১০ ডিচেম্বৰ, শুক্ৰবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Ajir dintur raaxifol in Assamese

 দৈনিক ৰাশিফলঃ ১০ ডিচেম্বৰ, শুক্ৰবাৰ


মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত কিছু অগ্ৰগতি আহিব। আজি আপুনি চাকৰিত পদোন্নতি পাব পাৰে আৰু চাকৰিয়ালসকলে আজি এটা ভাল সুযোগ পাব পাৰে। আজি যদি কোনো বিতৰ্ক হয়, আপুনি অত্যধিক আৱেগিক হোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। অন্যথা এই আৱেগৰ সুবিধা ল’বলৈ কোনোৱে যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলৰ আজি এজন অংশীদাৰৰ সৈতে তৰ্ক হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পত্নীক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো সামাজিক কাৰ্যসূচীৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে সন্মানৰ দিন হ’ব। আজি যদি পৰিয়ালত দীৰ্ঘদিনধৰি সংঘৰ্ষ চলি আছিল, তেন্তে ই আজি সমাপ্ত হ’ব আৰু পাৰিবাৰিক ঐক্য অব্যাহত থাকিব। আজি পৰিয়ালত পূজাৰ পাঠ আদিও আয়োজন কৰিব পাৰিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপোনাৰ বাবে ইয়াত কিছু সময় ৰখা ভাল হ’ব। অন্যথা আপোনাৰ সেই টকা ৰৈ যোৱাৰ সম্পূৰ্ণ সম্ভাৱনা আছে। আজি আপুনি সন্মান লাভ কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি আজি স্বাস্থ্য সচেতন হ’ব লাগিব। যদি আপুনি ইয়াৰ বিষয়ে অসাৱধান, আপুনি ভৱিষ্যতে এটা ডাঙৰ ৰোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আজি আপোনাৰ কোনো শাৰীৰিক বিষ হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি ব্যৱসায়ত কম ধন লাভৰ বাবে আপোনাৰ কিছু মানসিক চাপ থাকিব। যাৰ ফলত আপোনাৰ আচৰণ ৰুক্ষ হ’ব। যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সদস্যসকল অলপ বিচলিত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যত পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজিৰ দিনটো বিবাহিত সকলৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে তৰ্ক হোৱাত কেইটামান মুহূৰ্ত অকলে কটাব। যিটো পিছত সমাপ্ত হ’ব আৰু ইজনে সিজনৰ প্ৰতি প্ৰেম গভীৰ হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি নগদ ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আকাংক্ষিত লাভ কৰি সুখী হ’ব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ মাতৃক এটা উপহাৰ দিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বাবে এক প্ৰত্যাহ্বানমূলক দিন হ’ব। কিন্তু তথাপিও আপুনি আপোনাৰ বুদ্ধি আৰু বিবেকৰ সৈতে সমাধান বিচাৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব। কিয়নো আজি যদি আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দীয়েও আপোনাক পৰামৰ্শ দিয়ে, আপুনি ইয়াক এৰাই চলিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব। কিয়নো আপুনি আপোনাক কিছু ভুল পৰামৰ্শ দিব পাৰে। ৰাজনৈতিক নেতাসকলে আজি কিছুমান সুযোগ পাব, যিয়ে তেওঁলোকৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। যিটো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়তো আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন যিকোনো দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। আপুনি আজি যি কাম কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি যি ভাল পায় সেয়া কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কাম সম্পন্ন হোৱাৰ বাবে সুখী হ’ব। যদি প্ৰেমিকসকলে এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সংগীৰ ওচৰত তেওঁলোকৰ প্ৰেম প্ৰকাশ কৰা নাই, তেওঁলোকে আজি এইটো কৰিব পাৰে। এইটো তেওঁলোকৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰিছে, আপুনি আজি যথেষ্ট লাভালাভ পাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। যদি তেওঁলোকৰ চকুৰ কোনো সমস্যা হয়, তেওঁলোকৰ কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আজি কৰবাৰ পৰা আৱদ্ধ ধন পোৱাটোৱে আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব। আপুনি যিমান পাৰে আপোনাৰ কামৰ বাহিৰে কাৰো কামত হস্তক্ষেপ নকৰিব। আপোনাৰ সন্তানৰ অগ্ৰগতি দেখি আপুনি সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি উচ্চ কৰ্তৃপক্ষ আৰু অভিভাৱকৰ অনুগ্ৰহৰ দ্বাৰা আপুনি আপোনাৰ বাবে প্ৰিয় কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। যিটো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি বিচাৰি আছে। যি আপোনাৰ বীৰত্ব বৃদ্ধি কৰিব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আপুনি আজি বন্ধু এজনক টকা ধাৰ দিয়ে, তেওঁ আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ ধন হেৰাব পাৰে। সেয়েহে আপুনি টকা লেনদেন কৰাৰ আগতে সাৱধান হ’ব লাগিব।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব। যাৰ বাবে আপুনি কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে আৰু অধিক দৌৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান ব্যয় হঠাতে বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যি আপোনাৰ বাবে মূৰৰ বিষ হৈ থাকিব। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত এটা চুক্তি চূড়ান্ত কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে এক বৃহৎ লাভালাভ হ’ব। আজি আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিবলৈ সুযোগ পাব, যি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালত আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে খেলি সন্ধিয়াটো কটাব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। যি আপোনাৰ সকলো কাম অব্যাহত ৰাখিব আৰু আপোনাৰ সুখ অব্যাহত থাকিব। যদি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে তৰ্ক-বিতৰ্ক হয়, তেন্তে তেওঁ ভালদৰে মোকাবিলা কৰিব পাৰে। যি আপোনাক সুখী কৰিব। বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে আজি কিছুমান প্ৰস্তাৱ আহিব। যিবোৰ পৰিয়ালৰ সদস্যই লগে লগে সম্পন্ন কৰিব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানে বিদেশত অধ্যয়ন কৰিব বিচাৰে, এইটো তেওঁৰ বাবেও ভাল দিন হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি টকা বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে সাৱধানে চিন্তা কৰিব লাগিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিছু খৰচৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক বাতৰি শুনিব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। কিন্তু যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত কিবা কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সেইটোত সফল হ’ব। যদি প্ৰেমিকসকলে এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সংগীক তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া নাই, তেন্তে এইটো তেওঁলোকৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব। আপোনাক আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ লোকচানক লাভলৈ ৰূপান্তৰ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যি আপোনাৰ বাবে দিনটো উন্নত কৰিব। আজি আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুৱে আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। তেওঁলোক আপোনাৰ বন্ধুও হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিব লাগিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত পদোন্নতি লাভ কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। যদি আপুনি আজি বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, কিছু সময়ৰ বাবে ৰৈ দিয়ক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Search

LPG cylinder price today

LPG cylinder price in Assam

Guwahati liquefied petroleum gas cylinder price

LPG cylinder latest news

LPG cylinder price home tips

how to buy LPG gas cylinder 

SeeHere is theComments

Sponsored

close