২৩ ডিচেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ।জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Today's horoscope in assamese December 2021

 

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৩ ডিচেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ


মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটোত শিক্ষাৰ্থীসকলে যথেষ্ট পৰিশ্ৰমৰ পিছত সফলতা লাভ কৰিব। প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীক আজি বাহিৰলৈ ফুৰাবলৈ লৈ যাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ মাজত কোনো বিবাদ সমাপ্ত কৰিব। বিনিয়োগ কৰা সকলৰ বাবে এক ভাল দিন হ’ব। যদি বিনিয়োগ কৰে, ভাল হিতাধিকাৰী পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি সম্পূৰ্ণ মনোযোগ আৰু আত্মবিশ্বাসেৰে অধ্যয়ন অব্যাহত ৰাখিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান আনন্দদায়ক খবৰ শুনিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- এই দিনটোত আপুনি আৱেগিক সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। যদি ঘৰৰ যিকোনো ঠাইত বা ব্যৱসায়ত সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, ইয়াক আৱেগিকভাৱে একেবাৰে নল’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, সাৱধান হ’ব অন্যথা দুৰ্ঘটনা হোৱাৰ আশংকা আছে। সেয়েহে ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি আৱদ্ধ ধন প্ৰাপ্ত কৰি সুখী হ’ব। আজি আপুনি প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে আপোনাৰ সন্তানৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি আপুনি এনে কৰে তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক বচাবলৈ সক্ষম হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত বাৰ্তালাপ কৰাত ব্যয় কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনাও কৰিব পাৰে। আজি অবিবাহিত লোকসকলৰ বাবে বন্ধুবৰ্গৰ দ্বাৰা এটা ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ থাকিব পাৰে। প্ৰেমিকসকলক আজি এক নতুন শক্তি প্ৰদান কৰা হ’ব। যি তেওঁলোকক ইজনে সিজনক ভালদৰে জনাব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ কিছু টকাও খৰচ কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পত্নীলৈ এটা উপহাৰ আনিব পাৰে। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলৰ উচ্চ শিক্ষাৰ পথত কোনো বাধা আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা ভাল খবৰ শুনিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ কামৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব আৰু সামাজিক খণ্ডত কাম কৰা লোকসকলেও আজি কিছুমান উন্নত সুযোগ লাভ কৰিব। যি তেওঁলোকৰ সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। যদি ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে এটা নতুন ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, তেওঁলোকেও ইয়াক সহজে কৰিব পাৰিব। যাৰ পৰা তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। চৰকাৰী চাকৰিয়ালসকলে আজি কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, কিয়নো তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ সন্মুখত ক্ৰোধৰ সন্মুখীন হ’ব লগা হ’ব পাৰে, সেয়েহে সাৱধান হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ধন কৰবাত বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ ধন ডুব যাব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰত এটা অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে, য’ত আপুনি কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব। যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক নতুন ব্যৱসায় কৰাবলৈ বিচাৰে, আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব। কিয়নো আপোনাৰ ধনত বাধা দিব পাৰে, সেয়েহে যদি আপুনি আজি কোনো অগ্ৰগতি কৰে, আপোনাৰ শত্ৰুসকলে ইয়াক বাধা দিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। যদি আপুনি নতুনকৈ মাটি কিনিব বিচাৰে, তেন্তে সেইটো তেওঁৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ একাগ্ৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময় আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত এটা উদ্দেশ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিবলৈ সাজু হ’ব, তেতিয়াহে আপুনি সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে সম্পৰ্কৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান ভাল বাতৰি শুনিব পাৰে। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কোনো প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হয়, আপুনি সাহসেৰে ইয়াৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি ইয়াৰ পৰা বাহিৰ হ’বলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক সমস্যাবোৰ আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- বিনিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত আজি আপোনাৰ বাবে সফল হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত অতিথি এজনৰ আগমনে আপোনাৰ ধন ব্যয় বৃদ্ধি কৰিব পাৰে, যাক আপুনি ব্যয় কৰিবলৈ বাধ্য হ’ব। আজি যদি আপুনি এটা নতুন ঘৰৰ বাবে বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বিৰোধীৰ পৰা উত্তেজনা আঁতৰাই সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি কৰিব বিচাৰে, আপুনি আজি এইটো কৰিব পাৰে। আজি আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে কথা পাতি থাকোতে আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা হেৰুৱাব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে কিছু সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটোত শিক্ষাৰ্থীসকলক অধ্যয়ন কৰিবলৈ একত্ৰিত হোৱা দেখা যাব আৰু লগতে তেওঁলোকৰ গন্তব্য স্থানত উপনীত হ’বলৈ সক্ষম হ’ব। নগদ ধনৰ সমস্যাৰ বাবে ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক বিভেদৰ বাবে কিছু মানসিক চাপ থাকিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ সন্ধিয়া মূৰৰ বিষৰ দৰে সমস্যা হ’ব পাৰে। যদি কোনো সমস্যা আছে, আপুনি ইয়াক আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান অসুবিধাৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ কিছুমান স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি বিচলিত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ আহাৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ পেটৰ কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যস্ত ব্যৱসায়ৰ বাবেও আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নোৱাৰিব, কিন্তু আপুনি এইটো কৰিব নালাগে। ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে পতি/পত্নীয়ে আজি আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি এনে হয়, তেওঁলোকক সৈমান কৰিবলৈ আপোনাৰ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰক। আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে দীঘলীয়া দূৰত্বৰ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ লাভ হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যই তেওঁলোকৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰা সহজ হ’ব। তথাপিও আপুনি নিজকে লৈ গৌৰৱান্বিত হ’ব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ কিছুমান সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। যদি আপুনি আজি মিউচুৱেল ফাণ্ড বা ফিক্সড ডিপজিটত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, ই আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। আজি পৰীক্ষাত শিক্ষাৰ্থীসকলৰ সফলতাই পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যক সুখী কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি কৰ্মৰত লোকসকলে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ পৰা সন্মান লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছুমান পৰিকল্পনাও কৰিব। য’ত আপোনাক এজন অংশীদাৰৰ প্ৰয়োজন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু মুহূৰ্ত অকলে কটাব। আজি আপুনি একাধিক উৎসৰ পৰা উপাৰ্জন প্ৰাপ্ত কৰি সুখী হ’ব। পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীয়ে আজি আপোনাক কিছুমান পৰামৰ্শ দিব পাৰে, যাক আপোনাক পূৰণ কৰা দেখা যাব। আপুনি আজি সন্মান লাভ কৰিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

লগতে চাৱক ২০২২ বৰ্ষৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

today's horoscope in assamese

Assam yearly horoscope

LPG cylinder price today

liquefied petroleum gas cylinder tips

LPG cylinder update 

SeeHere is theComments

Sponsored

close