Weekly horoscope in assamese - 17th January to 23rd January

 Weekly horoscope in assamese - 17th January to 23rd January - সাপ্তাহিক ৰাশিফল - ১৭ জানুৱাৰীৰ পৰা ২৩ জানুৱাৰীলৈ 


মেষ ৰাশি 

এই সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে এক মিশ্ৰিত ফলপ্ৰসূ হ'ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কিছুমান সমস্যাই আপোনাৰ মানসিক চাপৰ এটা মুখ্য কাৰণ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। যিকোনো ক্ষেত্ৰত কৰ্মস্থানৰ চিন্তা ঘৰলৈ নিয়া পৰিহাৰ কৰিব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ মন অধ্যয়নৰ দ্বাৰা উঠাব পাৰি। আপুনি অলসতা ত্যাগ কৰিব লাগিব আৰু কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য আৰু সম্পৰ্ক দুয়োটাৰ খুব ভাল যত্ন ল'ব লাগিব। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰোঁতে খং পৰিহাৰ কৰিব। ব্যৱসায়ত ধনৰ লেনদেন আদিত সাৱধান হ'ব। কেৱল আপোনাৰ পৰিস্থিতিৰ কথা মনত ৰাখি মূলধন বিনিয়োগ কৰক। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সৰু সৰু বস্তুৰ ওজন নকৰিব, অন্যথা আপুনি গঢ়ি উঠোৱা সম্পৰ্কটো যেতিয়া বস্তুবোৰ বাঢ়ি যায় তেতিয়া ভাঙি যাব পাৰে। বিবাহত, ঘৰুৱা সমস্যাৰ বাবে স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত বিবাদ হ'ব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা বজাই ৰাখিবলৈ পত্নীৰ অনুভূতিক উপেক্ষা নকৰিব।


বৃষ ৰাশি 

বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ কামত আকাংক্ষিত সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ লক্ষ্যৰ প্ৰতি ধৈৰ্য্যসহকাৰে চেষ্টা কৰিব লাগিব। যদি আপুনি পৰীক্ষা প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই আছে, সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাসেৰে নিজকে প্ৰস্তুত কৰক। আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সম্পূৰ্ণ ফল লাভ কৰিব। যদি আপুনি কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে কোনো সন্দেহৰ স্থিতিত আছে, আপুনি যিকোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ বা আপোনাৰ সুচিন্তা কৰা সকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কাৰোবাৰ দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত হোৱা পৰিহাৰ কৰিব আৰু আনৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰাৰ সলনি সকলো আন্তৰিকতা আৰু সততাৰে আপোনাৰ কাম কৰিলে সুফল পাব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি হঠাতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে। যাত্ৰাটো মনোৰম আৰু লাভজনক প্ৰমাণিত হ'ব। অৱশ্যে, এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ ৰুটিন আৰু আহাৰৰ বিশেষ যত্ন ল'ব লাগিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ'ব আৰু প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। বৈবাহিক জীৱনতো মধুৰতা থাকিব। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা যিমান সম্ভৱ সুখ আৰু সহযোগিতা থাকিব।

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি 

মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলক এই সপ্তাহত কেৱল ঘৰুৱা কামেই নহয় নিজৰ কৰ্মক্ষেত্ৰতো কামেৰে আগুৰি থাকিব। কামটোৰ সন্দৰ্ভত প্ৰয়োজনতকৈ অধিক দৌৰা হ'ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আনকি পৰিয়ালতো, আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ সৈতে থিয় নোহোৱাৰ বিষয়ে অভিযোগ কৰিব পাৰে । অৱশ্যে, যিকোনো ঘৰুৱা বিবাদ সমাধান কৰোঁতে আপোনাৰ জ্যেষ্ঠ আৰু পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰোঁতে আপোনাৰ শব্দবোৰ বুদ্ধিমত্তাৰে বাছনি কৰক। কাৰোবাক কম মূল্যাঙ্কন কৰি উপহাস নকৰিব । স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত এই মাহটো কিছু বেদনাদায়ক হ'ব। খাদ্যৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত জ্ঞানীসকলৰ সিদ্ধান্ত ল'ব। আপোনাৰ পৰিস্থিতিৰ কথা মনত ৰাখি মূলধন বিনিয়োগ কৰক । প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত প্ৰেমসঙ্গীৰ সৈতে কিছু সম্পৰ্কৰ অভাৱ থাকিব। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব। পত্নীয়ে কঠিন সময়ত আপোনাক শক্তি প্ৰদান কৰিব। ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব আৰু এটা মাংলিক কাৰ্যসূচীত উপস্থিত থকাৰ সুযোগ থাকিব।



কৰ্কট ৰাশি 

এই সপ্তাহটো কৰ্কট ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে সুখ আৰু সৌভাগ্যৰ সৈতে ভৰা এটা সপ্তাহ। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়িক প্ৰচেষ্টাত সফলতা লাভ কৰিব। যিসকলে জীৱিকাৰ বাবে দীৰ্ঘদিন ধৰি ভ্ৰমণ কৰি আছে তেওঁলোকে এই সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে এই দিশত এটা ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব। পৰীক্ষামূলক প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা শিক্ষাৰ্থীসকলেও কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সহযোগিতামূলক চিকিৎসা কৰা হ'ব। ঘৰৰ পৰিৱেশ মনোৰম আৰু শান্তিময় হ'ব। জমা অংশ বৃদ্ধি হ'ব। কথাৰ সুৰে আনক আকৰ্ষিত কৰিব। এজন জ্যেষ্ঠ আৰু প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত, ভূমি নিৰ্মাণ বিবাদ সমাধান কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, কৰ্মৰত মহিলাসকলে কৰ্মস্থানৰ সৈতে ঘৰত থকা প্ৰত্যাহ্বানবোৰ অতিক্ৰম কৰাত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। অৱশ্যে, তেওঁলোকৰ পতিৰ সহায়ত, ইয়াক অতিক্ৰম কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ'ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে বিবাহৰ সৈতে আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক বন্ধ কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক থাকিব ।

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি 

সিংহ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে এই সপ্তাহত যিকোনো পদক্ষেপ অতি সাৱধানে আগুৱাই নিব লাগিব। খঙত বা আৱেগত কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব যাৰ ফলত ভৱিষ্যতে আপোনাৰ অসুবিধা হ'ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সকলোৰে সৈতে আপোনাৰ পৰিকল্পনা ভাগ বতৰা কৰা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপোনাৰ বিৰোধীসকলে ইয়াত বাধা দিব পাৰে। অৱশ্যে, আপুনি অনুকূল বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সমৰ্থন প্ৰাপ্ত কৰা দেখিবলৈ পাব । অৰ্থনৈতিক দিশৰ ক্ষেত্ৰত সপ্তাহটো বেছিভাগ ইতিবাচক হ'ব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি কৰা হ'ব, কিন্তু সুবিধাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বস্তুবোৰত অধিক ধন ব্যয় কৰা হ'ব। পৰিয়ালত শাৰীৰিক সুখৰ সম্পদ বৃদ্ধি হ'ব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপুনি এই সপ্তাহত অতি সাৱধান হ'ব লাগিব। আপোনাৰ অনিয়মীয়া ৰুটিন আৰু আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অসাৱধানতা আপোনাৰ বাবে ফান্দত পৰিণত হ'ব পাৰে। যদি পুৰণি ৰোগ এটা বিকশিত হয়, আপুনি চিকিৎসালয়লৈ যাব লাগিব পাৰে। প্ৰেম সম্পৰ্কত এটা অতি সাৱধান পদক্ষেপ লোৱাৰ প্ৰয়োজন আছে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত তৃতীয় ব্যক্তি এজনৰ অত্যাধিক হস্তক্ষেপ আপোনাৰ চিন্তাৰ এটা ডাঙৰ কাৰণ হ'ব পাৰে। পতি/পত্নীৰ অনুভূতিক উপেক্ষা কৰাটো পৰিহাৰ কৰিব।


কন্যা ৰাশি 

এই সপ্তাহটো কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে কিছু অস্থিৰ হ'বলৈ গৈ আছে। আপুনি এই সপ্তাহত নিজকে কেইবাবাৰো বিভ্ৰান্তিকৰ অৱস্থাত পাব। এনে পৰিস্থিতিত, কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত এটা লোৱাতকৈ ইয়াক আগুৱাই নিয়াটোহে উচিত হ'ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, কামৰ সন্দৰ্ভত খৰধৰ হ'ব। অৱশ্যে কঠিন প্ৰচেষ্টাৰ পিছতো আপুনি আকাংক্ষিত সফলতা নাপালে মনটো অলপ দুখী হ'ব। ব্যৱসায়ত ওচৰৰ লাভৰ বাবে দূৰ-দূৰণিৰ লোকচান পৰিহাৰ কৰিব। লুকাই থকা শত্ৰুসকলৰ পৰা সাৱধান হওঁক, তেওঁলোকে আপোনাৰ সন্মান হানি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। যিসকলে কেৰিয়াৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে এটা নিৰ্দিষ্ট সুযোগ বিচাৰি আছে তেওঁলোকে অলপ অপেক্ষা কৰিব লাগিব। ব্যৱসায়ীসকলে বজাৰত আৱদ্ধ ধন পুনৰুদ্ধাৰ কৰিবলৈ অলপ অপেক্ষা কৰিব লাগিব। প্ৰেমৰ সঙ্গীৰ সৈতে এটা সম্পৰ্কত অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। নিশ্চিত কৰিব যাতে প্ৰেমসঙ্গীৰ সৈতে আপোনাৰ হাঁহি উপহাস নহয়। আপোনাৰ নিজৰ স্বাস্থ্যৰ সৈতে, আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল'ব লাগিব।


গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

তুলা ৰাশি 

এই সপ্তাহটো তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে লাভজনক আৰু উত্থানশীল হ'ব। আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত কনিষ্ঠ আৰু জ্যেষ্ঠ দুয়োৰে সমৰ্থন পাব। আপুনি বিচৰা স্থানত স্থানান্তৰ বা কামৰ দায়িত্ব পাব পাৰে। খুচুৰা ব্যৱসায়ীসকলৰ পাইকাৰী বিক্ৰেতাতকৈ ভাল সময় আছে। ধন লাভৰ নতুন উৎস হৈ পৰিব। অতীতত আঁচনি বা ব্যৱসায়ত কৰা বিনিয়োগ ধন লাভৰ এটা মুখ্য কাৰণ হ'ব। সকলো ভাই-ভনীৰ সৈতে স্বাভাৱিক সুখ আৰু সহযোগিতা থাকিব। পৰিয়ালত কিছুমান ধৰ্মীয় বা শুভ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ বাবে যোগ থাকিব। সপ্তাহটোৰ শেষৰ ফালে, সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান আনন্দদায়ক খবৰ থাকিব পাৰে। এইটোৱে ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিব। নতুন সম্পত্তিৰ ক্ৰয় আৰু বিক্ৰীৰ যোগফলো কৰা হৈছে। অৱশ্যে, এনে কৰোতে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ পৰামৰ্শ ল'বলৈ নাপাহৰিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি পাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ'ব আৰু পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। প্ৰেমসঙ্গীৰ সৈতে ভাল সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত সুখ আৰু সহযোগিতা প্ৰেমৰ আকৰ্ষণ হৈ থাকিব।



বৃশ্চিক ৰাশি 

বৃশ্চিক ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ সমস্যাবোৰ এটা এটাকৈ সমাধান কৰিব লাগে। একে সময়তে সকলো কাম আপোনাৰ হাতত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা কৰা কামবোৰো নষ্ট হ'ব পাৰে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে, কৰ্মস্থানত অতিৰিক্ত কামৰ বোজা থাকিব পাৰে। মনটো অলপ দুখী হ'ব কিয়নো আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠ বা কনিষ্ঠসকলৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম নহয়। অৱশ্যে, সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধলৈ, পৰিস্থিতি আপোনাৰ নিয়ন্ত্ৰণলৈ আহিব আৰু সকলো বোৰ স্বাভাৱিক লৈ ঘূৰি আহিব। এই সপ্তাহত আপুনি মানুহৰ দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত হোৱাৰ পৰিৱৰ্তে আপোনাৰ শক্তি আৰু সময় দুয়োটা সঠিক দিশত ৰাখিব লাগিব। আন কাৰোবাৰ কামত হাত নিদিব অন্যথা আপুনি ইয়াৰ বাবে পৰিশোধ কৰিব লাগিব পাৰে। ব্যৱসায়ত কাকো অত্যাধিক বিশ্বাস নকৰিব । অতি সাৱধান হ'ব, বিশেষকৈ ধনৰ লেনদেনত। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত যিকোনো ভুল বুজাবুজি পৰিহাৰ কৰিব। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। সকলো কঠিন পৰিস্থিতিৰ মাজত, পিতৃ-মাতৃৰ পৰা যিমান সম্ভৱ সিমান সুখ থাকিব।


গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি 

মকৰ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে এই সপ্তাহত ওচৰৰ সুবিধাবোৰৰ বাবে দূৰৰ পৰা (নেদেখাকৈ কৰা) ক্ষতি কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। যিকোনো প্ৰলোভন পৰিহাৰ কৰিব, নহলে সম্পদ, সন্মান আদি হেৰুওৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মীৰ সৈতে তাল মিলাওক আৰু সৰু সৰু ভুলবোৰ পৰিহাৰ কৰক। শিশুৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা ডাঙৰ সমস্যা আপোনাৰ চিন্তাৰ মুখ্য কাৰণ হ'ব পাৰে। যদি ঘৰটো মেৰামতি আদিৰ বাবে বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন খৰচ কৰা হয়, বাজেট অলপ খেলিমেলি হ'ব পাৰে। এই সপ্তাহত আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয়তা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, অন্যথা ধাৰ ল'ব পাৰে। ভাই-ভনীৰ ফালৰ পৰা চিন্তা থাকিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত, আপুনি এটা ডাঙৰ সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াবলৈ সক্ষম হ'ব। যদি প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত ভুল বুজাবুজিয়ে আপোনাক প্ৰেমসঙ্গীৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখে, ইয়াক সমাধান কৰিবলৈ সংলাপৰ আশ্ৰয় লওঁক। এটা সৰু মৰমৰ উপহাৰে আপোনাৰ প্ৰেম সঙ্গীৰ বিৰক্তি ৰক্ষা কৰাত সহায় কৰিব পাৰে। টেঙা মিঠা কাজিয়াৰ সৈতে আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা আনন্দদায়ক সময় অতিবাহিত কৰাৰ সুযোগ থাকিব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল'ব।

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি 

কুম্ভ ৰাশিৰ বাবে, এই সপ্তাহটো এক সুখী সপ্তাহ হিচাপে প্ৰমাণিত হ'ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে দীৰ্ঘদিনধৰি অমীমাংসিত কাম এটা সম্পূৰ্ণ হ'লে আপুনি স্বস্তিৰ নিশ্বাস পেলাব। এই সময়ছোৱাত, কমিছনত কাম কৰা লোকসকলে শ্ৰেষ্ঠ বন্ধুৰ সহায়ত লাভৰ বাবে যথেষ্ট সুযোগ পাব। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে এটা ডাঙৰ পদৰ সৈতে এটা ডাঙৰ দায়িত্ব পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কাৰোবাৰ সৈতে অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। সময় আৰু পৰিস্থিতিৰ কথা মনত ৰাখি আপোনাৰ কামৰ শৈলী সলনি কৰাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ'ব। যদি আপুনি ভূমি নিৰ্মাণৰ বিবাদ সমাধান কৰোঁতে নিজকে বিভ্ৰান্ত অনুভৱ কৰে, তেন্তে ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সলনি কিছু সময়ৰ বাবে বস্তুবোৰ পিছুৱাই দিয়া ভাল। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কে প্ৰেমসঙ্গীৰ সৈতে সম্প্ৰীতি আৰু আকৰ্ষণ বৃদ্ধি কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কক বিবাহলৈ ৰূপান্তৰ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু আৰু পৰিয়ালৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা থাকিব। পৰিয়ালটোত মাংগলিকৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ বাবে যোগাভ্যাস থাকিব। পত্নীৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক থাকিব।


মীন ৰাশি 

মীন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ কামত সফল হ'বলৈ যিমান পাৰে সিমান ইতিবাচক হ'ব লাগিব। কাৰোবাৰ দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত হোৱা আৰু অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে কাৰোবাৰ সৈতে জড়িত হোৱা পৰিহাৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ কামবোৰৰ বিষয়ে অধিক সজাগ হ'ব। যদি আপুনি এক বিশেষ কাৰ্য পৰিকল্পনাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ইয়াক সম্পূৰ্ণ নোহোৱালৈকে কাকো প্ৰকাশ কৰা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপোনাৰ বিৰোধীসকলে ইয়াক বাধা দিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকল যথেষ্ট সচেতন হোৱা প্ৰয়োজন কিয়নো বিৰোধীসকলে তেওঁলোকৰ সামাজিক সন্মান ক্ষতিগ্ৰস্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত, যেতিয়া শ্ৰেষ্ঠ বন্ধুসকলে সময়মতে সহায় প্ৰাপ্ত কৰিব নোৱাৰে তেতিয়া মনটো অলপ দুখী হ'ব। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত জ্ঞানী সিদ্ধান্ত ল'ব। ভূমি ভৱন ক্ৰয় আৰু বিক্ৰী আদিত খৰখেদাকৈ কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত নল'ব, অন্যথা লোকচান হ'ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ'ব। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক থাকিব। সপ্তাহটোৰ শেষৰ ফালে পত্নীৰ সৈতে দীঘলীয়া বা কম দূৰত্বৰ ভ্ৰমণ হ'ব পাৰে।

গতে চাৱক আপোনাৰ ২০২২ বৰ্ষৰ ৰাশিফল

Related Search

Assam news live

Assamese daily horoscope

horoscope in assamese

ajir raxifol

dainik raxifol

Assamese astrosage.com

Niyomia Barta today

asomiya pratidin today 


SeeHere is theComments

Sponsored

close