সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ৯ জানুৱাৰীৰ পৰা ১৫ জানুৱাৰীলৈলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 9 January to 15 January - Weekly Horoscope in Assamese - নিয়মীয়া খবৰ

সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ৯ জানুৱাৰীৰ পৰা ১৫ জানুৱাৰীলৈলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 9 January to 15 January - Weekly Horoscope in Assamese

সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ৯ জানুৱাৰীৰ পৰা ১৫ জানুৱাৰীলৈলৈ - জানক কেনে যাব আপোনাৰ এই সপ্তাহটি - 9 January to 15 January - Weekly Horoscope in Assamese



মেষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Mesh Saptahik Rashifal  

এই সপ্তাহত মেষ ৰাশিৰ লোকে ভাগ্যৰ পৰিৱৰ্তে কৰ্মৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰিব লাগিব। একে সময়তে খৰখেদাকৈ বা আৱেগৰ প্ৰভাৱত কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক, নহ’লে পিছত অনুতাপ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি বাকচৰ বাহিৰত কাম কৰাৰ সুযোগ পাব, যাৰ সম্পূৰ্ণ সুবিধা আপুনি ল’ব লাগে। এই সময়ছোৱাত তেওঁলোকে বৃহৎ সফলতা লাভ কৰিব পাৰে, যিসকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি জীৱিকাৰ সন্ধানত ঘূৰি ফুৰিছিল। এই সময়ছোৱাত যদি আপুনি নিজৰ আত্মবিশ্বাস বজাই ৰাখিবলৈ সক্ষম হয়, তেন্তে কেৱল কেৰিয়াৰতে নহয় ব্যৱসায়তো আপুনি আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব পাৰিব। ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িতভাৱে সপ্তাহৰ মাজভাগত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ যাত্ৰাই আকাংক্ষিত সুবিধা কঢ়িয়াই আনিব। কিন্তু এই গোটেই সপ্তাহটো আপুনি ব্যৱসায়ত ৰিস্কি বিনিয়োগ এৰাই চলিব লাগে। কিছুদিন ধৰি অসুস্থ হৈ থকা সকলৰ এই সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে স্বাস্থ্যৰ ভাল উন্নতি দেখা যাব। অৱশ্যে খাদ্য আৰু ৰুটিন বজাই ৰাখিব লাগিব। টেঙা-মিঠা বিবাদৰ সৈতে প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হৈ থাকিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। 


বৃষ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Brish Saptahik Rashifal

এই সপ্তাহটো বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’বলৈ গৈ আছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে হঠাতে কিছুমান ডাঙৰ খৰচ হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ বাজেট বেয়া হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপুনি হয়তো আপোনাৰ অধিকাৰ লাভৰ বাবে আপোনাৰ আপোনজনৰ লগত যুঁজিব লাগিব। সম্ভৱ হ’লে আদালতলৈ যোৱাৰ পৰিৱৰ্তে পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি বা আন যিকোনো ভূমি নিৰ্মাণৰ সৈতে জড়িত বিবাদৰ বিষয়টো আলোচনাৰ জৰিয়তে নিষ্পত্তি কৰক। এই সপ্তাহত পঢ়া-শুনা কৰি লিখা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ মন পঢ়া-শুনাৰ পৰা বিচলিত হ’ব পাৰে, কিন্তু পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰাৰ বাবে কঠোৰ পৰিশ্ৰমটোৱেই শেষ বিকল্প। এই কথা তেওঁলোকে বুজিব লাগিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। ইয়াৰ সময়ত বজাৰত উত্থানৰ সুবিধা ল’ব পাৰিব আৰু বজাৰত আপোনাৰ বিশ্বাসযোগ্যতা গঢ় লৈ উঠিব। এই সপ্তাহত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সাৱধান হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। এনে পৰিস্থিতিত চিন্তা কৰিহে এই দিশত যিকোনো পদক্ষেপ লওক। বিবাহ জীৱন স্বাভাৱিক হৈ থাকিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি মন কিছু চিন্তিত হৈ থাকিব। 


মিথুন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Mithun Saptahik Rashifal 

মিথুন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত কাৰোবাক উত্তৰ দিওঁতে বা কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত এই সপ্তাহত অতি সাৱধান হব লাগিব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ এটা সৰু ভুল বা সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সৰু ভুল এটা কওক আপোনাৰ ডাঙৰ অনুশোচনাৰ কাৰণ হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত আনৰ লগত বিবাদ নহয় আৰু ঘৰৰ কাৰো লগত অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে তৰ্ক নকৰিব। বিষয়টো ঘৰ-পৰিয়ালৰ সৈতে জড়িত হওক বা কৰ্মক্ষেত্ৰত হওক, আপোনাৰ চিনিয়ৰৰ কথা গুৰুত্বসহকাৰে শুনা আৰু যদি কথাবোৰ আপোনাৰ পক্ষত নহয়, তেন্তে আপোনাৰ মতানৈক্য অতি সন্মানেৰে প্ৰকাশ কৰক। মনত ৰাখিব যে বিতৰ্কিত বিষয় এটাৰ ওপৰত লঘু কথা এটাই আপোনাক বিপদত পেলাব পাৰে। অৱশ্যে সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি জীৱনৰ লগত জড়িত সকলো সমস্যাৰ সমাধান দেখিব আৰু এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয় বন্ধু-বান্ধৱী আৰু সহকৰ্মীসকলৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ইয়াৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ পকেটটো মনত ৰাখি খৰচ কৰিব লাগিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হ'ব। বিবাহিত জীৱনত পত্নীৰ পৰামৰ্শ 


কৰ্কট ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Karkat Saptahik Rashifal

পৰিকল্পিত কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ এই সপ্তাহত কৰ্কট ৰোগৰ ৰাইজে অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু প্ৰচেষ্টা চলাব লাগিব। আত্মীয়ৰ পৰা আশানুৰূপ সহযোগিতা নোপোৱাৰ বাবে মনটো অলপ দুখ পাব। আকাংক্ষিত কৰ্মসংস্থাপনৰ সন্ধানত ঘূৰি ফুৰা মানুহে হয়তো আৰু অলপ সময় অপেক্ষা কৰিব লাগিব। আনহাতে, এই সপ্তাহত নিয়োজিত লোকসকলে নিজৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত ছিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ দুয়োটাকে মিহলাই লোৱাটো উপযুক্ত হ’ব। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ লগত জড়িত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ অন্ততহে আকাংক্ষিত ফলাফল পাব। সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ প্ৰথমাৰ্ধতকৈ অলপ ভাল হ’ব। এই সময়ছোৱাত এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত ই ক্ষমতা আৰু চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত বিষয়সমূহ সমাধান কৰাত সহায় কৰিব। এই সময়ত আপোনাৰ বয়োজ্যেষ্ঠ বা শুভাকাংক্ষীৰ মতামতক আওকাণ নকৰিব। ব্যৱসায়িক লেনদেন কৰাৰ সময়ত সাৱধান হওক আৰু বিপদজনক বিনিয়োগৰ পৰা আঁতৰি থাকক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিবাদৰ পৰিৱৰ্তে সংলাপৰ জৰিয়তে যিকোনো ভুল বুজাবুজি আঁতৰাই পেলাওক। কঠিন সময়ত আপোনাৰ জীৱন সংগী আপোনাৰ কাষত ছাঁৰ দৰে থিয় হৈ আপোনাৰ সমৰ্থন হৈ পৰিব। 


সিংহ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Singha Saptahik Rashifal

এই সপ্তাহটো সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে শুভকামনাৰে। এই সপ্তাহত কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা সম্পূৰ্ণ সফল হ’ব। আপুনি আপোনাৰ বিবেচনা আৰু বুদ্ধিমত্তাৰে জীৱনৰ লগত জড়িত যিকোনো ডাঙৰ অসুবিধা অতিক্ৰম কৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ মনটোৱে বহুত সকাহ পাব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি মাটি আৰু অট্টালিকা ক্ৰয়-বিক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হ’ব। এই চুক্তিত আপুনিও আকাংক্ষিত সুবিধা লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ চিনিয়ৰৰ আশীৰ্বাদৰ বৰষুণ পৰিব। সম্ভৱ যে আপুনিও এটা ডাঙৰ প্ৰজেক্টৰ দায়িত্ব পাব। আপুনি আকাংক্ষিত প্ৰমোচন বা ট্ৰেন্সফাৰ পাব পাৰে। কমিচন বা ঠিকাভিত্তিক কাম কৰাসকলৰ বাবে সময় শুভ। ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত সিংহ ৰাশিৰ লোকে এই সপ্তাহত লাভ কৰিব বিশেষ সুবিধা। বজাৰত ভাবুকি হৈ পৰিব তেওঁ। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব। প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত প্ৰেম আৰু সম্প্ৰীতি বাঢ়িব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব আৰু পত্নীৰ সৈতে হাঁহি আৰু সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ পাব। 


কন্যা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Kanya Saptahik Rashifal  

এই সপ্তাহত কন্যা ৰাশিৰ ৰাইজৰ বাবে ডাঙৰ চিন্তা আঁতৰোৱা বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে আপোনাৰ যিকোনো ভাল বন্ধু বা শুভাকাংক্ষীৰ সহায়ত আপুনি পৰিয়াল বা ব্যৱসায়ৰ এটা ডাঙৰ সমস্যা সমাধান কৰিব পাৰিব। ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত যিসকলৰ ধন বজাৰত আবদ্ধ হৈ আছে, তেওঁলোকে এই সপ্তাহত ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। অভাৱনীয়ভাৱে আপোনাৰ আৱদ্ধ ধন ওলাই আহিব পাৰে। কিন্তু ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত বা যিকোনো নতুন আঁচনিত অতি সাৱধানে ধন বিনিয়োগ কৰক। শিশুটিৰ লগত জড়িত যিকোনো শুভ তথ্য সপ্তাহৰ মাজভাগত পোৱা যাব। যাৰ বাবে সমাজত আপোনাৰ সন্মান বাঢ়িব। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িতভাৱে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। যাত্ৰাটো সুখদায়ক আৰু উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যদি আপুনি কাৰোবাৰ সন্মুখত আপোনাৰ প্ৰেমৰ প্ৰস্তাৱ দিবলৈ ভাবিছিল, তেন্তে আপোনাৰ কথা কোৱা হ’ব। একে সময়তে ইতিমধ্যে চলি থকা প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক তীব্ৰতৰ হৈ পৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। 


তুলা ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Tula Saptahik Rashifal  

তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহে আগৰ সপ্তাহতকৈ অধিক মংগল আৰু উপকাৰ কঢ়িয়াই আনিছে। যদি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত কোনো কাম আবদ্ধ হৈ থাকে, তেন্তে এই সপ্তাহত আপুনি তাত আশা কৰা ধৰণে সফলতা লাভ কৰিব। যদিও এই সপ্তাহত আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় কামত সময় নষ্ট কৰাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব আৰু এলাহৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব, অন্যথা ওচৰ চাপি অহা সফলতা হাতৰ পৰা পিছলি যাব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ শ্ৰমিক মহিলাৰ বাবে অতি শুভ। এই সময়ছোৱাত ক্ষেত্ৰখনত পোৱা বৃহৎ সাফল্যৰ বাবে কৰ্মক্ষেত্ৰৰ লগতে পৰিয়ালতো তেওঁৰ সন্মান বাঢ়িব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত হঠাতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণলৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ বেছিভাগ সময় ধৰ্মীয় কামত কটাব। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। এই সপ্তাহটো প্ৰেমৰ বাবে অনুকূল। কোনোবাই অবিবাহিত মানুহৰ জীৱনত প্ৰৱেশ কৰিব পাৰে। ইতিমধ্যে চলি থকা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কটো আৰু মজবুত হৈ পৰিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। 


বৃশ্চিক ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Brishik Saptahik Rashifal

বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত নিজৰ সময় আৰু শক্তি বহু পৰিমাণে পৰিচালনা কৰিব লাগিব। একে সময়তে নিজৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰ আনৰ হাতত এৰি দিয়াৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব। যদি আপুনি অংশীদাৰিত্বৰে কোনো ব্যৱসায় কৰে, তেন্তে এই সপ্তাহত আপুনি ইয়াৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল’ব লাগিব। ইয়াৰ লগতে ধনৰ লেনদেন কৰাৰ সময়ত বহু যত্ন ল’ব লগা হয়। এজন ব্যক্তিক অতি সাৱধানে টকা ধাৰলৈ দিয়ক, অন্যথা আপোনাৰ টকা আবদ্ধ হৈ পৰিব পাৰে। সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত নিয়োজিত লোকসকলে হঠাতে গধুৰ কামৰ বোজাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ অতিৰিক্ত কষ্ট আৰু কষ্ট কৰিব লাগিব। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত লোকসকলে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিহে আকাংক্ষিত ফলাফল পাব। বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকে ঋতুভিত্তিক ৰোগ বা কোনো দীৰ্ঘদিনীয়া ৰোগৰ উত্থানৰ বাবে এই সপ্তাহত শাৰীৰিক বিষৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। এনে পৰিস্থিতিত স্বাস্থ্য আৰু ৰুটিনৰ যথেষ্ট যত্ন লওক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হ'ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। 


ধনু ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Dhanu Saptahik Rashifal 

এই সপ্তাহে ধনু ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সুখ আৰু সৌভাগ্য কঢ়িয়াই আনিছে। যদি সৰু সৰু কথাবোৰক আওকাণ কৰা হয়, তেন্তে সামগ্ৰিকভাৱে এই সপ্তাহত আপোনাৰ জীৱন আৰু ঘৰত কেৱল সুখহে থাকিব। নিয়োজিত লোকসকলে ক্ষেত্ৰখনত ছিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে আপোনাৰ কামৰ বাবে সন্মানিত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত লোকসকলে বজাৰত নিয়ন্ত্ৰণত থাকিব আৰু তেওঁলোকে আকাংক্ষিত লাভ লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি শক্তিৰে ভৰি পৰিব আৰু বুদ্ধিমত্তা আৰু বিবেচনাৰ বাবেই আপুনি আটাইতকৈ ডাঙৰ বিভ্ৰান্তিটো সহজেই আঁতৰাব পাৰিব। ঘৰচীয়া মহিলাৰ বেছিভাগ সময় পূজা-পাতলত কটাব। সপ্তাহৰ শেষলৈকে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অতি অনুকূল। কাৰোবাৰ লগত বন্ধুত্ব প্ৰেমৰ সম্পৰ্কলৈ পৰিণত হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ পাব। 


মকৰ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Makar Saptahik Rashifal 

আজিৰ দিনটোত ওচৰৰ লাভৰ সপক্ষে দূৰৈৰ লোকচান কৰাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগে। কৰ্মস্থলী হওক বা ঘৰ, যদি ভুল হৈছে, তেন্তে অজুহাত বা মিছা কথা কোৱাৰ পৰিৱৰ্তে সেইটো গ্ৰহণ কৰাটো উপযুক্ত হ’ব, নহ’লে উন্মোচন হ’লে আপুনি অধিক লাজ পাব লাগিব। যদি ভূমি নিৰ্মাণৰ লগত জড়িত কোনো বিবাদ হয়, তেন্তে আদালত-আদালতলৈ নিয়াৰ পৰিৱৰ্তে আলোচনাৰ জৰিয়তে সমাধান কৰাটো উপযুক্ত হ’ব। যদি আপুনি ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত, তেন্তে ইয়াৰ সৈতে জড়িত কোনো সিদ্ধান্ত খৰখেদা বা বিভ্ৰান্তিৰে লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব, নহ’লে আপুনি ডাঙৰ আৰ্থিক লোকচানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সুখী বিবাহিত জীৱনৰ আকাংক্ষা পূৰণ কৰিবলৈ হ’লে ব্যস্ত কাম বা ব্যৱসায়ৰ মাজতে পৰিয়াল আৰু ঘৰৰ বাবে সময় বিচাৰিব লাগিব। টেঙা-মিঠা বিবাদৰ সৈতে প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হৈ থাকিব। ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। 


কুম্ভ ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Kumbha Saptahik Rashifal 

ৰাশি ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত এই সপ্তাহত শুভকামনাৰে আশীৰ্বাদ পাব আৰু আপোনাৰ প্ৰিয় বন্ধুৰ সহায়ত আপুনি জীৱনৰ ডাঙৰ ডাঙৰ সমস্যাবোৰো সমাধান কৰিব পাৰিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা সফল হোৱা দেখা যাব। বিশেষ কথাটো হ’ল এই কামটো কৰিলে আপুনি এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ লগতে পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত লোকসকলে এই সময়ছোৱাত কিবা এটা ডাঙৰ পদ বা দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ বাবে কৰা যাত্ৰা সুখকৰ হ’ব আৰু ই বৃহৎ সফলতা কঢ়িয়াই আনিব। পৰিয়ালৰ সদস্য আৰু প্ৰিয় বন্ধুৰ আশা আপোনাৰ পৰা বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালত সম্প্ৰীতি থাকিব। এই সপ্তাহটো প্ৰেমৰ বাবে অনুকূল। যদি আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কক বিবাহলৈ ৰূপান্তৰিত কৰাৰ কথা ভাবিছিল, তেন্তে ইয়াত অহা সকলো বাধা এই সপ্তাহতে আঁতৰাব পৰা যাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।


মীন ৰাশিৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল - Min Saptahik Rashifal  

এই সপ্তাহে মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মংগল আৰু শুভকামনা কঢ়িয়াই আনিছে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিৰ পৰাই আপোনাৰ শুভকামনা কাম কৰা দেখা যাব। যাৰ বাবে আপুনি কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত আকাংক্ষিত সফলতা আৰু লাভ লাভ কৰিব। যদি আপুনি চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা ভাবিছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত ডাঙৰ ঠাইৰ পৰা অফাৰ পাব পাৰে। আনহাতে ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত লোকসকলে ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ পাব। একে সময়তে বজাৰত তেওঁলোকৰ প্ৰতিপত্তি বৃদ্ধি পাব। যদি আপুনি আগতে কোনো আঁচনিত বিনিয়োগ কৰিছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপুনি ইয়াৰ পৰা ডাঙৰ লাভ পাব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপোনাৰ বেছিভাগ সময় ধৰ্মীয় আৰু সামাজিক কামত কটাব। সমাজত আপোনাৰ সন্মান বাঢ়িব। এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত অতি শুভ। এই সপ্তাহত প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে উন্নত টিউনিং দেখা যাব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে কোনোবা আনন্দদায়ক ঠাইলৈ ভ্ৰমণো সম্ভৱ। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। 


SeeHere is theComments

Sponsored

close