১ ডিচেম্বৰ, বুধবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in assamese

 আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in assamese



মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক দিন হ’ব। আজি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব, যি আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ ধন অতি সাৱধানে ব্যয় কৰিব, যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। কিন্তু তথাপিও আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ বাবে আপুনি কিছু চাপ অনুভৱ কৰিব আৰু সেইবোৰ হ্ৰাস কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আপোনাৰ অংশীদাৰ এজনৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰে, ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে, তেওঁলোকৰ বাবে ভাল হ’ব। কিয়নো তেওঁলোকে আজি কিছু সুযোগ পাব, যি তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী কৰিব। যদি আপুনি আজি এজন পুৰণি বন্ধু বিচাৰি পায়, আপুনি কিবা কোৱাৰ আগতে ভাবিব লাগিব, কিয়নো নহ’লে তেওঁলোকে আপোনাৰ বিষয়ে বেয়া অনুভৱ কৰিব। আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্য অসুবিধাৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ মনোযোগ কেন্দ্ৰীভূত কৰিব লাগিব আৰু অধ্যয়নত জড়িত হ’ব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁলোকে প্ৰতিযোগিতাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, অন্যথা তেওঁলোকে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। প্ৰেমিক সকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ পৰা এটা উপহাৰ পাব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ভৱিষ্যতত কিবা বিনিয়োগ কৰে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে গোপনে ৰাখিব। যদি আপুনি কাৰোবাক এই কথা কয়, ই আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত বিবাদৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি ব্যৱসায়িক লেনদেন চূড়ান্ত কৰাৰ পৰা নোপোৱা ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব আৰু আপোনাৰ মন বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃ আৰু পিতৃৰ বাবে এটা উপহাৰ ল’ব পাৰে। আজিৰ দিনটো চাকৰিয়াল সকলৰ বাবে সন্মানৰ দিন হ’ব। পৰীক্ষাত শিক্ষাৰ্থীসকলে কৰা প্ৰচেষ্টা সাৰ্থক হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ এটা ব্যৱসায়ৰ বাবে কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণলৈ যায়, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ চাকৰিত সতৰ্কতাৰে কাম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ চকুত উঠিব পাৰিব। অন্যথা তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ সন্মুখত ক্ৰোধৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বিবাহযোগ্য সদস্য এজনৰ বাবে এক উত্তম সুযোগ আহিব পাৰে, যাক পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যই অনুমোদন দিব পাৰে। যদি আপুনি আজি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, কিছু সময়ৰ বাবে বন্ধ কৰক। কিয়নো অন্যথা এই অংশীদাৰীত্ব আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে যি কাম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান ঋতুগত ৰোগৰ সংস্পৰ্শলৈ আহিব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি ইয়াক পৰিহাৰ কৰিবলৈ আপোনাৰ আহাৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। আজি পৰিয়ালত এটা কাৰ্যসূচীৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানলৈ যাব পাৰে। যদি আপুনি আজি ভূমিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিনিয়োগ কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে কিছু ভাল খবৰ আনিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এক ভাল দিন হ’ব। তেওঁলোকৰ প্ৰচেষ্টাই আজি গতি প্ৰদান কৰিব। আপুনি আজি চৰকাৰৰ দ্বাৰা সন্মানিত হোৱাৰ দৰে কিছুমান ভাল খবৰ পাব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি জনবহুল স্থানলৈ যোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়েও সজাগ হ’ব লাগিব। অংশীদাৰীত্বত প্ৰস্তুত কৰা কিছুমান আঁচনিয়ে আপোনাক ইতিবাচক ফলাফল আনিব।


বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিবাহত আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, মনত ৰাখিব যে আপুনি কিবা হেৰুওৱাৰ আৰু চুৰি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সেয়েহে আপুনি আজি সাৱধান হ’ব লাগিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। অন্যথা আপুনি বিচলিত হ’ব পাৰে। আজি যিসকলে বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰি আছে, তেওঁলোকৰ বাবে কিছুমান ভাল খবৰ আহিব। যিটো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ ভাষণৰ মৃদুতাই আপোনাক আপোনাৰ ঘৰ আৰু চাকৰি বা ব্যৱসায়ত সন্মান প্ৰদান কৰিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি পৰিয়ালত বিবাদ হয়, তেন্তে আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা সৰু অনুষ্ঠানত কটাব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা সন্মান লাভ কৰিব। যদি আপুনি আগতে কাৰোবাক কিছু টকা ধাৰ দিছিল, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি ভৱিষ্যতৰ ৰণনীতি প্ৰস্তুত কৰাত ব্যস্ত থাকিব। যাৰ বাবে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰাও সহায় বিচাৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে তেওঁলোকৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত আকাংক্ষিত কামৰ অভাৱৰ বাবে আজি অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবিছে, এতিয়া তাৰ বাবে সময় ভাল নহয়। আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহ আগবাঢ়িব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি যদি আপোনাৰ পৰিয়ালত কোনো বিবাদ হয়, আপুনি আপোনাৰ খঙৰ বাবে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিষয়ে বেয়া কথা ক’ব পাৰে আৰু আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগা হ’ব পাৰে। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা সন্মান পাব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে কিছুমান ভাল সুযোগ থাকিব। আপুনি আজি ৰাতি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয় আলোচনা কৰি অতিবাহিত কৰিব। আজিৰ ব্যৱসায়ত আপুনি চাপত কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে সন্মানৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ নোহোৱাৰ বাবে বিচলিত হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলকো সহায় বিচাৰিব পাৰে। কামৰ বাবে আজি আপুনি মুৰৰ বিষ, জ্বৰ, ভাগৰ আদি অনুভৱ কৰিব। সন্তানে আজি চাকৰিত যিকোনো পদোন্নতি আৰু বৃদ্ধিৰ দৰে ভাল খবৰ শুনিব, যি আপোনাকো সুখী কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Search 

Today's horoscope in assamese 

daily assamese horoscope

Assamese daily news

Assam Latest news

insurance for bike

insurance for car

best insurance policy for home

LPG cylinder price today

LPG cylinder price in India


SeeHere is theComments

Sponsored

close