> ৮ দিনৰ ভিতৰত শিৱৰ আশীৰ্বাদত ৪টা ৰাশিৰ লোকৰ ভাগ্য ভাল হ’ব ! - নিয়মীয়া খবৰ

ads5

ads2

adsz

৮ দিনৰ ভিতৰত শিৱৰ আশীৰ্বাদত ৪টা ৰাশিৰ লোকৰ ভাগ্য ভাল হ’ব !





আৰু ৮ দিনৰ পাছত শ্ৰৱণ মাহ আৰম্ভ হ’ব। অসমীয়া পঞ্জিকা অনুসৰি ১৮ জুলাইৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে শাওন মাহ। কিন্তু শিৱৰ প্ৰিয় মাহৰ প্ৰথম দিনটো সোমবাৰত পৰি থকা নাই। এইবাৰ প্ৰথম শুনানি মঙলবাৰে। কিন্তু শিৱৰ আশীৰ্বাদৰ পৰা কোনেও বঞ্চিত নহ’ব। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মতে শাওন মাহত এই ৪ ৰাশিৰ বিশেষ আশীৰ্বাদ শিৱই দিব। জীৱনত তেওঁলোক বহুত সফল হ’ব। টকাৰ অভাৱ নহ’ব। কোনবোৰ ৰাশিৰ লাভ হ’ব চাওক –

মেষ ৰাশি –
মেষ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত শিৱৰ আশীৰ্বাদত সমগ্ৰ শাওন মাহটো অতি সুন্দৰকৈ কটাব। জ্যোতিষৰ মতে মেষ ৰাশিত মংগল গ্ৰহৰ শাসন। ইতিমধ্যে মেষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে গ্ৰহ শাসক মংগল গ্ৰহৰ কৃপাত ধন্য হৈছে। যিকোনো কামতে ভাগ্যৰ সহায় পায়। লগতে তেওঁলোকে শাওন মাহত শিৱৰ আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব। জীৱনত সফলতা লাভ কৰিব। মেষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে ডাঙৰ লাভৰ আশা কৰিব পাৰে। সমস্যাবোৰ অতিক্ৰম কৰি বিবাহিত জীৱনলৈ ঘূৰি আহিব সুখ আৰু শান্তি। প্ৰেম বাঢ়িব। মেষ ৰাশিৰ থলুৱা লোকে ৰঙা ফুলেৰে ভোলে বাবাক পূজা কৰিলে ভাল ফলাফল পাব। জীৱনত সুখ বাঢ়িব।

সিংহ ৰাশি – শাওন মাহত সিংহ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে চাকৰি সন্দৰ্ভত ভাল খবৰ পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত উন্নতিৰ নতুন সুযোগ আহিব। ক’ৰবাত বিনিয়োগ কৰিলে শ্ৰাৱণ মাহত ভাল ৰিটাৰ্ণ পাব। শাওন মাহত বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰা সিংহ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলো সফল হ’ব। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মতে, শিৱৰ আশীৰ্বাদত অৱশেষত শাওন মাহত পূৰ্ণ হ’ব বহুদিনীয়া সপোন। বহুদিন ধৰি আবদ্ধ হৈ থকা কামবোৰ খৰতকীয়া হ’ব। তাত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। টকাৰ অভাৱ নহ’ব। বৈবাহিক জীৱন সুখদায়ক হৈ পৰিব। অটোম’বাইলৰ সৈতে জড়িত যিকোনো বস্তু কিনিব পাৰি – সেয়া মটৰ চাইকেল হওক বা গাড়ী হওক।

তুলা ৰাশি – ভোলেনাথৰ আশীৰ্বাদত তুলা ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত শাওন মাহত কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত ভাল ফলাফল লাভ কৰিব। জ্যোতিষৰ মতে বাৰে বাৰে আবদ্ধ হৈ থকা কামটোৱে ইতিবাচক ফল দিব। শাওন মাহটোক নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিবলৈ ভাল সময় বুলি বিবেচিত হয়। শাওন মাহত যিকোনো নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰিব। ভোলেনাথৰ প্ৰিয় শাওন মাহটোৱে তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ বাবে ভাল সময় কঢ়িয়াই আনে। চাকৰিৰ পৰিস্থিতি ভাল হ’ব। যিসকলৰ ষ্টাৰ্ট আপ আছে, তেওঁলোকৰ লাভ বাঢ়িব।

ধনু ৰাশি – শাওন মাহ ধনু ৰাশিৰ বাবে অতি লাভজনক হ’ব। ব্যৱসায়ত বহুত ভাল ফল পোৱা যাব। শিৱৰ আশীৰ্বাদে খুব সফলতাৰ দুৱাৰত টোকৰ মাৰিব। জ্যোতিষৰ মতে শাওন মাহত ধনু ৰাশিৰ বাবে হালধীয়া ৰং শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। গতিকে জ্যোতিষীসকলে শিৱক পূজা কৰিবলৈ হালধীয়া কাপোৰ পিন্ধিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়ে। প্ৰতি সোমবাৰে শিৱৰ মূৰত পানী ঢালিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়ে।


SeeHere is theComments

Sponsored

close