৩০ ডিচেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in assamese 2022

 ৩০ ডিচেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।


মেষ ৰাশি- প্ৰেমিক সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব, কিয়নো আজি তেওঁলোকৰ মাজত এক নতুন শক্তি সৃষ্টি হ’ব আৰু তেওঁলোকে এটি শিশুৰ শুভ বাৰ্তাও শুনিব পাৰে। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আহিছে তেওঁলোকৰ সফলতা আহিব, যি তেওঁলোকক বিকশিত হোৱাত সহায়ক হ’ব। আজি যদি আপুনি এটা অফিচিয়েল ব্যৱসায় আগবঢ়ায়, আপুনি ভৱিষ্যতে অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, সেয়েহে এইটো একেবাৰে নকৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে এক কোমল দিন হ’ব পাৰে, সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব আৰু লগতে বাহিৰত আপোনাৰ খোৱা-বোৱা নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। যদি পেটৰ সমস্যা হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে তৰ্ক হোৱাৰ বাবে আজি আপোনাৰ কিছু চাপ থাকিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ চিন্তা ভাগ বতৰা কৰি আজি আপোনাৰ বোজা পাতল কৰিব পাৰিব। সন্ধিয়া আপোনাৰ এজন অতিথি আজি আপোনাৰ ঘৰত উপস্থিত হ’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক কামত ব্যস্ত থাকিব আৰু আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা পাব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে লেনদেন কৰাৰ কথা ভাবি আছে, অলপ সময়ৰ বাবে ৰৈ দিব, অন্যথা আপোনাৰ বাবে সেই টকা উলিয়াবলৈ কঠিন হ’ব। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ কিছুমান প্ৰতিদ্বন্দীৰ প্ৰতি সাৱধান আৰু সতৰ্ক হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ প্ৰগতিত বাধা দিব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সুমধুৰ কণ্ঠেৰে জনসাধাৰণৰ হৃদয় জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব, যি আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলক আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আপোনাৰ সৈতে সুখী কৰিব। আপুনি এটাৰ পিছত এটা চুক্তি চূড়ান্ত কৰা অব্যাহত ৰাখিব। যিসকলে ৰাজনৈতিক দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোকৰ আজি কিছুমান নতুন বন্ধুও আহিব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ সমৰ্থন বৃদ্ধি কৰিব আৰু তেওঁলোকক কিছু উন্নত সুযোগ দিব।

সিংহ ৰাশি- আজি যদি আপুনি সন্তানৰ শিক্ষাৰ সমস্যাৰ বাবে অলপ বিচলিত হয়, আজি এজন জ্যেষ্ঠ বিষয়াৰ সহায়ত এইটোও সম্পূৰ্ণ হ’ব। আজি আপুনি ভূমি আৰু বাহনৰ সুখো পাব পাৰে। আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত আপুনি আজি যি কৰে, নিশ্চিতভাৱে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ পঢ়াশুনাত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতাৰ জখলা বগাবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ শাৰীৰিক সুখ বৃদ্ধি হোৱাৰ দিন হ’ব। আপুনি আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ বুদ্ধি আৰু দক্ষতাৰে ব্যৱসায়ত যি সিদ্ধান্ত লয়, সেয়া আপোনাৰ বাবে ফলপ্ৰসূ হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি কাৰো প্ৰভাৱত কোনো সিদ্ধান্ত ল’ব নালাগে। সন্ধিয়া আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ ভাতৃসকলৰ মাজত পৈতৃক সম্পত্তিক লৈ এক বিবাদ হ’ব পাৰে, য’ত আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শ লোৱা ভাল। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে কিছুমান প্ৰস্তাৱ আহিব, যিবোৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও তৎক্ষণাৎ পৰিষ্কাৰ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পোৱাটোৱে আপোনাক সুখী কৰি ৰাখিব। কিয়নো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি তেওঁক লগ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে। আজি যদি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ লৈছে, তেন্তে আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শ লওক। আপুনি আজি আপোনাৰ মাতৃক গালি দিব লগীয়া হ’ব পাৰে, কিন্তু আপুনি তেনে নকৰি নীৰৱে থকাটো আপোনাৰ বাবে ভাল। যদি সন্তানৰ বিবাহত কোনো বাধা আছিল, আপুনি এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত ইয়াক আঁতৰাবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- যদি আপুনি আপোনাৰ লেহেম ব্যৱসায়ৰ বাবে বেংক প্ৰতিষ্ঠান বা ব্যক্তিৰ পৰা ঋণ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, আপুনি আজি সহজে ইয়াক প্ৰাপ্ত কৰিব, যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ স্তব্ধ পৰিকল্পনাবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব। যিসকলে তেওঁলোকৰ ধন শ্বেয়াৰ বজাৰ বা লটাৰীত বিনিয়োগ কৰে, তেওঁলোকে অতি সাৱধানে ধন বিনিয়োগ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ সেই টকা ৰৈ যাব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব। যি তেওঁলোকক তেওঁলোকৰ পৰৱৰ্তী অধ্যয়নত মনোনিবেশ কৰাত বাধা দিব, কিন্তু আপুনি এনে কৰিব নালাগে।

মকৰ ৰাশি- আজি যদি আপুনি কিবা নতুন কৰে, ই নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ হ’ব, যি আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব, যি আপোনাৰ বাবে উপহাৰ আনিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীয়ে আজি আপোনাক কিছুমান পৰামৰ্শ দিব পাৰে। কিন্তু আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ এজন বিৰোধীৰ বাবে আপোনাৰ অসুবিধা হ’ব পাৰে, যি আপোনাক সন্ধিয়া কিছু চাপ দিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি শাসনৰ সমৰ্থন পাব আৰু আপুনি চৰকাৰী আঁচনিৰ সুবিধা ল’বলৈ সক্ষম হ’ব। চৰকাৰী কৰ্মচাৰীসকলেও আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা কিছু ভাল তথ্য লাভ কৰিব পাৰে। যদি পাৰিবাৰিক জীৱনত কোনো বিবাদ হৈছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব, যি পাৰিবাৰিক জীৱনক সুখী কৰিব। কিন্তু যদি আজি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে তৰ্কৰ পৰিস্থিতি হয়, তেন্তে আপুনি ইয়াত নীৰৱে থাকিব।

মীন ৰাশি- আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰুৱা সামগ্ৰীৰ বাবে বজাৰ কৰিবলৈও কিছু টকা খৰচ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি কিছুমান আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, কিয়নো আজি আপুনি কিছুমান ব্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব, যিবোৰ আপুনি বিচৰা অবিহনে ব্যয় কৰিব লাগিব। এজন অতিথি আজি সন্ধিয়া আহিব পাৰে, যাৰ বাবে কিছু টকা ব্যয় হ’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, কিছু সময়ৰ বাবে ৰৈ দিয়ক, কিয়নো আপোনাৰ বাহনৰ বিজুতিৰ ফলত ধনৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

Assam horoscope

ajir raxifol

LPG cylinder price today

liquefied petroleum gas cylinder tips

liquefied petroleum gas update

LPG cylinder news 

SeeHere is theComments

Sponsored

close