা দুৰ্বল হ'ব পাৰে। এইটো স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এক মিশ্ৰিত সময় হ'ব। বুধ দ্বিতীয় ধৰণে শনি আৰু ষষ্ঠত ৰাহুৰ সৈতে উপস্থিত থাকিব। ইয়াৰ ফলত সাধাৰণ স্বাস্থ্যসমস্যা হ'ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ খাদ্যৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব।


ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে মকৰ ৰাশিফল - Makar rashi Prediction  February, 2022 

এই মাহটোৱে মকৰ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে বহুতো সমস্যা আনিব পাৰে। কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা মকৰ ৰাশিৰ বাবে এইটো এটা মজলীয়া সময়। শনিদেৱ আৰু বৃহস্পতি গ্ৰহৰ দৃশ্যৰ বাবে কৰ্মচাৰীসকলে উত্থান-পতনৰ সন্মুখীন হ'ব লাগিব। কামত সাৱধান হ'ব আৰু দায়িত্ববোৰ গুৰুত্বসহকাৰে ল'ব। এই সময়টো ব্যৱসায়ী আৰু ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে তুলনামূলকভাৱে ভাল হ'ব। ব্যৱসায়ত স্থিৰতাৰ সম্ভাৱনা আছে কিয়নো ফেব্ৰুৱাৰীৰ মাজভাগৰ পিছত দ্বিতীয় ঘৰত বৃহস্পতিৰ সৈতে সূৰ্য থাকে। এই মাহটো মকৰ ৰাশিৰ শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে স্বাভাৱিক হ'ব। পঞ্চম ঘৰত ৰাহুৰ উপস্থিতি আৰু দ্বাদশ ঘৰৰ পঞ্চম ঘৰৰ ভগৱান ভেনাছৰ ভ্ৰমণে শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে, এয়া সফলতাৰ লক্ষণ।  মকৰ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে পাৰিবাৰিক জীৱনত অসুবিধা হ'ব। দ্বিতীয়তে, বৃহস্পতিগ্ৰহৰ উপস্থিতি আৰু দ্বাদশ ঘৰত মঙ্গল আৰু শুক্ৰৰ উপস্থিতিৰ সৈতে, পাৰিবাৰিক জীৱন উত্থান-পতনেৰে ভৰি থাকিব। আৰ্থিক কাৰণত ঘৰৰ সদস্যসকলৰ মাজত স্থানান্তৰহোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। প্ৰেমৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিষয়ত এইবাৰ স্বাভাৱিক হ'ব। মাহটোৰ আৰম্ভণিতে, মকৰ ৰাশিৰ লোকসকল চিন্তিত হ'ব। প্ৰেমিকৰ সৈতে কিছু পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে কিয়নো ৰাহু পঞ্চম ধৰণে আছে। এইবাৰ বিবাহিত স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে উৎসাহেৰে ভৰি থাকিব। মাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত, সূৰ্য, পাৰা আৰু শনিক সপ্তম ধৰণে দেখাৰ বাবে পত্নীৰ প্ৰতি ভক্তি থাকিব, কিন্তু যিকোনো বিষয়ত মনত সমস্যাও থাকিব। আপোনাৰ পত্নীৰ সত্যতা আৰু সততাৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক। এইটো বিত্তীয় দৃষ্টিকোণৰ পৰা মকৰ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল সময় হিচাপে প্ৰমাণিত হ'ব। দ্বিতীয় ধৰণে বৃহস্পতি আৰু পঞ্চম ধৰণে ৰাহুৰ উপস্থিতিয়ে বিত্তীয় ক্ষেত্ৰত শক্তি প্ৰদান কৰিব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা মকৰ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে সময় ঠিক হ'ব। আপুনি যিকোনো গুৰুতৰ ৰোগৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। কিন্তু শনিৰ সৈতে থাকিলে, ৰোগটোৰ শাসক, আপোনাৰ বাবে সমস্যাসৃষ্টি কৰিব পাৰে।

জানক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে কুম্ভ ৰাশিফল - Kumbha rashi Prediction  February, 2022 

এই মাহটোৱে কুম্ভ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে কিছুমান ক্ষেত্ৰত ভাল ফলাফল দিব। কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে, এই সময়খিনি কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা প্ৰত্যাহ্বানজনক হ'ব। আপুনি ধাপে ধাপে আৰু জ্ঞানী সিদ্ধান্ত ল'ব লাগিব। চাকৰিটোৰ বিষয়ে মনত বহুতো ভুল ধাৰণা থাকিব। কামৰ পৰিৱেশেও আপোনাক আমনি কৰিব। বহুতো জটিলতাৰ বাবে আপুনি কাম কৰিবলৈ মন নকৰিব। নতুন কামটো আপোনাৰ মনৰ দৰে হ'ব। আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ'ব আৰু আপোনাৰ দৈৰ্ঘ্য বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। এইবাৰ ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত মানুহৰ সফলতা হ'ব। সপ্তম ঘৰটোত বৃহস্পতিগ্ৰহৰ দৃষ্টি থাকিব, যি ব্যৱসায় আৰু বাণিজ্যৰ ক্ষেত্ৰত ভাল। কুম্ভ ৰাশিৰ শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এইবাৰ মিহলি কৰা হ'ব। দ্বাদশ ঘৰত শনিৰ সৈতে পঞ্চম চিন্তাৰ ভগৱান বুধুৰ সংমিশ্ৰণৰ বাবে শিক্ষাৰ্থীসকলে অধ্যয়নত অধিক মনোযোগ দিব লাগিব। আকাংক্ষিত ফলাফলৰ বাবে এই সময়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ প্ৰয়োজন। এই মুহূৰ্তত, বিদেশত অধ্যয়ন কৰা লোকসকলৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰাৰ এক শক্তিশালী সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক জীৱনৰ ক্ষেত্ৰত, চতুৰ্থ ঘৰত ৰাহুৰ উপস্থিতিয়ে কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অসুবিধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। সাধাৰণতে পৰিয়ালটোত হাস্যৰসৰ পৰিৱেশ থাকিব কিন্তু সৰু সৰু সমস্যাবোৰক লৈ পৰিৱেশত উত্তেজনা থাকিব পাৰে। আপোনাৰ পৰামৰ্শক পৰিয়ালত স্বাগতম জনোৱা হ'ব। স্বাস্থ্যৰ সমস্যাই অভিভাৱকসকলক আমনি কৰিব পাৰে। প্ৰেম সম্পৰ্কীয় বিষয়ৰ ক্ষেত্ৰত কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এইটো এটা কঠিন সময় হিচাপে প্ৰমাণিত হ'ব। পঞ্চম ঘৰত মঙ্গলগ্ৰহৰ দৰ্শনৰ বাবে সম্পৰ্কত সংঘাতৰ সম্ভাৱনা আছে। বিবাহিত লোকসকলৰ বাবে সপ্তম ঘৰত বৃহস্পতিৰ পতনৰ দৰ্শন স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত পাৰস্পৰিক সম্প্ৰীতিৰ বাবে ভাল হ'ব। দুয়োৰে মাজৰ সম্পৰ্ক সুন্দৰ হ'ব। কিন্তু স্বামী/পত্নীৰ সৈতে অহংকাৰৰ সংঘৰ্ষও সম্ভৱ। দ্বাদশ ঘৰত বুধ আৰু শনি গ্ৰহৰ উপস্থিতিৰ বাবে, আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।


ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ ৰ বাবে মীন ৰাশিফল - Meen rashi Prediction  February, 2022 

এইটো মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিহলি কৰা হ'ব। কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, ই মীন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে এক সম্পূৰ্ণ সময় আৰু উৎসাহ হ'ব। বৃহস্পতি দ্বাদশ ঘৰত থকাৰ বাবে চাকৰিটোত ভিৰ হ'ব। কামৰ চাপ অধিক হ'ব আৰু ইয়াৰ ফলত, মানসিক সমস্যা বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। এইটো ব্যৱসায়ৰ বাবে এটা ভাল সময় হিচাপে প্ৰমাণিত হ'ব। আপুনি যিমানে চেষ্টা কৰিব, আপুনি সিমানে অধিক সফলতা লাভ কৰিব। কিছুমান বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি হোৱাটোও সম্ভৱ। শিক্ষাৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা, এই সময়ছোৱা উত্থান-পতনেৰে পৰিপূৰ্ণ হ'ব পাৰে। শনি, সূৰ্য আৰু বুধৰ সৈতে পঞ্চম ঘৰত দৃষ্টি শক্তি থাকিলে শিক্ষাত বাধা দিব পাৰে। ই শিক্ষাৰ্থীসকলৰ ঘনত্ব হ্ৰাস কৰিব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে চেষ্টা কৰা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে অপেক্ষা দীঘলীয়া হ'ব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ পাছতো সফলতা সন্দেহজনক। এইবাৰ পাৰিবাৰিক সমস্যাৰে ভৰি থাকিব। শুক্ৰৰ সৈতে দশম ধৰণে বহি, দ্বিতীয় চিন্তাৰ কৰ্তা, আৰু প্ৰথম কোঠাটো চাওঁতে আপোনাৰ প্ৰত্যাহ্বান বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। পৰিয়ালটোত বিবাদ হ'ব পাৰে। গৰম পৰিৱেশতো আপোনাক শান্ত থাকিবলৈ চেষ্টা কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে। প্ৰেমৰ বিষয়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত লোকসকলে স্বাক্ষৰ কৰিবলৈ মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে কঠিন সময় থাকিব। শনি আৰু বুধক পঞ্চম ধৰণে পৰা দেখিলে আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনত উত্থান-পতন হ'ব। সাধাৰণ বিষয়ত বিতৰ্ক হ'ব পাৰে আৰু ইজনে সিজনৰ ওপৰত কম বিশ্বাস থাকিব। বিবাহিত লোকসকলে এই সময়ত অতি সাৱধান হ'ব লাগিব। স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত বিবাদ সম্ভৱ। তেওঁলোকে ইজনে সিজনৰ সৈতে অহংকাৰী হ'ব পাৰে। বিত্তীয় দৃষ্টিকোণৰ পৰা মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এইটো এটা ভাল সময়। এই সময়ছোৱাত, আপোনাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ'ব। 11 তম ঘৰত শনি আৰু বুধৰ সৈতে স্বাৱলম্বী মিলনৰ বাবে আপুনি লাভান্বিত হ'ব। এই সময়ত স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়াটো প্ৰয়োজনীয় হ'ব। দ্বাদশ ঘৰত বৃহস্পতিৰ উপস্থিতিয়ে আপোনাক পাকস্থলীৰ ৰোগৰ আশংকা তৈয়াৰ কৰিব পাৰে। তৃতীয় কোঠাত ৰাহুৰ উপস্থিতিৰ বাবে, কান্ধৰ বিষ বা গাঁঠিৰ বিষ হোৱা সম্ভৱ। আপুনি খাদ্যৰ বিষয়ে অতি সাৱধান হ'ব লাগিব।

জানক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

Related Search

Assamese daily horoscope

ৰাশিফল ২০২২ 

Rashifol 2022

rakhifol 2022

অসমীয়া ৰাশিফল 

insurance tips 

best insurance for health


SeeHere is theComments
close