হাতৰ আঙুলিৰ দৈৰ্ঘ্যৰ পৰা জানক আপোনাৰ ভাগ্য। এনেকুৱা আঙুলি হলে জীৱনত পোৱা যাব প্ৰেম, ধন আৰু নাম I The Secret To Your Personality From The Length Of Finger

 হাতৰ আঙুলিৰ দৈৰ্ঘ্যৰ পৰা জানক আপোনাৰ ভাগ্য। এনেকুৱা আঙুলি হলে জীৱনত পোৱা যাব প্ৰেম, ধন আৰু নাম  । The Secret To Your Personality From The Length Of Finger



The Secret To Your Personality. From The Length Of Finger

হস্তৰেখা শাস্ত্ৰ অনুসৰি, হাতৰ আঙুলিবোৰ যথেষ্ট গুৰুত্বপূর্ণ। আঙুলিৰ গাঁথনি দৈৰ্ঘ্য আৰু প্ৰস্থ লৈ কোনো মানুহৰ স্বভাৱ, বৰ্তমান আৰু ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে জানিব পাৰি। আহক আমি আঙুলিৰ পৰা কিদৰে কাৰোবাৰ ভাগ্যৰ বিষয়ে জানিব পাৰি সবিশেষ জানো আহক ।


আপুনি যদি কোনো ব্যক্তিৰ ব্যক্তিত্ব পৰীক্ষা কৰিব বিচাৰে তেঁওৰ নিজৰ হাতৰ আঙুলিকেইটাই ইয়াৰ সম্ভেদ দিব পাৰিব বিশেষকৈ অনামিকা(ৰিং) আঙুলিটোৱে । গতিকে জানো আহক অনামিকা আঙুলিৰ দ্বাৰা কি কি জানিব পাৰি -

যেতিয়া আপোনাৰ তৰ্জনী আঙুলি আপোনাৰ অনামিকা আঙুলিতকৈ চুটি হয় (When your index finger is shorter than your ring finger) 



অনামিকা আঙুলিৰ তুলনাত চুটি তৰ্জনী আঙুলি থকা লোকসকল অধিক আকৰ্ষণীয় আৰু সুন্দৰ হয়। তেওঁলোক আমোদজনক ব্যক্তিত্ব আৰু জীৱনৰ অধিকাৰী হয়। তেওঁলোকে বিপদাশংকা ল'বলৈ ভাল পায় আৰু তেওঁলোকৰ বেছিভাগ সিদ্ধান্ত স্বতঃস্ফূৰ্ত। যদি কিবা এটা কাম ভালদৰে নকৰে, তেওঁলোকে ইয়াৰ বিষয়ে  বিৰক্ত হোৱাৰ সলনি সমাধান বিচাৰিব পাৰে।


প্ৰায়ে আনসকলে তেওঁলোকক অতিৰিক্ত অৰ্জনকাৰী হিচাপে চায়, কিন্তু সঁচা কথাটো হৈছে যে তেওঁলোক সমৰ্পিত আৰু উচ্চাকাংক্ষী। তেওঁলোকৰ সিদ্ধান্তবোৰ আৱেগিক যেন লাগিব পাৰে, কিন্তু তেওঁলোকক সদায়ে এক বৈকল্পিক পৰিকল্পনাৰ দ্বাৰা সমৰ্থন কৰা হয়।


যেতিয়া আপোনাৰ তৰ্জনী আৰু আপোনাৰ অনামিকা আঙুলি একে দৈৰ্ঘ্যৰ হয় (When your index and your ring finger are of the same length)


আপোনালোকৰ মাজৰ যিসকলৰ তৰ্জনী আৰু অনামিকা আঙুলিৰ দৈৰ্ঘ্য একে, তেওঁলোক শান্ত, স্থিৰ আৰু সু-সন্তুলিত জীৱনৰ দিশত অভিমুখী হোৱাৰ সম্ভাৱনা অধিক। আপুনি কৰা বা লোৱা সিদ্ধান্ত একোৱেই সুযোগ বা ভাগ্যৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ নকৰে। আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰা আৰু লাভালাভ লাভ কৰাত বিশ্বাস কৰে।


আপোনাৰ অতি নম্ৰ ব্যক্তিত্ব আছে বুলি বিবেচনা কৰা হয়। আপুনি বিবাদ পৰিহাৰ কৰে আৰু সেয়েহে কেতিয়াবা লোক-অনুগ্ৰহকাৰী হিচাপে ওলাই আহিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ আৰামদায়ক জীৱনৰ ক্ষেত্ৰত বিকশিত হয় আৰু অনিশ্চয়তাক ঘৃণা কৰে।


আপুনি এনে এজন ব্যক্তি যাক অন্য মানুহে বিশ্বাস কৰিব পাৰে আৰু তেওঁলোকৰ সমস্যাবোৰ ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে। আপোনাৰ ইতিবাচকতাই মানুহক আপোনাৰ ফালে আকৰ্ষিত কৰে আৰু সেইটোৱেই মানুহক আপোনাক বিশ্বাস কৰায়।


যেতিয়া আপোনাৰ তৰ্জনী আঙুলি আপোনাৰ অনামিকা আঙুলিতকৈ দীঘল হয় (When your index finger is longer than your ring finger) 



যিসকল লোকৰ অনামিকা আঙুলি তেওঁলোকৰ তৰ্জনী আঙুলিতকৈ অলপ চুটি হয় তেওঁলোক আত্মবিশ্বাসী আৰু প্ৰাকৃতিক নেতা হিচাপে ওলাই আহে। তেওঁলোক গণনামূলক আৰু তেওঁলোকৰ কামৰ বিষয়ে অতি সাৱধান।


এই শ্ৰেণীৰ অন্তৰ্গত লোকসকলে বিপদাশংকা (Risk) ল'বলৈ ভাল নাপায় গতিকে তেওঁলোকে প্ৰথম পদক্ষেপ নলয়। সেইবোৰ অধিক বিশ্লেষণাত্মক হোৱাৰ সম্ভাৱনা অধিক আৰু সম্পৰ্ক বা ব্যৱসায়িক চুক্তিৰ ক্ষেত্ৰত হওঁক, তেওঁলোকে সম্ভৱতঃ আনজনে বস্তুবোৰ আৰম্ভ কৰাৰ বাবে অপেক্ষা কৰে। তেওঁলোক স্থিৰ মনৰ হয় , গতিকে মুহূৰ্ততে তেওঁলোকে কোনো সিদ্ধান্ত নলয়।


Related Search

finger tips in assamese 

finger for future 

future insurance for health 

future insurance tips 

best insurance policy for future wealth 

future tips insurance 

Predict your future in assamese

DISCLAIMER : The information in this article is for knowledge purposes only. It is important to consult the relevant experts before applying them yourself.


SeeHere is theComments

Sponsored

close