১৫ ডিচেম্বৰ, বুধবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in assamese December 2021

 

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৫ ডিচেম্বৰ, বুধবাৰ


মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে সেইবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। যাৰ ফলত ভাগৰৰ বাবে সন্ধিয়া মুৰৰ বিষ, জ্বৰ আদিৰ দৰে সমস্যা হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি আজি সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি আপোনাৰ কিছুমান ব্যয় হ’ব, যিবোৰ আপুনি বিচৰা অবিহনে ব্যয় কৰিব লাগিব। যাৰ ফলত আপুনি বিচলিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিবলৈ গৈ আছে, আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা আশীৰ্বাদ লৈ আগবাঢ়ি যাওক আৰু আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰক। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ লৈ আজি আপুনি যি কৰে তাত নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। আজি সন্তানৰ প্ৰগতি দেখি আপুনি আনন্দিত হ’ব। আজি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ মনোৰম হ’ব। আজি সন্ধিয়াটো আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কটাব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। চাকৰিয়াল সকলক আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত এক গুৰুত্বপূৰ্ণ দায়িত্ব অৰ্পণ কৰা হ’ব পাৰে, যিটো তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে পূৰণ কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁলোকে সেইবোৰ পূৰণ কৰিব পাৰিব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি পুঁজিৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ হাতৰ পৰা কিছুমান ভাল অফাৰ ওলাই আহিব পাৰে। আজি পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ কিছু অৱনতি হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি আজি সাৱধান হ’ব লাগিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, অতি সাৱধান হ’ব। কিয়নো আপোনাৰ এজন বন্ধুৰ সৈতে তৰ্ক হ’ব পাৰে। যদি এনে হয়, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰি শিথিল অনুভৱ কৰিব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰে, ফলাফল আজি আহিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। কিন্তু যদি আপোনাৰ পিতৃয়ে আজি আপোনাক কিবা কয়, জ্যেষ্ঠসকলৰ কথা শুনা ভাল। সেয়েহে আজি তেওঁলোকৰ কথা শুনিব আৰু তেওঁলোকক অনুসৰণ কৰিব। তেতিয়া আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বহুতো সমস্যা সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি আৱদ্ধ হৈ থকা ধন লাভে অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বিবাহৰ নামকৰণ আদি আলোচনাত যোগদান কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ আদালতত কোনো সম্পত্তিৰ বিবাদ চলি আছে, আজি সিদ্ধান্তটো আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে। যি পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যক সন্তুষ্ট কৰিব। যি আপোনাক আজি এটা সৰু অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিবলৈ বাধ্য কৰিব। কিন্তু যদি আপুনি ইয়াত অৱহেলা কৰে, আপুনি অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সকলো কাম সময়মতে সমাপ্ত কৰিব আৰু আপোনাৰ বিষয়াসকলো সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি আপুনি তেনে নকৰে, আপুনি দুৰ্ঘটনাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সেয়েহে একেবাৰে অসাৱধান নহ’ব। যদি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে তৰ্ক হৈছিল, আজি সেইটোও সমাপ্ত হ’ব আৰু ইজনে সিজনক সহায় কৰা দেখা যাব। যিসকলে ৰাজনৈতিক দিশত কাম কৰে, তেওঁলোকে আজি এটা ভাল প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপত সন্ধিয়াটো কটাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। নৱবিবাহিত সকলৰ জীৱন আজি এজন নতুন অতিথিৰ দ্বাৰা ভাল হোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব পাৰে, যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য সুখী হ’ব। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলক আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলে গালি দিব পাৰে। সেয়েহে আপুনি আপোনাৰ কাম সাৱধানে কৰিব লাগিব। যদি আপুনি শ্বেয়াৰ বজাৰ আদিত কোনো বিনিয়োগ কৰিছে, আপুনি আজি ইয়াক দুগুণ কৰিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। কিন্তু কাৰোবাৰ সৈতে লেনদেন কৰাৰ আগতে আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব।

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা আনন্দদায়ক দিন হ’ব। যদি আপুনি মাটি, বাহন, ঘৰ আদি কিনিব বিচাৰে, তেন্তে সেই সপোন আজি পূৰণ কৰিব পাৰিব। তাৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন হ’ব। যদি পৰিয়ালত কোনো কাজিয়া হৈছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। যদি কৰ্মচাৰীসকলে কোনো প্ৰতিবাদত লিপ্ত হয়, তেওঁলোকে ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ সমস্যাবোৰ শুনি সন্ধিয়াটো কটাব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে থাকিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক ব্যস্ত দিন হ’ব। যি আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈ সক্ষম কৰিব আৰু আজি আপোনাৰ মাতৃয়েও আপোনাৰ প্ৰতি অসন্তুষ্টি প্ৰকাশ কৰিব পাৰে। কিছুমান ঋতুগত ৰোগে আজি সন্ধিয়া আপোনাক প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে, সেয়েহে আপুনি আজি সেইবোৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। খাদ্যৰ ওপৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ কিছুমান ভাল খবৰ শুনিবলৈ পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব আৰু আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে আজি কিছু ধন ব্যয় কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে এক কঠিন দিন হ’ব। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ শিক্ষাত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সৈতে থাকিব লাগিব। আজি যদি আপোনাৰ চুবুৰীয়াত সন্ধিয়া তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াক পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা ই আইনী ক্ষেত্ৰলৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে কথা পতাৰ আগতে আপুনি মন কৰিব লাগিব যে কোনেও ইয়াৰ বিষয়ে বেয়া অনুভৱ নকৰিব। যদি সম্বন্ধীয় কাৰোবাৰ সৈতে তৰ্ক হৈছিল, আজি ই এজন পত্নীৰ সহায়ত সমাপ্ত হ’ব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাক মানসিক সমস্যাৰ পৰা সকাহ দিয়াৰ দিন হ’ব। কিন্তু আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কোনো কৰ্মচাৰীৰ পৰা কোনো লোকচান হ’লেও, আপুনি খং নকৰাকৈ তেওঁলোকক ক্ষমা কৰিব। আজি আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰা দেখা যাব। আজি আপুনি ভৱিষ্যতৰ বাবে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে সম্পৰ্কিত গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে খৰধৰ কৰিব নালাগে। যদি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কোনো মতভেদ আছিল, আপুনি আজি ইয়াক সমাপ্ত কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Search

daily assamese horoscope

Assamese daily horoscope

horoscope in assamese

Assamese raxifol

ajir dintur raaxifol

best insurance for home

insurance for bike

insurance policy for car

insurance tips 

SeeHere is theComments

Sponsored

close