সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ২৭ জুনৰ পৰা ০৩ জুলাইলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 27 June to 03 July - Weekly Horoscope in Assamese - নিয়মীয়া খবৰ

সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ২৭ জুনৰ পৰা ০৩ জুলাইলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 27 June to 03 July - Weekly Horoscope in Assamese

 

সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ২৭ জুনৰ পৰা ০৩ জুলাইলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 27 June to 03 July - Weekly Horoscope in Assamese




মেষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Mesh Saptahik Rashifal  (27 June 2022 - 03 July 2022) 

জীৱনৰ লগত জড়িত যিকোনো ডাঙৰ বাধা আঁতৰাই সপ্তাহটো আৰম্ভ হ’ব। যিসকলে যিকোনো ৰোগত ভুগি আছিল, তেওঁলোকে লাভ কৰিব স্বাস্থ্যৰ সুবিধা। মুঠতে মেষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত ৰোগ, শোক আদিৰ পৰা মুক্তি পাব। ইয়াৰ সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰ বা ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত এক নতুন শক্তি আৰু আত্মবিশ্বাসেৰে কাম কৰিব। আপুনি আপোনাৰ চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে সহায় লাভ কৰিব। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সকলৰ বাবে এই সময় অতি শুভ আৰু সফল হ'বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে কিছু ভাল খবৰ পোৱা যাব। যাৰ বাবে পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিবেশ গঢ়ি উঠিব। সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত ব্যৱসায়ীসকলে লাভ কৰিব আকাংক্ষিত সুবিধা। আদালত সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰত আপুনি পাব আকাংক্ষিত সফলতা। যৌৱনৰ বেছিভাগ সময় ধেমালিত পাৰ হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় আগুৱাই নিয়াৰ সুযোগ পাব। জীৱিকাৰ সন্ধানত বিচৰণ কৰা মানুহে যদি নতুন নতুন সুযোগ পাব, তেন্তে একে নিয়োজিত লোকৰ পদোন্নতি সম্ভৱ। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থাকিব তীব্ৰতা। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব আৰু তেওঁৰ লগত সুখৰ সময় কটাব। বিবাহিত জীৱনতো সুখ থাকিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ঘৰৰ বৃদ্ধা ভদ্ৰমহিলাগৰাকীৰ স্বাস্থ্যক লৈ মনটো চিন্তিত হৈ পৰিব।


বৃষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Brish Saptahik Rashifal  (27 June 2022 - 03 July 2022) 

বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত অপ্ৰয়োজনীয় বিতৰ্কত পৰাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দ্বীসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত সক্ৰিয় হৈ থাকিব পাৰে, যিয়ে আপোনাক আপোনাৰ লক্ষ্যৰ পৰা বিচ্যুত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। এনে অৱস্থাত সৰু সৰু কথাবোৰত বিভ্ৰান্ত হোৱাৰ পৰিৱৰ্তে নিজৰ লক্ষ্যত মনোনিৱেশ কৰাটো ভাল হ’ব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ অতিৰিক্ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু কষ্টৰো প্ৰয়োজন হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত ঘৰ মেৰামতি বা প্ৰয়োজনীয়তাৰ সৈতে জড়িত বস্তু কিনাত অতিৰিক্ত ধন খৰচ কৰিব পাৰি। ইয়াৰ সময়ত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ লগত যিকোনো বিষয় সন্দৰ্ভত বিবাদ হ’ব পাৰে। ইয়াৰ সমাধানত এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰিব। ইয়াৰ সময়ত কাৰোবাৰ ফাটি যোৱা, নহ’লে হয়তো অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে আদালতলৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। ভূমি নিৰ্মাণ আদিৰ লগত জড়িত বিবাদবোৰ আদালতৰ বাহিৰত নিষ্পত্তি কৰাটো ভাল হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে লেনদেন কৰাৰ সময়ত বিশেষ সাৱধানতা অৱলম্বন কৰি থাকিব। বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ গুৰুত্ব দিব লাগিব। বিশেষকৈ সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি হয়তো ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ বলি হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত ভুল বুজাবুজিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, তাক আঁতৰাবলৈ, বিবাদৰ পৰিৱৰ্তে সংলাপৰ সহায় লওক, নহ’লে বিষয়টো আৰু বেয়া হ’ব পাৰে।


মিথুন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Mithun Saptahik Rashifal  (27 June 2022 - 03 July 2022) 

এই সপ্তাহটো মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সুখ, সমৃদ্ধি আৰু সফলতাৰে ভৰা। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা লোকসকলে হয়তো কিছু ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি আকাংক্ষিত স্থানত ট্ৰেন্সফাৰ বা প্ৰমোচনৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ এই ইচ্ছা পূৰণ হ’ব। নিবনুৱাসকলে লাভ কৰিব উন্নত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুযোগ। বিগত সময়ত যিকোনো আঁচনি বা ব্যৱসায়ত কৰা বিনিয়োগে বৃহৎ লাভৰ সূচনা কৰিব। ক্ষেত্ৰখনত ছিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে সমৰ্থন থাকিব। চৰকাৰৰ লগত জড়িত আঁচনিৰ সুবিধা লাভ কৰিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত কোনো প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত বিবাদ নিষ্পত্তি হ’লে আপুনি সকাহৰ উশাহ ল’ব। এই সময়ছোৱাত আপোনজনৰ আগমনৰ বাবে ঘৰত সুখৰ পৰিবেশৰ সৃষ্টি হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত উদ্ভৱ হোৱা ভুল বুজাবুজি নাইকিয়া হ’ব এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত। ইয়াৰ পিছতো আপুনি চিন্তাশীলভাৱে এই দিশত আগুৱাই যোৱা উচিত। নহ’লে অপ্ৰয়োজনীয় সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সুখী বিবাহিত জীৱনৰ বাবে পত্নীৰ অনুভৱক আওকাণ নকৰিব আৰু তাৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াওক। কামত ব্যস্ততাৰ সমান্তৰালকৈ খাদ্য-পানীয়ৰ বিশেষ যত্ন ল’ব, নহ’লে পেটৰ লগত জড়িত সমস্যা হ’ব পাৰে।


কৰ্কট ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Karkat Saptahik Rashifal  (27 June 2022 - 03 July 2022) 

কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত নিজৰ মন, কথা-বতৰা আৰু আচৰণ বহু পৰিমাণে নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, নহ’লে হয়তো অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে সকলো ধৰণৰ অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰত কোনো এটা বিষয় সন্দৰ্ভত সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে তৰ্ক হ’ব পাৰে। এনে অৱস্থাত আনৰ সৰু সৰু কথাবোৰক গুৰুত্ব নিদিলে ভাল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সকলো ধৰণৰ উত্থান-পতনৰ মাজতে আপুনি যিকোনো আকাংক্ষিত স্থানত ট্ৰেন্সফাৰ বা প্ৰমোচনৰ সৈতে জড়িত ভাল খবৰবোৰো শুনিব পাৰিব। চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা ভাবি থকা সকলে, এই সপ্তাহত তেওঁলোকেও ভাল সুযোগ পাব পাৰে। ক্ষমতা বা চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত যিকোনো বিষয় সমাধান কৰাৰ সময়ত নিজৰ ভাষণ আৰু আচৰণ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, নহ’লে আপোনাৰ কথাবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে কামৰ সৈতে জড়িত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা সম্ভৱ। যাত্ৰাৰ সময়ত নিজৰ স্বাস্থ্য আৰু নিজৰ সামগ্ৰী দুয়োটাৰে বিশেষ যত্ন লওক। এই সময়ছোৱাত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ মন পঢ়া-শুনা কৰি ভাগৰি পৰিব পাৰে আৰু তেওঁলোকৰ মনটো মজাত পৰিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বাবে এই সময়খিনি অলপ কম অনুকূল হ'ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ পৰা দূৰত্বৰ বাবে বা লগ পোৱা সম্ভৱ নহ’লে মনটো বিচলিত হৈ থাকিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্য আপোনাৰ বাবে চিন্তাৰ কাৰণ হ’ব। 


সিংহ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Singha Saptahik Rashifal (27 June 2022 - 03 July 2022) 

সিংহ ৰাশিৰ জনসাধাৰণৰ বাবে সফলতা আৰু সৌভাগ্যৰে ভৰা এই সপ্তাহ। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত হৈ কৰা ভ্ৰমণে সফলতা কঢ়িয়াই আনিব। ইয়াৰ সময়ছোৱাত আপুনি ঘৰৰ বাহিৰৰ মানুহৰ পৰা যথেষ্ট সহায় লাভ কৰিব। নিয়োজিত লোকসকলৰ বাবে উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হৈ পৰিব। সমাজত সন্মান বাঢ়িব। এজন জ্যেষ্ঠ আৰু প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সৈতে বৈঠকত মিলিত হ’লে ভৱিষ্যতে সুবিধা লাভ কৰিব। বজাৰত আবদ্ধ হৈ থকা ধন অভাৱনীয়ভাৱে ওলাই আহিব আৰু ব্যৱসায়ত সম্প্ৰসাৰণৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত পৰিয়াল বা বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে পিকনিক বা পাৰ্টিৰ কাৰ্যসূচী বনাব পাৰি। যৌৱনৰ বেছিভাগ সময় মজা কৰি পাৰ হ’ব। মাটি আৰু অট্টালিকা ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ ইচ্ছাও পূৰণ হ’ব। এই সপ্তাহত শিশুৰ সৈতে জড়িত যিকোনো ডাঙৰ সাফল্যই আপোনাৰ সুখ আৰু সন্মান বৃদ্ধি কৰা বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তীব্ৰতা আহিব আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটাব। বিবাহিত জীৱন সুখীও থাকিব। পত্নীৰ পৰা এটা ডাঙৰ ছাৰপ্ৰাইজ গিফ্ট লাভ কৰিব পাৰি। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।


কন্যা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Kanya Saptahik Rashifal (27 June 2022 - 03 July 2022) 

এই সপ্তাহটো কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰৰ লগত জড়িত কিছুমান সমস্যা আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে পৰা কম সহায় লাভ কৰিব আৰু আপোনাৰ লক্ষ্য পূৰণৰ বাবে অতিৰিক্ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু কষ্টৰ প্ৰয়োজন হ’ব। কৰ্মসংস্থাপন বিচৰা লোকৰ বাবে অপেক্ষা বাঢ়িব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সম্পৰ্কৰ প্ৰতি বিশেষ গুৰুত্ব দিব লাগিব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ স্বাস্থ্যই আপোনাৰ পৰিকল্পিত কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত বাধা হিচাপে কাম কৰিব। ঋতুভিত্তিক বা যিকোনো দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগৰ উত্থানৰ বাবে আপুনি চিন্তিত হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত মাটি আৰু অট্টালিকাৰ সৈতে জড়িত বিষয়বোৰ আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ উঠিব পাৰে। অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰাসকলে আনক অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰাটো এৰাই চলিব লাগিব, অন্যথা আপুনি আৰ্থিক ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। ব্যক্তিগত জীৱন বা প্ৰেম সম্পৰ্কৰ সমস্যাবোৰলৈ চকু মুদি দিয়াৰ পৰিৱৰ্তে এই সপ্তাহত সেইবোৰৰ সন্মুখীন হৈ সমাধান বিচাৰি উলিওৱাটো উপযুক্ত হ’ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে হোৱা ভুল বুজাবুজি আঁতৰাবলৈ সংলাপৰ সহায় লওক। কঠিন সময়ত আপোনাৰ জীৱন সংগী ছাঁৰ দৰে আপোনাৰ লগত থাকিব। 


তুলা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Tula Saptahik Rashifal  (27 June 2022 - 03 July 2022) 

তুলা ৰাশিৰ লোকসকলে সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত কিছুমান সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰৰ পৰা কম সহায় লাভ কৰিব আৰু কামৰ বোজাও বেছি হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ লগত জড়িত এই সমস্যাবোৰৰ মাজতে কিবা এটাক লৈ পৰিয়ালত উত্তেজনা সৃষ্টি হ’ব। পত্নীৰ সৈতে হোৱা বিবাদৰ বাবে আপোনাৰ মনটো দুখী হৈ থাকিব পাৰে। কিন্তু এই পৰিস্থিতি বেছি দিন নাথাকিব আৰু সপ্তাহৰ মাজভাগলৈকে আপুনি কথাবোৰ পুনৰ ট্ৰেকত অহা দেখিব আৰু আপুনি আকৌ এবাৰ ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত অংশীদাৰিত্বৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আকাংক্ষিত সুবিধা লাভ কৰিব। যিসকলে নিজৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ কথা ভাবি আছিল, তেওঁৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব। যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ ভাই-ভনীকে ধৰি পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যৰ সহায় লাভ কৰিব। সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে কোনো ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণ কৰাটো সম্ভৱ। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তীব্ৰতা বৃদ্ধি পাব আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক থাকিব। 


বৃশ্চিক ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Brishik Saptahik Rashifal (27 June 2022 - 03 July 2022)  

বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহ মিশ্ৰিত হ’বলৈ গৈ আছে। ‘বীৰ ভোগ্য বসুন্ধৰা’ এই সপ্তাহত বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে এই শাৰীটো সদায় মনত ৰাখিব লাগিব আৰু বিপদৰ পৰা পলাই যোৱাৰ পৰিৱৰ্তে দৃঢ়তাৰে সন্মুখীন হ’ব লাগিব। বিশেষ কথাটো হ’ল আপুনি কৰ্মৰ লগত জড়িত প্ৰত্যাহ্বানৰ সৈতে জড়িত হওক বা ব্যক্তিগত জীৱনৰ সৈতে জড়িত হওক, আপুনি আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু বিবেচনাশক্তি ব্যৱহাৰ কৰি সেইবোৰ অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যিসকলে যিকোনো পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলোৱাত ব্যস্ত, তেওঁলোকক সফলতাৰ বাবে কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ প্ৰয়োজন হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপোনাৰ গোপন শত্ৰুবোৰ সক্ৰিয় হৈ উঠিব পাৰে, গতিকে আপুনি অতি সাৱধান হ’ব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ পৰিকল্পনা সম্পূৰ্ণ কৰাৰ আগতে প্ৰকাশ নকৰিব, অন্যথা আপোনাৰ বিৰোধীয়ে ইয়াত বাধা দিব পাৰে। সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা সম্ভৱ। এই সময়ছোৱাত টকাৰ লেনদেনত অতি সাৱধান হ’ব, নহ’লে আৰ্থিক লোকচান হ’ব পাৰে। টেঙা-মিঠা বিবাদৰ সৈতে প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হ’ব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। 



ধনু ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Dhanu Saptahik Rashifal  (27 June 2022 - 03 July 2022) 

ধনু ৰাশিৰ লোকসকলে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰাৰে সপ্তাহটো আৰম্ভ কৰিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে পৰ্যটনৰ বাবে ওলাই যাব পাৰে। যাত্ৰা সুখদায়ক আৰু আনন্দদায়ক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰাও এই সপ্তাহটো আপোনালোকৰ বাবে অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে নিজেই আপুনি আকাংক্ষিত স্থান লাভ কৰিব পাৰে। এটা বিশেষ কৃতিত্বৰ বাবেও আপোনাক বঁটা প্ৰদান কৰিব পাৰি, যাৰ ফলত আপোনাৰ প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব। ইয়াৰ সময়ত শিশুটিৰ ফালৰ পৰাও কিছু ভাল খবৰ শুনিবলৈ পোৱা যায়। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি আপোনাৰ ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবিছে বা ইতিমধ্যে চলি থকা ব্যৱসায়টো সম্প্ৰসাৰণ কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনজনৰ সৈতে সাক্ষাৎ হ’ব। আপোনজনৰ লগত হোৱা ভুল বুজাবুজি দূৰ হ’ব আৰু অন্তৰংগ প্ৰেম বাঢ়িব। প্ৰেমৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এই সময় অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ'ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে মানসম্পন্ন সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। পৰিয়ালৰ লোকে আপোনাৰ প্ৰেমত বিবাহৰ মোহৰ মাৰিব পাৰে। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন।


মকৰ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Makar Saptahik Rashifal (27 June 2022 - 03 July 2022) 

মকৰ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত ইয়াত-তাত কথাবোৰত গুৰুত্ব নিদিয়াকৈ এই সপ্তাহত নিজৰ লক্ষ্যত মনোনিৱেশ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি শান্ত মনেৰে আপোনাৰ জীৱনৰ লগত জড়িত সমস্যাবোৰ এটা এটাকৈ সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰে তেন্তে আপুনি নিশ্চয় সফল হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে মাটি আৰু অট্টালিকাৰ সৈতে জড়িত যিকোনো বিবাদ আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হৈ পৰিব। এই সময়ছোৱাত ঘৰৰ মেৰামতিৰ বাবে বা প্ৰয়োজনৰ লগত জড়িত যিকোনো সামগ্ৰীৰ বাবে পকেটৰ পৰা অধিক ধন খৰচ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। যাৰ বাবে আপোনাৰ বাজেট অলপ বিশৃংখল হ’ব পাৰে। যদি আপুনি বহিঃৰাজ্যত বা কৰ্মসংস্থাপনৰ বাবে থিতাপি ল’বলৈ চেষ্টা কৰিছে, তেন্তে ইয়াৰ বাবে আপুনি হয়তো আৰু অলপ সময় অপেক্ষা কৰিব লাগিব। কোনো আঁচনিত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে কোনো বিশেষজ্ঞ বা শুভাকাংক্ষীৰ পৰামৰ্শ ল’বলৈ নাপাহৰিব। সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে শ্ৰমিক মহিলাসকলে ঘৰ আৰু কৰ্মৰ মাজত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰাত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কিন্তু এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন আৰু সহযোগিতা লাভ কৰি থাকিব। প্ৰেমৰ সৈতে জড়িত মানুহে নিজৰ প্ৰেম জীৱনক মহিমামণ্ডিত কৰা বা ছ’চিয়েল মিডিয়াৰ প্লেটফৰ্মত প্ৰদৰ্শন কৰাটো পৰিহাৰ কৰা উচিত, নহ’লে হয়তো অপ্ৰয়োজনীয় সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। 


কুম্ভ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Kumbha Saptahik Rashifal (27 June 2022 - 03 July 2022) 

কুম্ভ ৰাশিৰ ৰাইজৰ বাবে এই সপ্তাহটো কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত শুভ হ'বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় ভ্ৰমণ সুখদায়ক আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যদি আপুনি বহুদিনৰ পৰা আপোনাৰ ব্যৱসায় আগবঢ়াই নিয়াৰ চিন্তা কৰি আহিছে, তেন্তে বেষ্ট ফ্ৰেণ্ডৰ সহায়ত আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব। নিয়োজিত ৰাইজৰ বাবে এই সময় অতি অনুকূল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত চিনিয়ৰসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰতি দয়ালু হ’ব আৰু জুনিয়ৰসকলেও সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। গুৰুত্বপূৰ্ণ কথাটো হ’ল এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ জীৱনত অগ্ৰগতিৰ ভাল সুযোগ পাব পাৰে। নিয়োজিত লোকসকলৰ বাবে উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হৈ পৰিব। সপ্তাহৰ মাজভাগত কোনো প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সৈতে সাক্ষাৎ কৰিলে ভৱিষ্যতে ডাঙৰ লাভ হ’ব। মাটি আৰু অট্টালিকা ক্ৰয়-বিক্ৰয় সন্দৰ্ভত অভিভাৱকৰ পৰা পূৰ্ণ সহযোগিতা আৰু সহযোগিতা থাকিব। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে কিছু ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে। এই সপ্তাহত প্ৰেম সম্পৰ্কৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰাও শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সন্মুখত প্ৰেম প্ৰকাশ কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, তেন্তে তেনে কৰিলে আপোনাৰ কথা স্পষ্ট হ’ব। একে সময়তে পৰিয়ালৰ লোকে ইতিমধ্যে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা লোকসকলৰ বিবাহৰ ক্ষেত্ৰত নিজৰ অনুমোদন দিব পাৰে। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন।


মীন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Min Saptahik Rashifal  (27 June 2022 - 03 July 2022) 

মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত এই সপ্তাহটো মঙ্গল আৰু সফলতাৰে ভৰপূৰ। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে জীৱনৰ লগত জড়িত সকলো সুযোগেই দুৱাৰত টোকৰ মাৰি থকা দেখা যাব। কৰ্মসংস্থাপনৰ সন্ধানত বিচৰণ কৰা লোকসকলে লাভ কৰিব উন্নত সুযোগ। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত লোকসকলে আকাংক্ষিত পদ বা দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। ক্ষমতা আৰু চৰকাৰৰ লগত জড়িত আঁচনিৰ সুবিধা লাভ কৰিব। বহিঃৰাজ্যত কৰ্মৰত সকলৰ বাবে এই সময় শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যদি আপুনি বিদেশলৈ গৈ পঢ়া-শুনা বা কাম কৰাৰ কথা ভাবিছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হোৱাটো সম্ভৱ। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত মাটি, অট্টালিকা বা পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত বিবাদ আৰু বাধাসমূহ আঁতৰোৱা হ’ব। আদালত সম্পৰ্কীয় বিষয়ত সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহিব। আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ আৰু অগ্ৰগতি দেখিব। অৱশ্যে এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। অন্যথা আপুনি ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ চিকাৰ হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত আপোনাৰ লাভ গাড়ীখন ট্ৰেকত দ্ৰুতগতিত চলি থকা দেখা যাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব আৰু প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ থাকিব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। 


SeeHere is theComments

Sponsored

close