সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ১২ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১৮ ডিচেম্বৰলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 12 December to 18 December - Weekly Horoscope in Assamese - নিয়মীয়া খবৰ

সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ১২ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১৮ ডিচেম্বৰলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 12 December to 18 December - Weekly Horoscope in Assamese

 সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ১২ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১৮  ডিচেম্বৰলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 12 December to 18 December - Weekly Horoscope in Assamese



মেষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Mesh Saptahik Rashifal  

এই সপ্তাহত মেষ ৰাশিৰ লোকে নিজৰ সামৰ্থ্য আৰু শক্তিৰে বিশ্ববাসীক পতিয়ন নিয়াব পাৰিব। জীৱনৰ প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰাত ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থনো লাভ কৰিব। কিছুদিন কিবা এটা চিন্তাত থকা মানুহ, এই সপ্তাহত তেওঁলোকে নিজৰ চিন্তাৰ পৰা সকাহ পাব। নিয়োজিত লোকে সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আকাংক্ষিত স্থানত পদোন্নতি বা বদলিৰ দৰে কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। নিবনুৱা লোকে নতুন চাকৰিৰ সুযোগ পাব। ব্যৱসায়ত ধন আৰু লাভৰ সম্ভাৱনা থাকিব। এই ক্ষেত্ৰত গ্ৰহণ কৰা যাত্ৰাসমূহ সুখদায়ক আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা উন্নত হ’ব আৰু সঞ্চিত সম্পদ বৃদ্ধি পাব। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি লাভৰ সকলো বাধা দূৰ হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত কিছু চিন্তনীয় হ’ব পাৰে। ইয়াৰ সময়ত ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ প্ৰতি সচেতন হ’ব লাগিব। এই সপ্তাহটো প্ৰেমৰ বাবে শুভ। আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ পাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।


বৃষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Brish Saptahik Rashifal 

এই সপ্তাহত বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে জীৱনৰ যিকোনো পদক্ষেপ অতি সাৱধানে লোৱাৰ প্ৰয়োজন হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আনৰ দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব, নহ’লে দিব লাগিব আৰু ল’ব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হওক, তেওঁলোকে আপোনাৰ কামত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত ভাই-ভনীৰ লগত কিবা এটা বিষয়ত বিতৰ্ক হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ আত্মীয়ৰ পৰা আকাংক্ষিত সহযোগিতা লাভ কৰিব নোৱাৰিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি নিজৰ মনটোৰ ওপৰত সম্পূৰ্ণ নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব লাগিব আৰু অতি সাৱধানে গাড়ী চলাব লাগিব, নহ’লে আঘাত পোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে। কোনো দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগ ওলাই আহিলে আওকাণ নকৰিব, অন্যথা ইয়াৰ বাবে চিকিৎসালয়লৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহটো আপোনালোকৰ বাবে ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত মিশ্ৰিত হ’ব। আকাংক্ষিত লাভ পাবলৈ আপুনি আপোনাৰ প্ৰতিযোগীৰ সৈতে কঠোৰ প্ৰতিযোগিতাত অৱতীৰ্ণ হ’ব লাগিব। কৰ্মৰত মহিলাসকলে নিজৰ কৰ্ম আৰু ঘৰৰ মাজত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰাত অসুবিধা পাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত খৰখেদা এৰক, নহ’লে কথাবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত পত্নীৰ স্বাস্থ্যক লৈ মন চিন্তিত হৈ পৰিব। 


মিথুন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Mithun Saptahik Rashifal 

মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহত স্বাস্থ্য আৰু সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত কিছু সমস্যা আহিব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে ঋতুভিত্তিক বা যিকোনো দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগৰ উত্থানৰ বাবে কেৱল শাৰীৰিক সমস্যাই নহয় মানসিক সমস্যাৰো সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ লগতে ঘৰ-পৰিয়ালৰ লগত জড়িত সমস্যাও আপোনাৰ চিন্তাৰ কাৰণ হ’ব। শিশুৰ পক্ষৰ সৈতে জড়িত সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰিবলৈ আপুনি অধিক দৌৰিব লাগিব। যদি আপুনি চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেন্তে তেনে কৰাৰ আগতে বহুত চিন্তা কৰিব লাগিব। চাকৰি বা ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত যিকোনো সিদ্ধান্তৰ বিষয়ে ভালদৰে চিন্তা কৰক, নহ’লে আপুনি হাৰ মানিবলগীয়া হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত হঠাতে আপোনাৰ সন্মুখত ভূমি নিৰ্মাণৰ সৈতে জড়িত বিবাদ আহিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কটো মজবুত কৰি ৰাখিবলৈ প্ৰেমৰ সংগীৰ ব্যক্তিগত জীৱনত অত্যধিক হস্তক্ষেপ নকৰিব আৰু তেওঁৰ অনুভৱ আৰু বাধ্যবাধকতাক বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক।


কৰ্কট ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Karkat Saptahik Rashifal

সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে এটা ডাঙৰ সমস্যাৰ সমাধান হ’লে কেন্সাৰ ৰোগীয়ে সকাহৰ হুমুনিয়াহ কাঢ়িব। যদি আপোনাৰ আদালতত কোনো বিবাদ চলি আছে, তেন্তে সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে বা আপোনাৰ বিৰোধীয়ে আপোনাৰ সৈতে আলোচনা কৰিবলৈ উদ্যোগ ল’ব পাৰে। আৰ্থিকভাৱে এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অতি শুভ হ’ব। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত লোকসকলে ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ পাব। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ কথা চিন্তা কৰি আহিছে, এই সপ্তাহতে তেওঁৰ এই ইচ্ছা পূৰণ হোৱা দেখা যাব। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপুনি যিকোনো ধৰ্মীয় বা শুভ অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰাৰ সুযোগ পাব। এই সময়ছোৱাত পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত লোকসকলে কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। সমাজসেৱা বা ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত লোকৰ খ্যাতি আৰু সুনাম বাঢ়িব। চিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ দুয়োজনেই কৰ্মক্ষেত্ৰত দয়ালু হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সন্মুখত প্ৰপ’জ কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেন্তে আপোনাৰ কথাটো ক’ব পাৰি। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ বহু সুযোগ থাকিব। 


সিংহ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Singha Saptahik Rashifal

কিন্তু এলাহ আৰু অহংকাৰৰ বাবে তেওঁলোকে হেৰুৱাবলগীয়া হোৱাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব। নিবনুৱা লোকে সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে নতুন কৰ্মসংস্থাপনৰ সুযোগ লাভ কৰিব। নিয়োজিত লোকে ক্ষেত্ৰখনত কিছু ডাঙৰ দায়িত্ব পাব পাৰে। যিকোনো ডাঙৰ প্ৰজেক্ট সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ এই সপ্তাহত আপুনি নিজৰ ইগো ত্যাগ কৰিব লাগিব আৰু মানুহৰ সৈতে একেলগে কাম কৰিব লাগিব। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপোনাৰ স্বাস্থ্যইও আপোনাৰ সপোন পূৰণৰ ক্ষেত্ৰত বাধা হিচাপে কাম কৰিব পাৰে। এনে পৰিস্থিতিত ঋতুভিত্তিক বা দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগৰ উত্থানৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনালোকৰ বাবে অতি শুভ হ'ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপুনি কিছু ডাঙৰ কৃতিত্ব লাভ কৰিব। এই সপ্তাহত আপুনি ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত এটা ডাঙৰ চুক্তি কৰিব পাৰিব। অৱশ্যে টকাৰ সৈতে সযতনে আৰু চিন্তাশীলভাৱে মোকাবিলা কৰিব লাগিব। আপোনাৰ ইগো হয়তো এই সপ্তাহত প্ৰেমৰ বাটত বাধা আহিব। আপোনাৰ প্ৰেম জীৱন উন্নত কৰিবলৈ, মিলাপ্ৰীতিৰে চলিব। বিবাহিত জীৱন 


কন্যা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Kanya Saptahik Rashifal  

এই সপ্তাহে কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মংগল আৰু আকাংক্ষিত সফলতা কঢ়িয়াই আনিছে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিৰ পৰাই আপোনাৰ পৰিকল্পিত কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ হোৱা দেখা যাব, যাৰ বাবে আপুনি প্ৰচণ্ড উৎসাহ দেখিবলৈ পাব। নিয়োজিত লোকসকলে ক্ষেত্ৰখনত ছিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। কমিচন, কন্ট্ৰেক্ট, প্ৰপাৰ্টি ইত্যাদিত কাম কৰা সকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো শুভকামনা থাকিল। যিসকল লোকৰ আদালতত চলি থকা মাটি বা অট্টালিকাৰ সৈতে জড়িত কোনো গোচৰ আছে, যে সিদ্ধান্ত তেওঁৰ পক্ষত আহিব পাৰে। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি লাভৰ ক্ষেত্ৰত অহা বাধাসমূহ দূৰ হ’ব। ক্ষমতা বা শাসন ব্যৱস্থাৰ সৈতে জড়িত জনসাধাৰণৰ বাবে সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। এই সময়ছোৱাত আপুনি এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ জৰিয়তে চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত বিষয়সমূহ সমাধান কৰিব পাৰিব। বহিঃৰাজ্যত ব্যৱসায় কৰাসকলৰ বাবেও এই সময় শুভ হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তীব্ৰতা থাকিব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে পাৰস্পৰিক বিশ্বাস আৰু ঘনিষ্ঠতা বাঢ়িব। যদি আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমক বিবাহলৈ ৰূপান্তৰিত কৰাৰ কথা ভাবিছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত ইয়াত অহা বাধাবোৰ আঁতৰ কৰিব পৰা যাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। 


তুলা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Tula Saptahik Rashifal  

এই সপ্তাহত তুলা ৰাশিৰ লোকৰ সপোন বাস্তৱায়িত হোৱা দেখা যাব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতেহে যেতিয়া কোনো বিশেষ ব্যক্তিৰ সহায়ত কোনো ডাঙৰ সমস্যা সমাধান হ’ব তেতিয়া আপুনি সকাহৰ হুমুনিয়াহ কাঢ়িব। এই সপ্তাহত আপুনি যি দিশত চেষ্টা নকৰক কিয়, আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱী আৰু আত্মীয়ৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন আৰু সহযোগিতা লাভ কৰিব। সমাজসেৱা বা ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত লোকৰ জনপ্ৰিয়তা বাঢ়িব। এনে লোকে কিবা এটা ডাঙৰ পদ বা দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। এই সপ্তাহটো নিয়োজিত লোকৰ বাবে অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। যদি আপুনি চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা ভাবিছে বা নতুন চাকৰি বিচাৰিছে, তেন্তে এই সপ্তাহত আপুনি ইয়াত ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব পাৰিব। মুঠতে এই সপ্তাহত আপুনি ভাল কৰ্মসংস্থাপনৰ সুযোগ পাব। সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত যাত্ৰাটো সুখদায়ক আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে পাৰস্পৰিক বিশ্বাস আৰু ঘনিষ্ঠতা বাঢ়িব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। সপ্তাহৰ শেষত পৰিয়াল বা প্ৰিয় বন্ধুৰ সৈতে ধৰ্মীয় বা পৰ্যটনস্থলীলৈও যাত্ৰা কৰিব পাৰি। 


বৃশ্চিক ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Brishik Saptahik Rashifal

এই সপ্তাহত বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে নিজৰ বুদ্ধি, বিবেচনা আৰু বাক্যৰ বাবে যি বিচাৰে তাকেই পাব পাৰিব। এই সপ্তাহত আপুনি শুভকামনাৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপুনি পৰিয়াল সম্পৰ্কীয় যিকোনো সমস্যা সমাধানৰ বাবে এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। বিশেষ কথাটো হ’ল এই কামটো কৰি থাকোঁতে আপোনজনৰ সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা আৰু সমৰ্থন লাভ কৰিব। যিসকলে অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকে এই সপ্তাহত ব্যৱসায়ত অভাৱনীয় সফলতা আৰু লাভ লাভ কৰিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত নিয়োজিতসকলে তেওঁলোকৰ ছিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰৰ সহায়ত কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বৃহৎ কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। যিসকলে বহিঃৰাজ্যত কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায় গঢ়িবলৈ চেষ্টা কৰিছে, তেওঁলোকৰ জীৱনত আহি থকা সকলো বাধা আঁতৰি যাব। সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে জড়িত এক সুন্দৰ খবৰ শুনিব পাৰিব। যাৰ বাবে ঘৰখনত সুখৰ পৰিবেশ গঢ়ি উঠিব। এই সময়ছোৱাত ধৰ্মীয় বা শুভ কামত জড়িত হোৱাৰ সুযোগ থাকিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক মজবুত হব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। যদি সৰু সৰু সমস্যাবোৰক আওকাণ কৰা হয়, তেন্তে স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব। 


ধনু ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Dhanu Saptahik Rashifal 

এই সপ্তাহটো ধনু ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মংগল আৰু শুভকামনাৰে ভৰা। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত কিছুমান ডাঙৰ ডাঙৰ খবৰ শুনা যায়। ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ ভিতৰত আপোনাৰ উৎসাহ আৰু শক্তি বৃদ্ধি পাব। এই সময়ছোৱাত জীৱিকাৰ বাবে কৰা যাত্ৰাই আকাংক্ষিত সফলতা প্ৰদান কৰিব। ভূমি নিৰ্মাণৰ সৈতে জড়িত বিবাদসমূহ এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত সমাধান কৰা হ’ব। সপ্তাহটোৰ মাজভাগত শিশুটিৰ লগত জড়িত যিকোনো ডাঙৰ চিন্তা নোহোৱা হ’লে আপুনি সকাহৰ হুমুনিয়াহ এটা কাঢ়িব। নিয়োজিত লোকসকল উপাৰ্জনৰ অতিৰিক্ত উৎস হৈ পৰিব আৰু অৰ্থনৈতিক অৱস্থা সুদৃঢ় হ’ব। আগতে কৰা বিনিয়োগৰ সুবিধা আপুনি পাব। ব্যৱসায়ত সম্প্ৰসাৰণৰ সম্ভাৱনা থাকিব। ইয়াৰ সময়ত ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় ভ্ৰমণ সুখদায়ক আৰু উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। শ্ৰমিক মহিলাসকলে কিছু ডাঙৰ কৃতিত্ব লাভ কৰিব পাৰে, যাৰ বাবে তেওঁলোকৰ কৰ্মক্ষেত্ৰ আৰু পৰিয়ালত সন্মান বৃদ্ধি পাব। প্ৰেমৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অতি অনুকূল বুলি কোৱা হ’ব। আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগী


মকৰ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Makar Saptahik Rashifal 

 মকৰ ৰাশিৰ লোকে এই সপ্তাহত কোনো পদক্ষেপ লোৱাৰ আগতে বহু চিন্তা কৰিব লাগিব। কেৰিয়াৰ হওক বা ব্যৱসায়, আপোনাৰ দ্বাৰা কৰা অলপ অসাৱধানতাও আপোনাৰ বাবে সমস্যা বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। কামৰ বোজা আৰু দায়িত্ব হঠাতে নিয়োজিত মানুহৰ মূৰত বাঢ়িব পাৰে, আনহাতে বিৰোধীয়ে নিজৰ কামত বাধা দিয়াৰ কাম কৰিব পাৰে। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপোনাৰ পৰিকল্পিত কাম সম্পূৰ্ণ কৰাত আপোনাৰ স্বাস্থ্যও বাধা হৈ পৰিব পাৰে। এই সময়ত ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ পৰা সজাগ হৈ সাৱধানে গাড়ী চলাব লাগে। ব্যৱসায়ীসকলে আনৰ পৰা বিশ্বাস বা আশা কৰাটো এৰাই চলিব লাগে, নহ’লে সময়মতে সহায় নাপালে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। টকাৰ লেনদেন আৰু বিনিয়োগ কৰাৰ সময়ত অতি সাৱধান হওক। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ আপোনাৰ বাবে কিছু সকাহ দিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত শিশু পক্ষৰ লগত জড়িত কিছু ভাল খবৰ পোৱা যায়। যাৰ বাবে ঘৰখনত সুখৰ পৰিবেশ গঢ়ি উঠিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত খৰখেদা এৰক, নহ’লে কথাবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। বৈবাহিক জীৱন সুখী কৰিবলৈ হ’লে পত্নীৰ অনুভৱক আওকাণ নকৰিব। 


কুম্ভ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Kumbha Saptahik Rashifal 

চলিত সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰা প্ৰচেষ্টা আৰু কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সম্পূৰ্ণ ফল লাভ কৰিব কুম্ভ ৰাশিৰ লোকে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে মাটি আৰু অট্টালিকাৰ সৈতে জড়িত বিবাদৰ সমাধান হ’লে আপুনি সকাহৰ হুমুনিয়াহ কাঢ়িব। এই সপ্তাহত ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত লোকৰ প্ৰভাৱ আৰু সন্মান সমাজত বৃদ্ধি পাব। সপ্তাহটোৰ শেষলৈকে তেওঁলোকে হয়তো কিবা এটা ডাঙৰ কৃতিত্ব বা দায়িত্ব লাভ কৰিব। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি মাটি নিৰ্মাণ বা বাহন ইত্যাদি কিনা-বিক্ৰয়ৰ কথা ভাবি আছিল, এই সপ্তাহতে তেওঁৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে। অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অতি শুভ আৰু উপকাৰী হৈ পৰিছে। সপ্তাহৰ মাজভাগত অভাৱনীয়ভাৱে বজাৰৰ পৰা ওলাই আহিব ব্যৱসায়ীসকলৰ টকা। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনাই ৰূপ লোৱা দেখা যাব। নিয়োজিত লোকসকল উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস হৈ পৰিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অলপ সাৱধান হ’ব লাগিব। ইয়াৰ সময়ত খাদ্য-পানীয়ৰ বিশেষ যত্ন লওক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তীব্ৰতা আহিব আৰু পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বাঢ়িব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। 


মীন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Min Saptahik Rashifal  

এই সপ্তাহটো মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিৰ পৰাই তেওঁ জীৱনৰ প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে কাম কৰি শুভকামনা পাব। এই সপ্তাহত ক্ষমতা আৰু শাসনৰ সৈতে জড়িত বিষয়াসকলৰ সহায়ত আপুনি আপোনাৰ আবদ্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। এই সপ্তাহটো নিয়োজিত শ্ৰেণীৰ বাবে অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যিসকলে বহুদিন চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, তেওঁলোকে হয়তো ভাল সুযোগ পাব পাৰে। জ্যেষ্ঠসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ শলাগ লোৱা দেখা যাব আৰু জুনিয়ৰসকলে সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো অতি শুভ আৰু লাভজনক হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় যাত্ৰাই আকাংক্ষিত সুবিধা প্ৰদান কৰিব। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে এই সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল। অবিবাহিত মানুহৰ জীৱনত যিকোনো ব্যক্তিয়ে প্ৰৱেশ কৰিব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ থাকিব। 

SeeHere is theComments

Sponsored

close