25th to 30th January - Weekly Horoscope in Assamese সাপ্তাহিক ৰাশিফল (24 ৰ পৰা 30 জানুৱাৰী 2022): জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি ।



মেষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ফলাফল 

মেষ ৰাশিৰ ব্যক্তিসকলে এই সপ্তাহৰ পৰিস্থিতিৰ সৈতে নিজকে তাল মিলাব লাগিব। যদি আপুনি আপোনাৰ কামত সোনকালে সফল হোৱাটো বিচাৰে, আপোনাৰ অহংকাৰ এৰিবলৈ আৰু আপোনাৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ লগতে কনিষ্ঠজনৰ পৰাও সহযোগিতা বিচাৰিবলৈ দ্বিধা নকৰিব। কৰ্মস্থানত আপোনাৰ দুৰ্বলতাবোৰৰ বিষয়ে কাৰো আগত বাৰ্তালাপ নকৰিব, অন্যথা মানুহে ইয়াৰ অযথা সুবিধা ল'ব পাৰে। হঠাতে সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, ঘৰৰ মেৰামতি বা অন্যান্য প্ৰয়োজনীয়তাৰ ওপৰত অধিক পকেটৰ বাহিৰৰ ব্যয় হ'ব পাৰে। মাটি বা ভৱন এটা ক্ৰয় আৰু বিক্ৰী কৰাৰ আগতে, আপুনি আপোনাৰ শুভাকাংক্ষী বা ঘৰৰ জ্যেষ্ঠ এজনৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। যদি আপুনি কেৰিয়াৰ ব্যৱসায়ত বিতৰ্ক কৰা ডাঙৰ সিদ্ধান্তৰ বিষয়ে নিজকে বিভ্ৰান্ত অনুভৱ কৰে, ইয়াক আৰু পিছুৱাই দিয়ক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত এক সচেতন পদক্ষেপ লওঁক আৰু আপোনাৰ প্ৰেম সঙ্গীৰ ব্যক্তিগত জীৱনত অত্যাধিক হস্তক্ষেপ পৰিহাৰ কৰক, অন্যথা ই আপোনাৰ সম্পৰ্ক তিক্ত কৰাৰ এক মুখ্য কাৰণ হ'ব পাৰে। বিবাহিত জীৱনৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিবলৈ আৰু তেওঁৰ অনুভূতি উপেক্ষা নকৰিবলৈ আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা কিছু সময় উলিয়াব লাগিব। এই সপ্তাহত স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন লোৱাৰ প্ৰয়োজন আছে। পেটৰ সমস্যা হ'ব পাৰে। আপোনাৰ ৰুটিন সঠিকমতে ৰাখি কাম কৰিব ।


বৃষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ফলাফল 

এই সপ্তাহটো বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ'ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, জীৱনটো কিছু লেহেম বা আৱদ্ধ হোৱা দেখা যাব, কিন্তু সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু বা শুভাকাংক্ষীৰ সহায়ত, আপোনাৰ আৱদ্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ'ব। জীৱিকাৰ বাবে চেষ্টা কৰা লোকসকলে অলপ অপেক্ষা কৰিব লাগিব। চাকৰি বিচৰা সকলৰ ওপৰত অলপ বেছি চাপ থাকিব। ইয়াৰ মাজতে, আপোনাৰ গোপন শত্ৰুসকলৰ প্ৰতি বিশেষভাৱে সাৱধান হওঁক। সপ্তাহটোৰ মাজভাগত ভাই-ভনীৰ সহযোগিতা হ্ৰাস হ'ব পাৰে। ব্যৱসায় বা আঁচনি এখনত বুদ্ধিমত্তাৰে ধন বিনিয়োগ কৰক। ওচৰৰ লাভালাভৰ দূৰৱৰ্তী ক্ষতি পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লাগিব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি হঠাতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপোনাক আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অত্যন্ত সাৱধান হ'বলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হয়। দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ এটা পুনৰ দেখা দিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত কিবা এটাৰ বিষয়ে ভুল বুজাবুজি হ'ব পাৰে, যাক সমাধান কৰিবলৈ আপুনি বিবাদৰ সলনি আলোচনাৰ আশ্ৰয় লোৱা উচিত। কঠিন সময়ত, পত্নী আপোনাৰ সৈতে ছাঁৰ দৰে হ'ব আৰু আপোনাক মানসিক শক্তি প্ৰদান কৰিব।

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

মিথুন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে, এই সপ্তাহটো সুখ আৰু সৌভাগ্যৰ সপ্তাহ হ'ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়িক প্ৰচেষ্টাত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ বন্ধুসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আকাংক্ষিত পদ বা দায়িত্ব লাভ কৰি সুখী হ'ব। সমাজত আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি পাব। এই সপ্তাহত সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান আনন্দদায়ক খবৰ আহিব পাৰে, যি ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, শাসকীয় দলৰ পৰাও লাভান্বিত হ'বলৈ যোগ থাকিব। খুচুৰা ব্যৱসায়ীসকলৰ পাইকাৰী বিক্ৰেতাতকৈ ভাল সময় আছে। ঘৰত কিছুমান শুভ কাম সম্পূৰ্ণ হ'ব পাৰে। ইয়াক উপহাস কৰোঁতে, নিশ্চিত কৰিব যে আপুনি যি কয় তাৰ ফলত কাৰো উপহাস নহয়। বাহিৰত আদালত সম্পৰ্কীয় গোচৰৰ মোকাবিলা কৰাটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ'ব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি কাৰোবাক প্ৰস্তাৱ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, আপুনি এই সময়ত চেষ্টা কৰিলে সময়ত কথাবোৰ ক'বলৈ সক্ষম হ'ব পাৰে। আনহাতে, পৰিয়ালৰ ফালৰ পৰা ইতিমধ্যে প্ৰেমত পৰা লোকসকলৰ বিবাহত মোহৰ লগাব পাৰে। বিবাহিত লোকসকলৰ জীৱনত মধুৰতা থাকিব। স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত সম্প্ৰীতি আৰু মৰম বৃদ্ধি পাব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল'ব আৰু সাৱধানে গাড়ী চলাব।


কৰ্কট ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

কৰ্কট ৰোগৰ স্থানীয় লোকসকলে সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে খং বা আৱেগৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হোৱা যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে পিছত ডাঙৰ ক্ষতিৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। কঠিন পৰিস্থিতিৰ পৰা পলাই যোৱাৰ সলনি মিলাবলৈ চেষ্টা কৰক। সমস্যা লাগিলে কৰ্মস্থানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত হওঁক বা ঘৰ আৰু পৰিয়ালৰ লগতে সম্পৰ্কিত হওঁক, ইয়াৰ সমাধান কৰিবলৈ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ বন্ধু আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সহায় বিচাৰিবলৈ কুণ্ঠাবোধ নকৰিব। সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধত আপুনি সন্মুখীন হোৱা অসুবিধাৰ তুলনাত দ্বিতীয়াৰ্ধটো আপোনাৰ বাবে সৌভাগ্য আৰু শুভ হ'ব। ইয়াৰ মাজতে, আপুনি কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ক আগুৱাই নিয়াৰ নতুন সুযোগ পাব। আয়োগ ধাৰক আৰু অংশীদাৰী ব্যৱসায়ীসকলে এই সময়ছোৱাত বিশেষ লাভালাভ লাভ কৰিব। পৰীক্ষামূলক প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা লোকসকলে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ'ব আৰু প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে ভাল সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। তথাপিও প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত কোনো খৰখেদা বা ভাও ধৰা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা সামাজিক কুখ্যাতিয়ে আপোনাৰ সুখৰ ৰং ভাঙিব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ'ব, কিন্তু ঘৰৰ এজন বৃদ্ধ ব্যক্তিৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে মন অলপ চিন্তিত হ'ব পাৰে ।


সিংহ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

এই সপ্তাহত সিংহ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ জীৱনত নতুন সুযোগৰ বাবে দুৱাৰত টোকৰ মাৰি থকা দেখা যাব। এটা ডাঙৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ, আপুনি সৰু-সুৰা অসুবিধাৰ দ্বাৰা বিচলিত নোহোৱাকৈ এই সপ্তাহত আপোনাৰ কৰ্মপথত লাগি থাকিব লাগিব। আপুনি ধৈৰ্য্য আৰু বিবেকেৰে আগবাঢ়ি যোৱাৰ লগে লগে, আপুনি আপোনাৰ সকলো প্ৰত্যাহ্বান কিমান সহজে অতিক্ৰম কৰিছে আপুনি বিচাৰি পাব। এই সপ্তাহত আপুনি এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিক লগ পাব পাৰে যাৰ সহায়ত ভৱিষ্যতে লাভৰ পৰিকল্পনা কৰা হ'ব। কমিছন বা চুক্তিত কাম কৰা লোকসকলে এটা ডাঙৰ চাকৰি পাব পাৰে। যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি জীৱিকা বিচাৰি আছে তেওঁলোকে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ আকাংক্ষিত মুৰাদ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। চাকৰি বিচৰা লোকসকলক আকাংক্ষিত স্থানলৈ স্থানান্তৰিত কৰা বা কামৰ দায়িত্ব দিয়াত সুখী হ'ব। ইফালে, পৰীক্ষা প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা শিক্ষাৰ্থীসকলে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। প্ৰেমসম্পৰ্কৰ ভুল বুজাবুজি আঁতৰ হ'ব পাৰে আৰু হেৰুৱা প্ৰেম ঘূৰাই পালে মন সুখী হ'ব। প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে প্ৰেম আৰু পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। বৈবাহিক জীৱন মধুৰ হব । স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত সপ্তাহটো স্বাভাৱিক হ'ব। যদি আপুনি ৰোগত আক্ৰান্ত হৈ আছিল , এই মাহটো স্বাভাৱিক হ'ব।

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কন্যা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

এই সপ্তাহটো কন্যা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে শুভ হ'ব। আপুনি কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ত ভাগ্যৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। আপুনি সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠসকলে আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব। বিদেশত কাম কৰা সকলে নিৰ্দিষ্ট কামত এটা ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব। আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব। বজাৰত আৱদ্ধ ধনো অপ্ৰত্যাশিতভাৱে ওলাই আহিব পাৰে। সমাজত সন্মান বৃদ্ধি পাব। যদি আপুনি ভূমি ভৱন বা বাহন লোৱাৰ কথা ভাবি আছিল, আপোনাৰ ইচ্ছা এই সপ্তাহত পূৰণ হ'ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, এজন নিৰ্দিষ্ট ব্যক্তিৰ সহায়ত, আপুনি উন্নতি কৰিব আৰু উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস হ'ব। যদি পৈতৃক সম্পত্তিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিবাদ এটা দীৰ্ঘদিন ধৰি আপোনাৰ চিন্তাৰ এক মুখ্য কাৰণ হৈ আছিল , এই সপ্তাহত পাৰস্পৰিক ভাৱে সন্মত সমাধান হ'ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ'ব। যদি আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কক বিবাহলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, আপোনাৰ আকাংক্ষা পূৰণ কৰিব পাৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত মোহৰ মাৰিবলৈ সন্মত হ'ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰা হ'ব পাৰে।


তুলা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্য আৰু সম্পৰ্ক দুয়োটাৰ বিশেষ যত্ন ল'ব লাগিব। প্ৰথমতে, আপুনি এই সপ্তাহত আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল'ব লাগিব যাতে কোনোধৰণৰ অন্য কাৰকে আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ক্ষতি কৰিব নোৱাৰে । কেৱল যদি আপুনি স্বাস্থ্যৱান থাকে তেতিয়াহে আপুনি বাকী প্ৰত্যাহ্বানবোৰ ভালদৰে সন্মুখীন হ'ব পাৰিব। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল'ব আৰু সৰু স্বাস্থ্য সমস্যাবোৰ একেবাৰে উপেক্ষা নকৰিব , অন্যথা আপুনি চিকিৎসালয়লৈ যাব লাগিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক সঠিক ৰাখিবলৈ আপুনি আপোনাৰ বক্তব্য সম্পূৰ্ণৰূপে নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে পূৰণ কৰা কঠিন প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়া পৰিহাৰ কৰিব। যদি আপুনি ভূমি ক্ৰয় আৰু বিক্ৰী কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, অলপ অপেক্ষা কৰক আৰু এই সন্দৰ্ভত এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লওক। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ মন অধ্যয়নৰ দ্বাৰা উঠাব পাৰি। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক উন্নত কৰিবলৈ সৰু সৰু বস্তুবোৰ উপেক্ষা কৰক। একে সময়তে, আপোনাৰ প্ৰেম সঙ্গীৰ বাধ্যবাধকতা বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক। এই সপ্তাহত, পত্নীৰ লগত সৰু সুৰা কাজিয়া হ'ব পাৰে, অৱশ্যে সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈ, কথা শেষ হ'ব আৰু স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত বিশ্বাস বৃদ্ধি হ'ব।


বৃশ্চিক ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে, এই সপ্তাহটো সুখ আৰু সমৃদ্ধিৰ বাবে এক সপ্তাহ হ'ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, আপোনাৰ বুদ্ধি আৰু বিবেক ব্যৱহাৰ কৰি সঠিক দিশত প্ৰচেষ্টা কৰিলে আৰ্থিক অসুবিধাবোৰ আঁতৰ হ'ব আৰু আকাংক্ষিত ধনৰ লাভালাভ আহিব । চাকৰি কৰি থকা সকলৰ এজন জ্যেষ্ঠৰ(senior) সহায়ত, জটিলতাবোৰ আঁতৰ কৰা হব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ সকলো প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ বহুত টকা খৰচ কৰিব। বহুদিনৰ পিছত, আপুনি যি বিচাৰে সেয়া পোৱাৰ পিছত ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। আপোনাৰ বক্তব্যৰ চতুৰতাই সমাজত আপোনাৰ সন্মান আৰু আকৰ্ষণ বৃদ্ধি কৰিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনাৰ পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। অৱশ্যে আপুনি ইয়াক বজাবলৈ সক্ষম হ'ব। পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা ডাঙৰ বিবাদ সমাধান কৰাৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃ আৰু ভাই-ভনীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। সমাজত সন্মান বৃদ্ধি হ'ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত ইজনে সিজনৰ ওপৰত বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে এটা আনন্দদায়ক সময় অতিবাহিত কৰক। বিবাহিত জীৱনতো মধুৰতা থাকিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ধৰ্মীয় যাত্ৰাও সম্ভৱ।


ধনু ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

এই সপ্তাহটো ধনু স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে সুখ আৰু সমৃদ্ধি আৰু সৌভাগ্যৰ সপ্তাহ হ'ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, আপুনি এটা নিৰ্দিষ্ট কামত সফলতা লাভ কৰি সুখী হ'ব। দীৰ্ঘদিনধৰি অমীমাংসিত কামবোৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ বন্ধুৰ সহায়ত সম্পূৰ্ণ কৰা হ'ব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি কৰা হ'ব। অৱশ্যে, আপুনি সফলতাৰ প্ৰশংসা কৰা পৰিহাৰ কৰা উচিত, অন্যথা আপোনাৰ বিৰোধীসকলৰ আপোনাৰ প্ৰতি চকু বেয়া হোৱাৰ আশংকা থাকিব। বিশেষকৈ আপোনাৰ কাৰ্য পৰিকল্পনা সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ আগতে, বিৰোধীসকলক ইয়াৰ বতাহ পাবলৈ নিদিব, অন্যথা তেওঁলোকে ইয়াত বাধা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। এই সপ্তাহত নতুন সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাটো যোগ হৈ পৰিব পাৰে। অৱশ্যে, এনে কৰোতে, পৰিয়ালৰ পৰা আহৰণ কৰা জ্যেষ্ঠ অংশীদাৰীসকলে শুভাকাংক্ষীসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব পাৰে। লগতে, যিকোনো কাকতত স্বাক্ষৰ কৰাৰ আগতে, আপুনি ইয়াক ভালদৰে পঢ়িব লাগিব। পৰীক্ষামূলক প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা শিক্ষাৰ্থীসকলে সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে কিছুমান ডাঙৰ ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ প্ৰেম সঙ্গীক বিশ্বাস কৰিবলৈ শিকিব লাগিব আৰু প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ অনুভূতিক প্ৰশংসা কৰিব লাগিব। এটা সৰু আচৰিত উপহাৰে সম্পৰ্কটো শক্তিশালী কৰিবলৈ কাম কৰিব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা সুখৰ মুহূৰ্ত অতিবাহিত কৰাৰ যথেষ্ট সুযোগ থাকিব।


মকৰ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি ডাঙৰ সমস্যাত ভুগি আছে, আপুনি এই সপ্তাহত ইয়াৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কেৱল কনিষ্ঠই নহয় আপোনাৰ জ্যেষ্ঠসকলেও আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাক সহায় কৰা দেখা যাব। ই আপোনাক সকাহ আৰু সান্ত্বনা প্ৰদান কৰিব। ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ। যাত্ৰাটো মনোৰম আৰু লাভজনক প্ৰমাণিত হ'ব। অৱশ্যে, যদি আপুনি বিচাৰে যে আপোনাৰ কামত কোনো ক্ষতি নহয় আৰু যদি আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু প্ৰচেষ্টাৰ সম্পূৰ্ণ ফল পাব বিচাৰে , আপোনাৰ বক্তব্যত মধুৰতা বজাই ৰাখিব আৰু আৱেগৰ দ্বাৰা আঁতৰি গৈ কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ ভাই-ভনীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে অলসতা ত্যাগ কৰিব লাগিব আৰু তেওঁলোকৰ পঢ়াশুনাত সফল হ'বলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। যদি আপুনি বাহিৰত চলি থকা আদালতৰ গোচৰৰ মোকাবিলা কৰিব পাৰে, তেন্তে এই সুযোগতে আপুনি ইয়াক নিষ্পত্তি কৰক। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, কৰ্মৰত মহিলাসকলে কাৰ্যালয় আৰু ঘৰত মিলা-মিছা কৰাত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল হ'ব। যদি আপুনি কাৰোবাক প্ৰস্তাৱ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে বা আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কক বিবাহলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব বিচাৰে, তেনেহ'লে চেষ্টা কৰাটো এক বিষয় হৈ পৰিব। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব আৰু পত্নীৰ সৈতে উন্নত সমন্বয় থাকিব।


কুম্ভ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

এই সপ্তাহটো আগৰ সপ্তাহৰ তুলনাত কুম্ভ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে এক সকাহ আৰু শুভ হ'ব। বন্ধু এজনৰ সহায় বা পৰামৰ্শ কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায় বৃদ্ধিত অতি কাৰ্যকৰী হ'ব। অৱশ্যে, আপুনি নিকটসুবিধাৰ দূৰৱৰ্তী ক্ষতি কৰা পৰিহাৰ কৰা উচিত। একে সময়তে, ধনৰ লেনদেনত অতি সাৱধান হ'ব। আপুনি সপ্তাহৰ মাজভাগত সুবিধাবোৰৰ ওপৰত আপোনাৰ পকেটতকৈ অধিক মনোযোগ ব্যয় কৰিব পাৰে। আপুনি এটা মাংগলিক অনুষ্ঠানত যোগদান কৰাৰ সুযোগ পাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ'ব। প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে এটা আনন্দদায়ক সময় অতিবাহ কৰক। আপুনি প্ৰেমসংগীৰ দৰে এটা আচৰিত উপহাৰো পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ প্ৰেম স্বীকাৰ কৰিব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ সম্ভৱ। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি এই সপ্তাহত অতি সাৱধান হ'ব লাগিব। কামৰ সৈতে আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল'ব, অন্যথা আপুনি চিকিৎসালয়লৈ যাব লাগিব পাৰে। আপোনাৰ ৰুটিন সঠিক ৰাখিব আৰু বাহিৰত বস্তু খোৱা পৰিহাৰ কৰিব। সময়মতে ঔষধ সেৱন কৰিবলৈ নাপাহৰিব।


মীন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল 

মীন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে এই সপ্তাহত সৌভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। স্থগিত হৈ থকা গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ'ব। শত্ৰু পক্ষবোৰ দুৰ্বল হ'ব আৰু নিজেই চুক্তিৰ উদ্যোগ ল'ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত চাকৰি বিচৰা সকলৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। জ্যেষ্ঠসকলে আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব, কিন্তু কোনো ধৰণে জ্ঞান হেৰুৱাব নোৱাৰিবলৈ সাৱধান হ'ব। আপুনি আপোনাৰ প্ৰতিটো পদক্ষেপ মসৃণ ভাৱে আগুৱাই লৈ অপ্ৰত্যাশিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। নতুন সম্পত্তি ক্ৰয় আৰু বিক্ৰীৰ বাবে এইটো এটা শুভ সময়। পৈতৃক সম্পত্তিৰ ওপৰত হোৱা বিবাদ এজন জ্যেষ্ঠ বা প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত সমাধান কৰিব পাৰি। ঘৰুৱা বিষয় সমাধান কৰোঁতে আত্মীয়সকলৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰিব। ঠিকা ঠিকাদাৰসকলে তেওঁলোকৰ হাতত এটা ডাঙৰ চুক্তি পাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ অসুবিধাবোৰ হ্ৰাস হ'ব আৰু প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। যিসকলে তেওঁলোকৰ পৰিয়াল সম্প্ৰসাৰিত কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল তেওঁলোকৰ মনটো পূৰণ হ'ব পাৰে। যেতিয়া সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছু আনন্দদায়ক খবৰ আহিব তেতিয়া ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। শিশুৰ উন্নতিয়ে সমাজত সন্মান বৃদ্ধি কৰিব।


Related Search

Assamese daily horoscope

ৰাশিফল ২০২২ 

Rashifol 2022

rakhifol 2022

অসমীয়া ৰাশিফল 

insurance tips 

best insurance for health 


SeeHere is theComments

Sponsored

close