১০ জানুৱাৰী, সোমবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো - Daily Horoscope in Assamese 2022

 ১০ জানুৱাৰী, সোমবাৰ। আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল । জানক কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো


মেষ ৰাশি- আজি আপুনি বিভিন্ন উৎসৰ পৰা ধন লাভ কৰিব। যদি আপুনি অতীতত আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে কৰবাত বিনিয়োগ কৰিছিল, আপুনি ইয়াক দুগুণ কৰিব পাৰে। সামাজিক স্তৰতো আপুনি সন্মান পাব পাৰে। যদি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীয়ে আজি আপোনাক কিবা শিকায়, আপুনি ইয়াক অনুসৰণ কৰা ভাল হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। যদি আপোনাৰ ওচৰৰ কাৰোবাৰ সৈতে তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আনে আপোনাৰ দ্বাৰা কৰা কামৰ প্ৰশংসা কৰিব। যিসকলে যিকোনো ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকে আজি শুভ বাতৰি শুনিব পাৰে। অংশীদাৰীত্বত যদি আপুনি ব্যৱসায় এটা কৰাৰ কথা ভাবিছে, আপোনাক আপোনাৰ সংগীয়ে প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। সেয়েহে এই চিন্তা বন্ধ কৰা ভাল। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃক তেওঁ দিয়া কোনো প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ নকৰাৰ বাবে গালি খাব পাৰে। যদি ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত এক নতুন আঁচনি ৰূপায়ণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ এজনৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰা ভাল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান চুক্তিত ব্যস্ত থাকিব, যাৰ বাবে আপুনি কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ কৰিব, যি আপোনাক ভৱিষ্যতৰ বাবে সঞ্চয় কৰাত সহায় কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সংগৰ প্ৰতিও মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে কোনো বেয়া সংগীৰ ফালে আগবাঢ়িব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব। আপুনি আজি সন্মান লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যত অতিবাহিত কৰা দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান সামাজিক কাৰ্যসূচীতো অংশগ্ৰহণ কৰিব, যি আপোনাৰ খ্যাতি বিয়পাই দিব। যদি পৰিয়ালৰ এজন সদস্য বিবাহৰ বাবে যোগ্য হয়, জ্যেষ্ঠ সদস্য এজনৰ সহায়ত আজি তেওঁলোকৰ বাবে এক ভাল সুযোগ আহিব পাৰে। যদি আপোনাৰ মাতৃৰ সৈতে তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত চুপ থাকিব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি হোৱাৰ বাবে আপুনি আজি কৰবালৈ যাব লগা হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু টকাও খৰচ হ’ব। আজি আপোনাৰ এজন সদস্যৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হৈ আপুনি বিচলিত হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিবাহতো ইতিবাচক ফলাফল আহিব। প্ৰেমিকসকলৰ আজি এক নতুন শক্তি সঞ্চাৰিত হ’ব আৰু তেওঁলোকে প্ৰিয়জনক দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ কৰিব লাগিব। য’ত তেওঁলোকে কাৰোবাৰ বাবে ধনৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যিসকলে নতুন চাকৰিৰ সন্ধানত ঘূৰি আছে, তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কাৰোবাৰ সৈতে ধন লেনদেন কৰে, ইয়াক অতি সাৱধানে কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ চাৰিওফালৰ লোকসকলক চিনাক্ত কৰা আৰু তেওঁলোকৰ কথা শুনা ভাল হ’ব। অন্যথা আপুনি এজন প্ৰতাৰক বিচাৰি পাব পাৰে। আপুনি আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো আজি আপোনাৰ কিছুমান বিৰোধীয়ে আপোনাক ভুল পৰামৰ্শ দিব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ হৃদয় আৰু মন দুয়োৰে সৈতে সিদ্ধান্ত ল’ব লাগিব। আজি যদি আপোনাক মিছাকৈ প্ৰশংসা কৰা হয়, আপুনি অধিক সতৰ্ক হ’ব, কিয়নো তেওঁ আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দী হ’ব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া মামাৰ পৰিয়ালৰ লোকসকলক লগ কৰিবলৈ আপোনাৰ মাতৃক লৈ যাব পাৰে। আজি আপোনাক আপোনাৰ সন্তানক দিয়া প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ কৰা দেখা যাব।


তুলা ৰাশি- আজি আপোনাক আনন্দদায়ক ফলাফল প্ৰদান কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি দুৰ্বল বিষয়ত কাম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ এক উৎসৱৰ দৰে হ’ব, কিয়নো পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই চৰকাৰী চাকৰি পোৱাটোৱে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক উৎসাহিত কৰি ৰাখিব। সন্তানৰ ফালৰ পৰাও আপুনি ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব। চাকৰিয়াল সকলে আন এটা চাকৰি পাব পাৰে, কিন্তু তেওঁলোকে পুৰণি চাকৰিত থকাটো ভাল হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি যিসকলে সম্পত্তি কিনাৰ বাবে বজাৰ কৰিবলৈ গৈ আছে, তেওঁলোকৰ দিনটো ভাল হ’ব। কিয়নো তেওঁলোকে সম্পত্তিত অধিক ভাল চুক্তি পাব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ধৰ্মীয় ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। যিসকলে তেওঁলোকৰ ধন কৰবাত বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবিছে তেওঁলোকৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন হ’ব, সেয়েহে মুক্তভাৱে বিনিয়োগ কৰক, তেতিয়াহে আপুনি ইয়াৰ সুবিধা ল’ব পাৰিব। আজি আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হ’ব পাৰে, সেয়েহে আজি আপুনি চুপ থকা ভাল, অন্যথা আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ কিছু মতভেদ হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি যদি আপোনাৰ জীৱনত কিছু বিভ্ৰান্তি হয়, তেন্তে পত্নীৰ সহায়ত ই আঁতৰ হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি তেওঁলোকৰ সৈতে কথা পাতিব লাগিব আৰু আপোনাৰ সকলো সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰিব লাগিব। আজিৰ দিনটো বৰ্ধিত আত্মবিশ্বাসৰ দিন হ’ব, যি আপোনাক কামৰ ক্ষেত্ৰত উৎসাহিত কৰি তুলিব। আজি আপুনি সৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ বাবে এটা উপহাৰ আনিব পাৰে। যিসকলে ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে তেওঁলোকে কিছু সময় ৰোৱাটো ভাল হ’ব, অন্যথা বাহন দুৰ্ঘটনাৰ আশংকা আছে, সেয়েহে আজি সাৱধান হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি ঘৰত আৰু আপোনাৰ ব্যৱসায়ত তিক্ততা দূৰ কৰা বা সলনি কৰাৰ কলা শিকিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি কাৰোবাক আপোনাৰ ব্যৱসায়ত অন্তৰ্ভুক্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব পাৰে। প্ৰেমিকসকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে মসৃণভাৱে কথা পাতিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকৰ বিৰক্তিৰ অৱসান ঘটিব। সামাজিক কামৰ সৈতে জড়িত লোকসকলেও আজি কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যদি পৰিয়ালত বিবাহ যোগ্য সদস্য থাকে, তেন্তে আজি তেওঁলোকৰ বাবে এক ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ বাকীসকলক সুখী কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- যদি আপোনাৰ মনত কিছুমান বাধা আছে, সেইবোৰ শেষ হ’ব। তেতিয়াহে আপুনি কিবা এটাত মনোযোগ দিব পাৰিব, অন্যথা আজি আপুনি কিবা এটাত ভুল কৰিব পাৰে, কিয়নো আপুনি আনকি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিব আৰু চাকৰিয়াল সকলক গালি দিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ মাতৃৰ পত্নীৰ সৈতে তৰ্ক হ’ব পাৰে, য’ত আপুনি চুপ থাকিব লাগিব, অন্যথা আপুনি অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ কোনো শাৰীৰিক বিষ হৈছিল, ই আজি উন্নত হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি যথেষ্ট পৰিমাণে স্বাস্থ্যৱান অনুভৱ কৰিব। কিন্তু তথাপিও আপুনি আপোনাৰ যোগ আৰু ব্যায়াম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সুস্থ থাকিব পাৰিব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰৰ ওপৰত চিন্তা কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব, কিন্তু তথাপিও আপুনি সফল নহ’ব, যি আপোনাক বিচলিত কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সংগৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোক কোনো ভুল সংগত পৰিব পাৰে। আধ্যাত্মিক ক্ষেত্ৰত কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো অধিক ভাল হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকৰ লাভৰ বহুতো সুযোগ থাকিব। যদি আপুনি আগতে কাৰোবাক ঋণ দিছিল, আপুনি সেইটোও আজি সহজে পাব, যি আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব আৰু আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী কৰিব। আপোনাৰ কোনো সমালোচকৰ সমালোচনাৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিয়াকৈ সন্ধিয়া আগবাঢ়ি যোৱাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

horoscope in assamese

ajir raxifol

dainik raxifol

Assamese astrosage.com

Niyomia Barta today

asomiya pratidin today 


SeeHere is theComments

Sponsored

close