২৪ ডিচেম্বৰ, শুক্ৰবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Daily Horoscope in Assamese december 2021

 

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ ডিচেম্বৰ, শুক্ৰবাৰ


মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বৈবাহিক জীৱনত কিছু পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ মানসিক চাপ হ’ব পাৰে। কিন্তু পৰিয়ালৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত ই আজি সমাপ্ত হ’ব পাৰে। সন্তানৰ দায়বদ্ধতা পূৰণ কৰাত আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ মনোযোগ দিব লাগিব আৰু একত্ৰিত হ’ব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা নিৰ্দিষ্ট বিষয় আলোচনা কৰিব পাৰে। আজি ব্যৱসায়ৰ বিকাশ দেখি আপুনি সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন আঁচনি আৰম্ভ কৰিব, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব আৰু আপোনাক ব্যস্ত ৰাখিব। ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈও বিফল হ’ব, যাৰ ফলত তেওঁলোকে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। আজি আপুনি বিদেশত বাস কৰা আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ পাই সুখী হ’ব। আপুনি আজি এজন বন্ধুৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিবলৈ আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছু ধন বিনিয়োগ কৰিব লাগিব।

মিথুন ৰাশি- দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কাম এটা সম্পূৰ্ণ হোৱাত আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰুৱা কিছুমান কামত ব্যস্ত থাকিব আৰু আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু টকা ব্যয় কৰিব। আজি আপুনি চৰকাৰী কাম এটা সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব, য’ত আপুনি কিছু সম্পত্তিও পাব পাৰে। যদি আজি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে কোনো বিবাদ হয়, তেন্তে আপুনি মনে মনে থাকিব, অন্যথা আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজনৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ ফলত আপুনি বিচলিত হ’ব, যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু ধনব্যয় হ’ব। যিসকলে সামাজিক খণ্ডত কাম কৰি আছে তেওঁলোকেও আজি ৰাজহুৱা সভা অনুষ্ঠিত কৰাৰ সুযোগ পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰটো পৰিষ্কাৰ আৰু ৰং কৰিব পাৰে। কিবা এটাক লৈ পত্নীৰ সৈতে কাজিয়া হ’ব পাৰে। যদি এনে হয়, তেওঁক সৈমান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। সন্তানে আজি এটা নতুন পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক আপোনাৰ ঘৰৰ ভোজলৈ নিমন্ত্ৰণ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো ৰাজনৈতিক দিশত কাম কৰা সকলৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰাৰ দিন হ’ব। কিয়নো আজি তেওঁলোকে উপাৰ্জনৰ কিছুমান উৎস লাভ কৰিব, যি তেওঁলোকৰ উপাৰ্জন দুগুণ কৰিব। যি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি লাভজনক কৰি তুলিব। বৈবাহিক জীৱন সুখী হ’ব আৰু পত্নীৰ প্ৰতি প্ৰেম গভীৰ হ’ব। আজি ব্যৱসায়িক প্ৰতিযোগিতা বৃদ্ধি হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ বিবাহৰ বিষয়ে কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ লয়, আপুনি ইয়াত কিছু ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ আৰাম বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন মনত ৰাখি ব্যয় কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সহায়ত ব্যৱসায়িক অসুবিধাবোৰ সমাধান কৰা হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালত পূজাৰো আয়োজন কৰিব পাৰে। আপোনাক আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আনন্দ কৰা দেখা যাব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ খঙৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপোনাৰ শত্ৰুসকলে প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিত ইয়াৰ সুবিধা ল’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰাৰ বাবে ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন সুযোগ পাব, যাৰ পৰা আপুনি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। আজি আপুনি কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষেত্ৰত আনৰ পৰা সহায় ল’ব নালাগে, কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাক কিছু ভুল পৰামৰ্শ দিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। যদি তেওঁৰ কোনো সমস্যা আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি যিকোনো বিতৰ্কত সোমাবলৈ এৰাই চলা ভাল, অন্যথা ই আইনী হ’ব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি যিকোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা মিছা কথা শুনিব পাৰে, যাৰ ফলত পাৰিবাৰিক উত্তেজনা হ’ব পাৰে। কিন্তু এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত ই সমাপ্ত হ’ব। আজি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পোৱাটোৱে আপোনাক সুখী কৰি ৰাখিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো শুভ হ’ব। আপোনাক জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে লোৱা সিদ্ধান্তবোৰত প্ৰত্যাশিত সফলতা প্ৰদান কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত সিদ্ধান্ত লয়, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা এটা উপহাৰ পাব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি সন্ধিয়া আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কাম সম্পূৰ্ণ কৰি সুখী হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। আজি আপুনি সামাজিক কামত অধিক আগ্ৰহী হ’ব, যিয়ে আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে কিছুমান উন্নত সুযোগ থাকিব, যিসকলে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ দ্বাৰা তাৎক্ষণিক অনুমোদন লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি আজি শাসন আৰু ক্ষমতাৰ বাবে যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন লোকক লগ পাব, যি আপোনাৰ বাবেও লাভজনক হ’ব। আজি সামাজিক কামে আপোনাৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি কৰিব আৰু আপোনাৰ কিছুমান নতুন বন্ধু গঢ়ি তুলিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি গঠনমূলক দৃষ্টিকোণৰ পৰা কৰা প্ৰচেষ্টাই ফল প্ৰদান কৰিব, যি নিশ্চিতভাৱে আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। কিন্তু আপুনি কিছু নিষ্ফল বিভ্ৰান্তিত আৱদ্ধ হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছু মানসিক চাপ হ’ব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি অৰ্থহীনতাৰ বিভ্ৰান্তি এৰি আগবাঢ়িব লাগিব, কিয়নো সেইবোৰ আপোনাৰ বাবে অপ্ৰয়োজনীয় হ’ব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত প্ৰচেষ্টা চলাই আছে তেওঁলোকে আজি কিছুমান উন্নত সুযোগ লাভ কৰিব, যাৰ ফলত তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক উদ্বেগৰ অৱসান ঘটিব। আজি সন্তানৰ শিক্ষা সম্পৰ্কীয় বিষয় এটাৰ বাবে আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক মূল্য আৰু সন্মান বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলে আজি কিছুমান ভাল সুযোগ পাব, যি আপোনাক সুখ দিব। কিন্তু আপোনাৰ কিছুমান নতুন শত্ৰু হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব। আজি আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ পৰা সময়মতে সহায় নাপায়। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ নিৰ্দেশত আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰে, তেন্তে সেই টকা আপোনাৰ ডুব যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

horoscope in assamese

LPG cylinder price today

liquefied petroleum gas cylinder price

LPG cylinder tips

liquefied petroleum gas cylinder update 

SeeHere is theComments

Sponsored

close